Październik 24, 2020, 14:14:30 pm

Autor Wątek: FuckPSN - problemy i rozwiązania  (Przeczytany 175011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czarny kot

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
FuckPSN - problemy i rozwiązania
« dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:37:53 am »
Topor1988 mógłbyś napisać krok po kroku jak się połączyłeś z psn BO JA ZA CHINY NIE MOGĘ TEGO SKONFIGUROWAĆ NA TB

PS3-Hack.com.pl

FuckPSN - problemy i rozwiązania
« dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:37:53 am »

Offline mgrradar

• Weteran
  • Vip
  • Reputacja: 5
Odp: FuckPSN - problemy i rozwiązania
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:58:10 pm »
Topor1988 mógłbyś napisać krok po kroku jak się połączyłeś z psn BO JA ZA CHINY NIE MOGĘ TEGO SKONFIGUROWAĆ NA TB
Jestem za ogolnie mogl by ktos zrobic poradnik .
PS 3 Slim 640GB/500GB-USB ,3.55 TB, 2xpady ,2xMove ,Philips 40 9705

Offline Topor1988

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2012, 14:50:36 pm »
Ściągacie paczkę z linka: http://goo.gl/dFBvf

W paczce macie dev_blind.pkg  oraz OpenPS3FTP na konsole, oraz certyfikaty do podmianki jak i backup oraz pliczek exe do odpalenia na kompie.

Robicie tak jak w instrukcji.
1. dev_blind.pkg  oraz OpenPS3FTP.pkg na pendriva i instalujecie w konsoli
2. Uruchamiacie dev_blinda a potem OpenFTPa
3. Łączycie się z konsolą przez FTPa (login:root, pass: openbox)
4. wchodzicie do  /dev_blind/data/cert
5. Kopiujecie pliczek CA27.cer z paczki ściągniętej na początku (ma wazyć około 950B)
6. Ustawiacie sobie polaczenie sieciowe w konsoli tak jak mieliście kiedyś, że był internet tylko jednego z DNSów ustawiacie na IP swojego kompa, jak nie wiecie jaki macie IP kompa to (start>uruchom>cmd>ipconfig)
7. Resetujecie konsole
8. Wyłączacie Firewalla na kompie
8. Odpalacie program fuckPsn-v0.7b.exe
9. Cieszycie się z PSNa
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 16:16:07 pm wysłana przez Topor1988 »

songossj2

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2012, 19:36:23 pm »

6. Ustawiacie sobie polaczenie sieciowe w konsoli tak jak mieliście kiedyś, że był internet tylko jednego z DNSów ustawiacie na IP swojego kompa, jak nie wiecie jaki macie IP kompa to (start>uruchom>cmd>ipconfig)

I tu się zatrzymuję, bo mam połączenie z kompem(przez kabel gry przesyłam w TC), ale internet za nic nie chce działać;/ Nigdy nie łączyłem się z netem w konsoli, więc nie mogę ustawić tak jak było, gdyby był net;/ Różne ip wpisuje i nic. Posiadam router wifi, kablem do niego mam pc podłączony i kablem do pc konsola. Jedynie przez wifi udało się połączyć z netem jakoś, ale wtedy nie mam połączenia z pc czyli nie mogę odtworzyć tego psnfucka;/ Help me;(

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2012, 19:36:23 pm »

Offline Topor1988

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2012, 20:13:03 pm »

I tu się zatrzymuję, bo mam połączenie z kompem(przez kabel gry przesyłam w TC), ale internet za nic nie chce działać;/ Nigdy nie łączyłem się z netem w konsoli, więc nie mogę ustawić tak jak było, gdyby był net;/ Różne ip wpisuje i nic. Posiadam router wifi, kablem do niego mam pc podłączony i kablem do pc konsola. Jedynie przez wifi udało się połączyć z netem jakoś, ale wtedy nie mam połączenia z pc czyli nie mogę odtworzyć tego psnfucka;/ Help me;(

Trochę zamotałeś, no ale.
PC-router -> kabel
PS3-router -> WiFi
dobrze rozumiem?
jeśli na takim połączeniu działą Ci internet w konsoli, to w ustawieniach konsoli ustaw jeden DNS na IP Twojego komputera.

Jak masz problemy z wifi, a komp -router jest na kablu to też połącz PS3 z routerem kablem, tylko to nie ten sam kabel co laczysz się nim bezpośrednio konsola z kompem

songossj2

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2012, 20:21:06 pm »
Tak pc-router=kabel
ps3-router=wifi- to wtedy działa net w ps3, ale wtedy nie mam połączenia z pc(a chyba na nim trzeba odpalić ten fuckpsn?).  A kiedy próbuję połączyć ps3->pc->router to net nie działa(nie umiem chyba skonfigurować;/).
Gdyby można było zrobić tak zeby net był przez wifi(router wifi), a drugie połączenie sieciowe byłoby do sieci pc-ps3(ale chyba nie da się w ps3 stworzyć kilka sieci naraz czy coś;/).  A pomysł, żeby połączyć ps3 kablem do routera i kablem do pc raczej też by nie wypalił, bo konsola ma jedno złącze sieciowe i nadal byłoby trzeba stworzyć 2 połączenia;/

PS:nie wiem czy dobrze coś piszę, czy nie i czy w miarę dobrze opisuję swoją sytuację...;/

Offline Topor1988

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2012, 20:43:28 pm »
Tak pc-router=kabel
ps3-router=wifi- to wtedy działa net w ps3, ale wtedy nie mam połączenia z pc(a chyba na nim trzeba odpalić ten fuckpsn?).  A kiedy próbuję połączyć ps3->pc->router to net nie działa(nie umiem chyba skonfigurować;/).
Gdyby można było zrobić tak zeby net był przez wifi(router wifi), a drugie połączenie sieciowe byłoby do sieci pc-ps3(ale chyba nie da się w ps3 stworzyć kilka sieci naraz czy coś;/).  A pomysł, żeby połączyć ps3 kablem do routera i kablem do pc raczej też by nie wypalił, bo konsola ma jedno złącze sieciowe i nadal byłoby trzeba stworzyć 2 połączenia;/

PS:nie wiem czy dobrze coś piszę, czy nie i czy w miarę dobrze opisuję swoją sytuację...;/

Kolego, ale nie musisz się łączyć PC-KONSOLA

PC masz połączone z routerem, i konsole tez masz z routerem. Po to podajesz jako jeden z DNSów adres IP swojego PCta zeby pakiety przechodziły też przez Twój komp i to wystarcza, ten programik właśnie wychwytuje te pakiety co idą od konsoli i oszukuje PSN. Pamiętaj żeby wyłączyć firewalla

Offline czarny kot

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2012, 21:10:38 pm »
Topor1988 proszę napisz tak na chłopski rozum jak skonfigurować  połączenie internetowe w konsoli i gzie co wpisać bo ja nie daje sobie rady pozdrawiam

Newsy to nie pomoc techniczna ! Moderacja.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 21:13:13 pm wysłana przez thenat17 »

songossj2

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 08, 2012, 00:57:22 am »
Tak pc-router=kabel

PC masz połączone z routerem, i konsole tez masz z routerem. Po to podajesz jako jeden z DNSów adres IP swojego PCta zeby pakiety przechodziły też przez Twój komp i to wystarcza, ten programik właśnie wychwytuje te pakiety co idą od konsoli i oszukuje PSN. Pamiętaj żeby wyłączyć firewalla

Tylko, że łączę się ps3-router przez wifi i tam po prostu wyszukuję router, wpisuję hasło i tam chyba już nie ma gdzie dopisac ip komputera, bo automatycznie przypisuje mi router adres ip...chyba(tak mi się zdaje).

Offline lolo84

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 08, 2012, 01:44:11 am »
Dziala wam psn ? ja mam caly czas blad 80710A06 ?

Offline Minus

• Początkujący
  • **
    • PS3 Hack
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 08, 2012, 10:24:25 am »
Tak pc-router=kabel

Tylko, że łączę się ps3-router przez wifi i tam po prostu wyszukuję router, wpisuję hasło i tam chyba już nie ma gdzie dopisac ip komputera, bo automatycznie przypisuje mi router adres ip...chyba(tak mi się zdaje).

Jak łączysz się ps3-router i pc-router to obydwa urządzenia podłączone są pod router. Router automatycznie przypisuje IP urządzeniom. Ty tylko musisz sprawdzić jakie IP ma konsola (w ustawieniach sieci --> test połączenia) i jakie IP ma PC (win+r --> cmd --> ipconfig /all ,tam będziesz miał napisane IP komputera).
Potem ustawiasz domyślny DNS na PS3 na IP te z komputera, a dodatkowy DNS na 8.8.8.8 Po czym włączasz FuckPSN na PC i powinno działać.

Offline czarny kot

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2012, 11:58:01 am »
Co to za blad 80710A06 ?

Offline thenat17

• Początkujący Deweloper
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Warka/Warszawa
  • Moje PW jest od tylko ważnych spraw !!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:26:15 pm »
Co to za blad 80710A06 ?

odpowiedź w FAQ.

Wspieraj Forum !!  ||   Usługi Forumowe <<  <<Zajrzyj !!

Offline syntom

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 08, 2012, 20:29:39 pm »
witam jestem na trueblue 2.7 i caly czas chce aktualizacji systemu dlaczego czy trzeba instalowac spoofera jesli tak to czy trzeba miec wlozony dongiel?

Offline Minus

• Początkujący
  • **
    • PS3 Hack
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 08, 2012, 21:32:57 pm »
Nie trzeba mieć włączonego dongla, chyba właśnie trzeba mieć odpiętego. A spoofera musisz zainstalować ;s
Dopiero po zainstalowaniu spoofera i włączenia (musi w informacjach o systemie napisane być 4.11) można włożyć dongla.

Offline syntom

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 08, 2012, 22:31:51 pm »
poradzilem sobie nie trzeba instalowac spoofera dziala na true blue 2.7 sniper elite v2 smiga

Offline sidex95

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2012, 20:22:37 pm »
Mam problemik otóż zrobiłem wszystko jak w instrukcji. Zainstalowałem Spoofer , bo mam tb. Wchodzę w psn , chcę zrobić konto podaje tam informacje data urodzin etc i wybieram Continue . Wyskakuje napis
 This service is currently undergoing maintenance

Pewnie nie dziala mi fuck psn. Najprawdopodobniej zroibłem błąd gdzieś tu :

Tylko jak to ma wyglądać to pojęcia nie mam ,komenda ipconfig nie dziala , bo mam neostrade .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 20:36:01 pm wysłana przez sidex95 »

Offline masterhak4

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 2
  • http://www.ps3-hack.com.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 09, 2012, 20:33:00 pm »
Mam problemik otóż zrobiłem wszystko jak w instrukcji. Zainstalowałem Spoofer , bo mam tb. Wchodzę w psn , chcę zrobić konto podaje tam informacje data urodzin etc i wybieram Continue . Wyskakuje napis
 This service is currently undergoing maintenance

W tej chwili nic nie zdziałasz PSN padło (wszystkim i tym na CFW jak i OFW) http://pl.playstation.com/

Offline sidex95

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 09, 2012, 20:39:10 pm »
Kurcze , własnie myślę , robię to od jakiejs godziny i nic nie wychodzi a zmieniałem ze 20 razy te dnsy ;p

songossj2

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 09, 2012, 22:59:24 pm »
Dzięki wam podłączyłem konsole z netem i mogę przesyłać dane z pc na ps3;] Lecz na psn nie mogę wejść;/ Wogóle ten fuckpsn odpalam, jedst czarne okienko, za chwilę jest ponad linijka jakichś kolorowych napisów, a za chwilę jest kilka linijek białych napisów i się wyłącza. Nie wiem co jest napisane bo te białe napisy jak się pojawią to odrazu wyłącza się fuckpsn;/ Firewalla wyłączyłem;/
ps:Macie pomysły? Zrobiłem jak w instrukcji.

edit:
Zdołałem coś takiego przeczytac(mniej wieceij): jakiś katalog na dysku c i na końcu katalogu "fuckPsn.rb:59:in 'initialize': Tylko jedno użycie każdego adresu gniazda <protok' |/adres sieciowy/port> jest normalnie dozwolone. - bind <2> <Errno::EADDRINUSE>"
i ostatnie 2 linijki znowu ten sam katalog na dysku c podany tyle, że na końcu 1 linijki jest 'new', a na końcu 2 linijki jest '<main>'.
Ma ktoś jakiś pomysł?

PS2: do tego jeśli chce się wpisać do psn to wyskakuje, że "potrzebna aktualizacja i czy ją wykonać";/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 23:35:25 pm wysłana przez songossj2 »

Offline sidex95

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 10, 2012, 09:30:17 am »
Kurde , mam ten sam problem , przy włożonym tb jest wersja systemu v4,11 Tb cos tam cos tam . I jak chcem się wpisać do PSN piszę że wymagana jest aktualizacja . Co robić ? Chciałem włączyć spoofer to caly czas jest czarny ekran.

Macie jakieś pomysły ? Uzytkownicy tb , jak to zrobiliscie ;p ?

EDIT: Chciałbym dodać że jak tb jest odłączony to na spooferze się wpisuje bez problemu .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 09:32:06 am wysłana przez sidex95 »

songossj2

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 10, 2012, 11:14:14 am »
Już fuckpsn się uruchamia(nie ma tego białego napisu co wcześniej z katalogami), ale psn nadal nie ma;/ Biorę test połączenia i przy psn mam niepowodzenie. W programie na czerwono pojawia się takie coś : "Spoofed consoiled", a linijkę niżej(też na czerwono) "local end closed connection" ;/ Ma ktoś na to radę?

edit:
A do tego gdy chcę się wpisać do psn(dopiero utworzyłem konto w psn i potwierdziłem linkiem z maila), to wyskakuje błąd: 80023158;/ Już nie wiem co robić, wgrałem jeszcze raz cfw tb(najpierw ofw), robiłem wszystko przy wyjętym donglu i nadal nic;/ Prosiłbym o pomoc.

PS:w dziale z kodami błędów, takiego nie ma;/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 12:08:50 pm wysłana przez songossj2 »

Offline sidex95

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: FuckPSN 0.7 - dodano wsparcie dla 4.11= PSN !!
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:18:10 pm »
thenat17 zajrzyj do  rozwiazywania problemow FuckPSN . Bo mam problem zrobiłem tak jak w instrukcji do TB . I gdy chcę się wpisać wyskakuje że potrzebna jest aktualizacja .

Mozę coś źle zrobiłem z DNSami bo mam neostrade i nie wiem jaki adres tam powinien być dokładnie .

Offline shnelock

• Nowicjusz
  • *
Odp: Odp: FuckPSN 0.7 - dodano wsparcie dla 4.11= PSN !!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:24:09 pm »
a ja mam pytanko , czy da rade w fife 12 grac tą z psn na cfw 3.55? osobiwiscie mam 3.55 true blue cfw , i wlasnie zrobilem psn mam konto itp ale boje sie przy fife 12 bo zalogowanie do serwerow EA wymaga aktualizacji gry do 1.06 , jak zaktalizuje to juz pewnie nie zagram w ta gre? ;S

Offline uFo125

• Wyjadacz
  • Reputacja: 12
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:27:10 pm »
a ja mam pytanko , czy da rade w fife 12 grac tą z psn na cfw 3.55? osobiwiscie mam 3.55 true blue cfw , i wlasnie zrobilem psn mam konto itp ale boje sie przy fife 12 bo zalogowanie do serwerow EA wymaga aktualizacji gry do 1.06 , jak zaktalizuje to juz pewnie nie zagram w ta gre? ;S

jak nie zagrasz to odinstalujesz aktualizacje :P

Offline shnelock

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:34:20 pm »
a jak sie odinstalowuje? xD

Offline norek30

• Vip
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 10, 2012, 16:58:08 pm »
a jak sie odinstalowuje? xD

Usuwasz dane gry.

songossj2

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 10, 2012, 19:37:23 pm »
Więc nikt nie ma pomysłu na mój problem?;/

Offline sidex95

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 10, 2012, 19:40:29 pm »
Ludzie  pomóżcie . Mam problem zrobiłem tak jak w instrukcji do TB . I gdy chcę się wpisać wyskakuje że potrzebna jest aktualizacja .

Mozę coś źle zrobiłem z DNSami bo mam neostrade i nie wiem jaki adres tam powinien być dokładnie .
Proszę o pomoc . Pakiety napewno dobrze podmieniłem , więc obstawiam na te DNSy że FuckPSN nie dziala

songossj2

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 10, 2012, 22:14:28 pm »
Który z plików to ten spoofer? Bo robiłem wszystko przy odpiętym tb, ale w informacja o systemie wciąż pisało 3.55(4.11 dopiero przy tb), więc może to tu tkwi też mój problem;/

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 10, 2012, 22:14:28 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.