PS3-Hack.com.pl

Inne => Ogłoszenia => Sprzedam => Wątek zaczęty przez: memo w Wrzesień 19, 2017, 12:43:32 pm

Tytuł: Kawalerkę w Warszawie sprzedam
Wiadomość wysłana przez: memo w Wrzesień 19, 2017, 12:43:32 pm
Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie kawalerkę o powierzchni 32m na 9 piętrze w budynku z 2 windami. Kawalerka jest nieumeblowana, oddzielna duża kuchnia, pokój bardzo przestronny. Okna plastikowe, do mieszkania przynależy piwnica.
Kawalerka bez pośredników Warszawa (http://adresowo.pl/o/i4t8w1)
Tytuł: Odp: Kawalerkę w Warszawie sprzedam
Wiadomość wysłana przez: sores w Październik 26, 2017, 22:38:52 pm
I co, udało się sprzedać? Jeśli tak to podziwiam, nie mam pojęcia jak ludzie robią to bez pośredników. Ja miałem do sprzedania spoko kawalerkę, kilkuletnią i wcale dużo nie chciałem. I co? Przez rok znalazłem 3 osoby zainteresowane, które i tak ostatecznie zrezygnowały. Jakiś koszmar. Kumpel poradził iść jednak do pośrednika, bo przecież mógłbym tak jeszcze kilka lat czekać. Znalazłem namiar na Jaworskiego z RE/MAX, ludzie chwalili że szybko działa. I serio, w dwa lub trzy miesiące (już teraz dokładnie nie powiem) miałem dwóch chętnych, od razu chcieli brać. Wybrałem ofertę z wyższą kwotą, udało się nawet o kilka procent drożej sprzedać :D
Ale to taka dygresja, moje doświadczenia. Pisz jak tam u Cb to wygląda
Tytuł: Odp: Kawalerkę w Warszawie sprzedam
Wiadomość wysłana przez: shato w Kwiecień 13, 2018, 19:22:36 pm
Aktualne?
Tytuł: Odp: Kawalerkę w Warszawie sprzedam
Wiadomość wysłana przez: lexon w Sierpień 26, 2018, 20:00:26 pm
Myślę że łatwiej kupić niż sprzedać ale życzę powodzenia i satysfakcjonującej ceny. Mnie udało się kupić mieszkanie na rynku wtórnym choć nie tak z dnia na dzień. Trochę w tyn pomogła mi firma per modum która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami.