Listopad 29, 2020, 14:47:19 pm

Autor Wątek: Za ile sprzedac ps3?  (Przeczytany 25741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dwarazyjot

• Początkujący
  • **
  • Reputacja: 0
Za ile sprzedac ps3?
« dnia: Lipiec 01, 2012, 12:58:53 pm »
Witam,

niestety musze pozbyc sie mojego malenstwa. :( Dbalem o nia i dmuchalem na zimne zeby nigdy nie miala awarii. Konsola PS3 80 gb w stanie idealnym z 1 bezprzewodowym padem, CFW 3.55, kolekcja filmow na BD, na dysku masa dobrych gier, do tego dysk zewnetrzny 240 gb pod PS3 przygotowany + wszystkie kable, papiery itp.

Ile moglbym wziac za taki zestaw? Bede wdzieczny za pomoc w wycenie bo nie znam sie kompletnie.

Pozdrawiam!

PS3-Hack.com.pl

Za ile sprzedac ps3?
« dnia: Lipiec 01, 2012, 12:58:53 pm »

Offline thenat17

• Początkujący Deweloper
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Warka/Warszawa
  • Moje PW jest od tylko ważnych spraw !!
Odp: Za ile sprzedac ps3?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2012, 13:46:23 pm »
w granicach 650 zł zależy ile tych filmów jest na BD.
Stan idealny hmm bez rys na pokrywie ?  ::) ::)

Papiery to papiery(w sensie śmieci) ... no chyba że jakimś cudem masz jeszcze przedłużoną gwarancję.

Wspieraj Forum !!  ||   Usługi Forumowe <<  <<Zajrzyj !!

Offline dwarazyjot

• Początkujący
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2012, 14:58:42 pm »
Konsola posiada slady uzytkowania ale dbam o sprzet od zawsze wiec ryzyko znikome. Co do filmow wiekszosc to kopie zapasowe z gieldy z okladka itp. Z oryginalow 3 plytki sie znajda. ;) Ktos z forum zainteresowany? Zrobie pelny spis.

Offline thenat17

• Początkujący Deweloper
  • Szef Forum
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2012, 15:10:57 pm »
to zrób pełny spis, ale skoro gry i filmy to kopie zapasowe to za nie = 0 zł.

więc konsola warta tylko 500 zł i nie wiecej. (ratuje cię tylko ten dodatkowy dysk zew.)

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2012, 15:10:57 pm »

razor1551

• Gość
Wycena PS3
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2012, 21:30:20 pm »
Witam mam takie pytanie, ile mógłbym dostać za PS3 SLIM 250gb, 2 Pady SONY, 4 oryginalne gry, soft 3.55 KMEAW ( na dysku około 10 gier) jestem pierwszym właścicielem gwarancja jak dobrze pamiętam do listopada tego roku.
Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Ares10000

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2012, 23:44:55 pm »
WIesz co zalezy tez jakie to sa gry ale mysle ze spokojnie kolo 800 zl bys wzial za nia

Offline sicguy

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 03, 2012, 02:47:51 am »
A ja napisze wszystkim taki prosty rachunek. Warto się nim moim zdaniem posługiwać.

Konsola używana bez gwarancji ale z softem 3.55 i jeden pad = 500zł. Żadne obliczenia/tłumaczenia że konsol takich jest mało , że zrobiło się downgrade do 3.55 czyli + 300zł.

Błąd konsol takich jest dużo. Miesiąc w miesiąc na allegro jest zawsze koło 20/30 konsol z softem 3.55 i jedne się sprzedają od razu inne czekają (z rożnych powodów np. dużo gier oryginalnych w komplecie lub full peryferii np. move i inne cuda)

Masz dysk 40gb , dodaj cenę dysku 2,5 cala to jest w okolicach 50/80zł czyli rachunek prosty 550 zł.

Masz dysk 750gb dodaj cenę dysku 2,5 cala 750GB to jest 350zł = 500zł + 350zł= 850zł.
Masz dysk o innej wielkości przejrzyj na allegro jakie są ceny takiego 2,5 calowego dysku dodaj do 500zł i masz cenę swojej konsoli.

Chcesz sprzedać szybko , odejmuj cenę dysku np. 40/80gb to nie są duże dyski i naprawdę ktoś kto kupi konsole na 90% dokupi do niej większy. Dyski powyżej 250gb jednak już swoją wartość mają i moim zdaniem zwyczajnie szkoda ją wtedy sprzedawać taniej niż według moich obliczeń (te 50zł zawsze można opuścić jednak)

Ani gry ani filmy nie są niczyją własnością intelektualna jak to ładnie się nazywa , nie ważne czy kupiłeś film na giełdzie elektronicznej czy pobrałeś go z netu. Dlatego zgadzam się z thenatem wartość takich gier = 0 zł
Ja np. bałbym się używać tego nawet w formie zachęty jako bonusu do konsoli o wartości 500/600zł. Dlaczego napiszę na końcu.

Przy dzisiejszych prędkościach netu pobranie filmu/gry w kopii 1:1 np. 40GB to są 4 godziny ściągania (mniej więcej przy internecie 20mbit/s). Więc dysk 750 GB a to jest moim zdaniem sporo (wiem bo od niedawna mam taki i jest puściutki) Można zapełnić w mniej więcej 3 dni ściągania non stop. Masz net wolniejszy 10x to go zapełnisz w miesiąc , proste i logiczne. Nie znam osoby która nie wytrzyma przez miesiąc bez możliwości zagrania w każda z wybranych przez siebie np. 30 gier.

Piszę to owszem z racji lekkiego wkurw. osobami które na allegro piszą że sprzedają konsolę z dyskiem 120GB z masą gier i wołają za to 1000zł.  Dla mnie rachunek jak wyżej jest prosty konsola 3.55 to jest kwota 500zł + dysk 120GB kosztuje koło 150zl (na szybko pierwsze parę dysków znalezionych na allegro waha się w tej cenie)
Czyli konsola kosztuje 650zł , 350zł idzie w takim wypadku za ściągnięte gry , co już nie jest fajne.

Pobieranie gier jest dostępne i popularne wszędzie taka natura człowieka nie mamy w większości przypadków problemów moralnych z kradzieżą wartości intelektualnej (filmy,gry,muzyka,programy) czy to jest moralne czy nie to inna kwestia i nie mam zamiaru prowadzić tu dyskusji , sprzedawanie gier natomiast na giełdach/bazarach czy jak to teraz jest dostępne poprzez nośniki danych na allegro (dyski usb czy wewn) to niestety typowo Polski (może też Rosyjski) wymysł.

Dlatego do autora tego tematu i innych takich zagadnień. Czy sobie doliczysz za gry/filmy czy nie , twoja sprawa , wysiłek do zrobienia tego samego jest niewielki a jak pokazałem wyżej czas tez nie jest nie wiadomo jak wielki potrzebny do tego aby posiadać taką samą kolekcję.

Oczywiście zupełnie co innego gdy posiadasz legalną kopię gry/filmu , wtedy najzwyczajniej przejrzyj allegro i zobacz za ile jest dokładnie taka twoja sztuka , masz używkę patrz na używki i wybieraj zawsze cenę najniższa (tudzież jak jesteś z dużego miasta możesz wybrać najniższą cenę w twoim mieście). Ja zawsze gdy cokolwiek sprzedaję na allegro sprawdzam najniższą cenę (lub jak wyżej) i odejmuję 5/10zł by się szybciej pozbyć , prawa rynku pewne rzeczy wraz z czasem tracą wartość.

Dlaczego się tak rozpisałem wyżej na temat kopii gier i dlaczego bałbym się w ogóle sprzedawać konsolę (według mojego rachunku cen) z kopiami jako bonus = 0zł.
Ano dlatego że aukcje z samym napisem CFW 3.55 są kasowane na allegro z marszu , co innego sprzedać konsolę z OFW 3.55 co innego z CFW dla ludzi to obecnych nie ma różnicy wgranie CFW to minuta roboty umownie mówiąc ale odpowiedzialność karna spoczywa na kim innym już.

A sprzedając konsolę o wartości 600zł za 1000zł i piszą w aukcji że dorzuca się kopie zapasowe w celu "przetestowania" aż samo się prosi o zainteresowanie pewnych organów.

Dlatego nie gonię ale nie pochwalam też (osobiste zdanie poznaliście wyżej) ale każdego zwyczajnie ostrzegam przed czymś takim.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 02:52:50 am wysłana przez sicguy »

Offline cafix

• Początkujący
  • **
  • Don't Look At Me Now
    • my site
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2012, 09:35:04 am »
Witam

Chyba cię ktoś oszukuje z tym 500 - 600 zł.
Wystawiaj na All****o za 850 a jeszcze lepiej licytacja od 1 zł z minimalną ceną 800 zł. i zobaczysz za ile pójdzie. Ja bym wycisnął z 900 zł. Masz Pożądany soft 3.55. Masz papiery (nie mylić ze śmieciami to dowód zakupu i poświadczenie że konsola pochodzi z prawego źródła). Śmiało wystawiaj 800 zł to rozsądna cena ...

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Offline thenat17

• Początkujący Deweloper
  • Szef Forum
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:54:05 pm »
A ja napisze wszystkim taki prosty rachunek. Warto się nim moim zdaniem posługiwać.

Konsola używana bez gwarancji ale z softem 3.55 i jeden pad = 500zł. Żadne obliczenia/tłumaczenia że konsol takich jest mało , że zrobiło się downgrade do 3.55 czyli + 300zł.

Błąd konsol takich jest dużo. Miesiąc w miesiąc na allegro jest zawsze koło 20/30 konsol z softem 3.55 i jedne się sprzedają od razu inne czekają (z rożnych powodów np. dużo gier oryginalnych w komplecie lub full peryferii np. move i inne cuda)

Masz dysk 40gb , dodaj cenę dysku 2,5 cala to jest w okolicach 50/80zł czyli rachunek prosty 550 zł.

Masz dysk 750gb dodaj cenę dysku 2,5 cala 750GB to jest 350zł = 500zł + 350zł= 850zł.
Masz dysk o innej wielkości przejrzyj na allegro jakie są ceny takiego 2,5 calowego dysku dodaj do 500zł i masz cenę swojej konsoli.

Chcesz sprzedać szybko , odejmuj cenę dysku np. 40/80gb to nie są duże dyski i naprawdę ktoś kto kupi konsole na 90% dokupi do niej większy. Dyski powyżej 250gb jednak już swoją wartość mają i moim zdaniem zwyczajnie szkoda ją wtedy sprzedawać taniej niż według moich obliczeń (te 50zł zawsze można opuścić jednak)

Ani gry ani filmy nie są niczyją własnością intelektualna jak to ładnie się nazywa , nie ważne czy kupiłeś film na giełdzie elektronicznej czy pobrałeś go z netu. Dlatego zgadzam się z thenatem wartość takich gier = 0 zł
Ja np. bałbym się używać tego nawet w formie zachęty jako bonusu do konsoli o wartości 500/600zł. Dlaczego napiszę na końcu.

Przy dzisiejszych prędkościach netu pobranie filmu/gry w kopii 1:1 np. 40GB to są 4 godziny ściągania (mniej więcej przy internecie 20mbit/s). Więc dysk 750 GB a to jest moim zdaniem sporo (wiem bo od niedawna mam taki i jest puściutki) Można zapełnić w mniej więcej 3 dni ściągania non stop. Masz net wolniejszy 10x to go zapełnisz w miesiąc , proste i logiczne. Nie znam osoby która nie wytrzyma przez miesiąc bez możliwości zagrania w każda z wybranych przez siebie np. 30 gier.

Piszę to owszem z racji lekkiego wkurw. osobami które na allegro piszą że sprzedają konsolę z dyskiem 120GB z masą gier i wołają za to 1000zł.  Dla mnie rachunek jak wyżej jest prosty konsola 3.55 to jest kwota 500zł + dysk 120GB kosztuje koło 150zl (na szybko pierwsze parę dysków znalezionych na allegro waha się w tej cenie)
Czyli konsola kosztuje 650zł , 350zł idzie w takim wypadku za ściągnięte gry , co już nie jest fajne.

Pobieranie gier jest dostępne i popularne wszędzie taka natura człowieka nie mamy w większości przypadków problemów moralnych z kradzieżą wartości intelektualnej (filmy,gry,muzyka,programy) czy to jest moralne czy nie to inna kwestia i nie mam zamiaru prowadzić tu dyskusji , sprzedawanie gier natomiast na giełdach/bazarach czy jak to teraz jest dostępne poprzez nośniki danych na allegro (dyski usb czy wewn) to niestety typowo Polski (może też Rosyjski) wymysł.

Dlatego do autora tego tematu i innych takich zagadnień. Czy sobie doliczysz za gry/filmy czy nie , twoja sprawa , wysiłek do zrobienia tego samego jest niewielki a jak pokazałem wyżej czas tez nie jest nie wiadomo jak wielki potrzebny do tego aby posiadać taką samą kolekcję.

Oczywiście zupełnie co innego gdy posiadasz legalną kopię gry/filmu , wtedy najzwyczajniej przejrzyj allegro i zobacz za ile jest dokładnie taka twoja sztuka , masz używkę patrz na używki i wybieraj zawsze cenę najniższa (tudzież jak jesteś z dużego miasta możesz wybrać najniższą cenę w twoim mieście). Ja zawsze gdy cokolwiek sprzedaję na allegro sprawdzam najniższą cenę (lub jak wyżej) i odejmuję 5/10zł by się szybciej pozbyć , prawa rynku pewne rzeczy wraz z czasem tracą wartość.

Dlaczego się tak rozpisałem wyżej na temat kopii gier i dlaczego bałbym się w ogóle sprzedawać konsolę (według mojego rachunku cen) z kopiami jako bonus = 0zł.
Ano dlatego że aukcje z samym napisem CFW 3.55 są kasowane na allegro z marszu , co innego sprzedać konsolę z OFW 3.55 co innego z CFW dla ludzi to obecnych nie ma różnicy wgranie CFW to minuta roboty umownie mówiąc ale odpowiedzialność karna spoczywa na kim innym już.

A sprzedając konsolę o wartości 600zł za 1000zł i piszą w aukcji że dorzuca się kopie zapasowe w celu "przetestowania" aż samo się prosi o zainteresowanie pewnych organów.

Dlatego nie gonię ale nie pochwalam też (osobiste zdanie poznaliście wyżej) ale każdego zwyczajnie ostrzegam przed czymś takim.

Pozdrawiam

przy rozumowaniu takich gości jak wymieniłeś vide ,,,alegro" , za moją konsolę z grami/akcesoriami powinienem wziąć z 24000 zł. A jak dobrze wiemy w rzeczywistości tak nie jest.

Offline sicguy

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:25:44 pm »
Witam

Chyba cię ktoś oszukuje z tym 500 - 600 zł.
Wystawiaj na All****o za 850 a jeszcze lepiej licytacja od 1 zł z minimalną ceną 800 zł. i zobaczysz za ile pójdzie. Ja bym wycisnął z 900 zł. Masz Pożądany soft 3.55. Masz papiery (nie mylić ze śmieciami to dowód zakupu i poświadczenie że konsola pochodzi z prawego źródła). Śmiało wystawiaj 800 zł to rozsądna cena ...

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

W tej chwili na allegro widzę 3 aukcje linków specjalnie nie podaję.
Slim 250GB - 700zł
60GB - 529zł
80GB - 599zł

Dziwne że moje obliczenia wyżej jakoś w pełni oddają stan takiej sytuacji.

Owszem jak ktoś 40GB z 3.55 chce sprzedać za 2tyś nikt mu nie broni takiej ceny wystawić , ale chętnego nie będzie.

Dużo ma też znaczenie czy sprzedajesz w dużym mieście i czy zgadzasz się na odbiór osobisty.

Konsola używana to konsola używana , jeden mówi prawdę drugi kłamie.

Offline domestos007

• Początkujący
  • **
  • Miejsce pobytu: hasło do archiwum : domestos007
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:09:43 pm »
Spokojnie możesz ją wystawić na 900 zł a przy odrobinie szczęścia możesz ją
sprzedać nawet za 999 zł w zależności w jakim jest stanie, ja swoją sama konsola Slim 250GB
komplet z 1 padem plus kabel hdhmi zaznaczyłem że jest przerobiona i ma firmware
CFW 3.55 Kmeaw sprzedałem za 800 złotych.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 20:21:04 pm wysłana przez domestos007 »

razor1551

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:58:28 pm »

Pozdrawiam

Za 600zł to możesz sobie kupić pegasusa z 2 joystickami heh:) dzięki za obliczenia ale nie skorzystam :) wszystkim pozostałym dziękuje za realną wycenę pozdro :)

Offline sicguy

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 03, 2012, 23:53:42 pm »

Za 600zł to możesz sobie kupić pegasusa z 2 joystickami heh:) dzięki za obliczenia ale nie skorzystam :) wszystkim pozostałym dziękuje za realną wycenę pozdro :)

Naucz się czytać ze zrozumieniem , nawet nie pisałem o twojej konsoli tylko do tego co założył temat.
Ty masz ps3 z dwoma padami. Soft 3.55 = 500zł + drugi pad 150zł dysk 250GB wartość - 200/250zł.

Rachunek prosty 800/850zł , nie wiem jakie gry ale czasami 4 gry mogą przeszkadzać w sprzedaży.

Do twojej wiadomości za 529zł można kupić ps3 z softem 3.55 i jednym padem 60GB.
Więc konkurencyjny nie będziesz już na starcie.

Dzizas bez urazy ale gwiazdka wam z nieba nie spadła i kokosów nie zarobicie na fakcie że udało wam się zostać na konsoli z softem 3.55.  O tym mówiłem wyżej , sorry ale pełno dzieciaków bawi się w biznes na tak głupiej sprawie , jak konsola 3.55.

Dlaczego nikt z was nie spojrzy na ceny na allegro.
Przecież to logiczne że nikt nie kupi czegoś drożej skoro obok ma taniej.

Po co się pytacie o realną cenę , skoro  już macie w głowie swoją cenę.
Jak do tej pory w tym temacie widzę jedną osobę prócz mnie która naprawdę napisała jakie są aktualne ceny konsol.

Fun fact na allegro poszła ps3 za 1100zł. Skład PS3 320 GB + dysk zewn 250GB i uwaga TRUE BLUE.
Dodam że miała jeszcze chyba move , drugi pad i parę pierduł.

No ale za 1100zł to nawet dwóch pegazusów nie kupie.

Offline cafix

• Początkujący
  • **
  • Don't Look At Me Now
    • my site
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 04, 2012, 09:59:50 am »
po co te biadolenie - chcesz to wystaw na allegro to i tak spekulacja kto ile ci da za konsole.
Nie wystawisz sie nie dowiesz. Ja uważam ze konsola z CFW ma potnecjał i można za nią dać 900 zł.

Offline norek30

• Vip
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 04, 2012, 18:59:09 pm »
Ja pierdo... ten tego...  3 lata grania...   :o :o :o

Offline maXiking

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 04, 2012, 19:37:11 pm »
Skro jesteście takie cwaniaki to wyceńcie mi to :

daje 500 i podwieź mi ją pod dom :)
a tak na serio to niezła kolekcja

Offline sicguy

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 04, 2012, 21:22:54 pm »
thenat17 liczone w głowie i nie sprawdzałem ceny tej kierownicy (wyścigi nigdy nie były moim konikiem wiec się nie znam na kierownicach wiem że niektóre kosztują po 500 a jedna po 2tyś) Ale na szybko minimum 2tyś. Sama konsola z dyskiem 500GB i trueblue to już koło 1200zł + 3 pady , move, kierownica.

Więc spokojnie 2tyś.  Tylko na taki zestaw musi być po prostu ktoś o identycznym lub bardzo bliskim guście.

Rozumiem że kolekcję pokazałeś tylko informacyjnie (robi wrażenie przy okazji powie) i jej nie sprzedajesz ale wszystkie gry , filmy fizycznie dostępne (nie backupy) ja bym sprzedawał osobno.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 21:27:31 pm wysłana przez sicguy »

Offline thenat17

• Początkujący Deweloper
  • Szef Forum
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 04, 2012, 21:40:46 pm »
thenat17 liczone w głowie i nie sprawdzałem ceny tej kierownicy (wyścigi nigdy nie były moim konikiem wiec się nie znam na kierownicach wiem że niektóre kosztują po 500 a jedna po 2tyś) Ale na szybko minimum 2tyś. Sama konsola z dyskiem 500GB i trueblue to już koło 1200zł + 3 pady , move, kierownica.

Więc spokojnie 2tyś.  Tylko na taki zestaw musi być po prostu ktoś o identycznym lub bardzo bliskim guście.

Rozumiem że kolekcję pokazałeś tylko informacyjnie (robi wrażenie przy okazji powie) i jej nie sprzedajesz ale wszystkie gry , filmy fizycznie dostępne (nie backupy) ja bym sprzedawał osobno.

według moich wyliczeń (oczywiste porównywałem z używkami z allegro) to mogę cenę minimalną spokojnie krzyknąć aż 2800 zł na start (za sam sprzęt,, a nie to co zawiera)

Ps. mam 4 pady, oryginalne. ( z czego 2 nowe), E3 flasher Limitowany nowy nieodpakowany.
zapomniałem dopisać jeszcze nowy kabel ładujący do pada, podstawka chłodząca z niebieskimi diodami, oraz rozdzelacz usb a także naklejkę na 2 pady i całą konsolę w stylu mortal kombat.
Tak więc to jedyna taka konsola w Polsce  ..... tak zaje***a :)

Offline sicguy

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 04, 2012, 22:37:08 pm »
shit zapomniałem o e3 przy wyliczeniach.
Powiem ci tak robisz bardzo rozsądny kosztorys.
Dla kogoś kto zaczyna przygodę od zera z ps3 i chciałby kupić , raz a porządnie i do końca jej żywota to tylko taki zestaw. Masz i e3 dla OFW i TB dla "pełnego" CFW.

Ale są ludzie którzy , albo chcą same TB i konsole albo samego e3.
O 4 padach nie wspominając , aż tylu u ciebie ludzi gra na ps3??

Offline thenat17

• Początkujący Deweloper
  • Szef Forum
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 04, 2012, 22:44:06 pm »
,,grało się z kumplami" czas przeszły,, zestarzałem się (24) i zawsze byłem graczem PC-High End.

rozsądny kosztorys :) i tak cena będzie  po mojej myśli. kupiec się znajdzie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 22:53:25 pm wysłana przez thenat17 »

Offline norek30

• Vip
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 05, 2012, 07:51:05 am »
,,grało się z kumplami" czas przeszły,, zestarzałem się (24) i zawsze byłem graczem PC-High End.

rozsądny kosztorys :) i tak cena będzie  po mojej myśli. kupiec się znajdzie.

Zestarzałeś się?? To co ja mam powiedzieć , gdy mam 33 lata?? To już dziad jestem...  ;D Tyle dobrego , że syn mi pomaga w platynowaniu co trudniejszych tytułów. A tak wracając do tematu to naprawdę niezła kolekcja , warta moim zdaniem każdej ceny.

Offline cafix

• Początkujący
  • **
  • Don't Look At Me Now
    • my site
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 05, 2012, 09:39:18 am »
kolejny dziad to ja (31) brak syna ale znajomi wpadają i gramy na rzutniku 101'' np. na move lub kinekt.
ciężko mi by było wycenić moją czarnulkę ale mniej niż 900 bym nie krzyknął - dwa pady TB 250GB.
Dodam że wymieniona na gwarancji :D bo laser padł i mam przedłużoną gwar.

Offline jacacity

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 05, 2012, 13:01:25 pm »
Widzę tu klub dziadków; co do ceny konsol to zależy kto ile jest gotów zapłacić ,i trochę śmieszne są te wyliczenia co niektórych tutaj. Jakieś pół roku temu sprzedałem slimkę 120gb 3.72 1 pad + move bez gwarancji za 680 zł na popularnym serwisie aukcyjmym. I co na to powiecie ?
Ps. Ja mam 40

Offline thenat17

• Początkujący Deweloper
  • Szef Forum
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 05, 2012, 19:35:07 pm »
Widzę tu klub dziadków; co do ceny konsol to zależy kto ile jest gotów zapłacić ,i trochę śmieszne są te wyliczenia co niektórych tutaj. Jakieś pół roku temu sprzedałem slimkę 120gb 3.72 1 pad + move bez gwarancji za 680 zł na popularnym serwisie aukcyjmym. I co na to powiecie ?
Ps. Ja mam 40

to że chyba powinieneś dostać więcej, gdyż ja wyznaję zasadę, że ,, trzeba sie cenić" . a jak się nie sprzeda , to dopiero obniżyć cenę/wymagania :)

Offline taonet

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 26, 2012, 19:31:02 pm »
No to odświeżę temat..
Pierwszą konsolę (OFW 3.55) 320 + 2 pady + 2move +kamera kupiłem za 1400 PLN kupiona we wrześniu 2011 (nowa)
Dokupiłem do niej zewnętrzny 2TB za około 450 zł. (nówka) cena niska .. bo przed powodzią :P
tydzień temu kupiłem za 800zł trzy miesięczną (CFW 3.55) 320 + 2 pady + 2move +kamera + 500 GB zewnętrzny.
A czemu za takie "psie" pieniądze ? Bo sprzedawcy kasa była potrzebna od ręki..
Na dzień dzisiejszy mam już kupca na nią za 1200zł ... ale poszukam jeszcze... może się jakiś większy zapaleniec trafi...
A co do 3.55 .. pomału robi się to towar deficytowy (a nówka to już rzadkość)
Mam kilku znajomych co kupili niedawno PS3 i żaden na 3.55 nie trafił... teraz sobie w brodę plują.. bo mają po 3-4 tytuły... i na tym się kończy u nich imprezka...

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 26, 2012, 19:31:02 pm »

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.