Styczeń 20, 2018, 00:43:20 am

Autor Wątek: Ps3 320gb CFW 4.82 + 2 pady  (Przeczytany 142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
  • Reputacja: 9
Ps3 320gb CFW 4.82 + 2 pady
« dnia: Styczeń 08, 2018, 19:34:08 pm »
Mam na sprzedaż konsolę ps3 320gb - 2504b Data Code 1A z wgranym CFW 4.82spy Cobra z tego tematu :
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=18602.0

Konsola miała problem z napędem, lecz się z nim uporałem i teraz działa idealnie. Żeby nic nie ukrywać przed kupującym to wspomnę, że rozbierałem konsolę celem naprawianie właśnie tego pechowego napędu. Ustarka była błacha, zeskoczyła zębatka z mechanizmu. Tutaj wideo, którym się posłużyłem w  celu odnalezienie i wyeliminowania usterki. Rozwiercone są śruby na zasilaczu (bo były chyba przyklejone :D) co w niczym nie przeszkadza bo zasilacz trzyma się na własnych zaczepach bardzo mocno i po skręceniu obudowy nie jest w stanie wypaść ani nic z tych rzeczy.
Na czym polegała usterka video :

około 7:20 trwania filmu.

Do konsoli posiadam:
- 2 oryginalne pady dualshock 3
- kabel hdmi
- kabel zasilający
- kabel do ładowania padów
- pudełko z papierologią

Konsola jest obecnie pusta od gier, ale na życzenie mogę wgrać co klient chce (powinno się zmieścić między 17 a 25 tytułów zależnie od ich wagi). Mam szeroką bibliotekę u siebie na dysku - około 2Tb+ gier, jeżeli czegoś nie mam to mogę pobrać/dograć i przetestować aby działało.
Mogę dograć również wybrane motywy z wybranego postu:
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=18629.msg128517#msg128517

Cena jaka mnie interesuje to 550zł + ewentualnie koszty wysyłki. Lecz najlepiej odbiór osobisty w Zabrzu. Konsolę sprzedaję, gdyż mam takie dwie w domu i w zasadzie obie się kurzą a może ktoś chce sobie pograć w solidną bibliotekę exclusive'wów :D.

Ewentualnie mogę sprzedać więcej padów gdyż mam w domu obecnie 6 wszystkie czarne oryginalne dualshock 3.
Zdjęć nie mam, każdy wie jak wygląda konsola, pady i karton.

Bardzo rzadko sprawdzam prywatne wiadomości, dlatego proszę się nie denerwować, że odpisuję późno albo w ogóle. ;(

PS3-Hack.com.pl

Ps3 320gb CFW 4.82 + 2 pady
« dnia: Styczeń 08, 2018, 19:34:08 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.