PS3-Hack.com.pl

GRY => Rozwiązywanie problemów z grą? (FW 3.41) => Wątek zaczęty przez: thenat17 w Styczeń 07, 2011, 18:04:52 pm

Tytuł: Działające Gry , po co ściągać 5 razy ?
Wiadomość wysłana przez: thenat17 w Styczeń 07, 2011, 18:04:52 pm
Tutaj można sprawdzić po ID gry jaką wersje językową posiadamy : http://www.sonyindex.com/Pages/PS3_Euro_Serial.htm (http://www.sonyindex.com/Pages/PS3_Euro_Serial.htm)


Wiele z was pisze coś takiego:

Cytuj
Nie dziala mi gra, to juz 3 wersja która mi nie działa ! sciagam następną ;/i jest jedno słowo, które nasuwa mi się na myśl: Bzdura !

powiem to na przykładzie  usera @Filip95, otóż ten osobnik mówił że ściągnał 12 wersji gry Fifa Street 3 (sadze ze raczej to byly 3 rozne wersje a reszta powtórki)  i żadna mu nie działa , więc się z nim założyłem, że to sprawdzę , a więc ściągnalem wersję fifa street 3 z 4 roznych miejsc (wersje us i eur) i przetestowałem, odpaliłem różnymi podstawowymi sposobami wszystkie 4 !!! (fify )

(tutaj link do całej sprawy: http://ps3-hack.com.pl/index.php?topic=445.0 (http://ps3-hack.com.pl/index.php?topic=445.0) reszte załatwilismy na chacie, czyli dowód dzialania , fotke itd.  )

Tak więc pytam się po co ściągasz gre juz x raz skoro problem leży w twojej niewiedzy lub złego programu używasz ?? (lub jego ustawień)

Uszkodzona wersja i wystawiona to może jakies 0,5% wszystkich gier w sieci na PS3.

Osobiscie ściągnałem i odpaliłem ponad 240 gier ! Nigdy nic nie ściągałem 2 razy ! Kwestia odpalenia gry leży w czytaniu każdego wątku od poczatku i szukanie rozwiazania u siebie.
Chcesz ściagać ponownie ? No cóż, twoja strata czasu i kasy za prąd, a problemu być może dalej nie rowzwiążesz !

Tak więc sam oceń swoje postępowanie ^^
Pozdrawiam