Październik 24, 2014, 10:28:20 am

Autor Wątek: Uruchamianie darmowych gier z pendrive lub płyty dvd  (Przeczytany 15427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubertus323f

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Uruchamianie darmowych gier z pendrive lub płyty dvd
« dnia: Wrzesień 05, 2012, 16:16:54 pm »
Witam. Czy jest możliwość uruchamiania darmowych i dem gier na ps3 slim 320gb cech3004B zgranych na pendrive lub DvD. Czytałem że gry do uruchomienia potrzebują jakiegoś klucza na płycie, więc darmowe ich nie powinny mieć i powinny się uruchamiać bezproblemowo. Kionsolę mam od wczoraj. Nie było żadnej gry w zestawie, trochę minie zzanim mama zamówi jakąś grę i zarejestruje się na swojego maila w psn. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź. Ide coś zjeść i wracam na forum. xD :D

PS3-Hack.com.pl

Uruchamianie darmowych gier z pendrive lub płyty dvd
« dnia: Wrzesień 05, 2012, 16:16:54 pm »

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • Wyjadacz
  • Reputacja: 2
Odp: Uruchamianie darmowych gier z pendrive lub płyty dvd
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2012, 16:21:56 pm »
Zarejestruj się do usługi PSN obecnie SEN, tam masz dużo dem i darmowych gierek do pobrania bezpośrednio na dysk konsoli. 320gb spokojnie wystarczy na zassanie wszystkiego darmowego co znajduje się w ich sklepie.

Bardzo rzadko sprawdzam prywatne wiadomości, dlatego proszę się nie denerwować, że odpisuję późno albo w ogóle. ;(

Offline Hubertus323f

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2012, 16:54:49 pm »
Zarejestruj się do usługi PSN obecnie SEN, tam masz dużo dem i darmowych gierek do pobrania bezpośrednio na dysk konsoli. 320gb spokojnie wystarczy na zassanie wszystkiego darmowego co znajduje się w ich sklepie.

Ok. Tylko nie wiem jak pobierać gry z szybkością neta 15kb/s (kilobajtów na sekundę) a w sobotę jadę do rodziny na weekend. Tam jest internet bez limitów i pobieram co mi się podoba (konsolki nie mogę zabrać, gdyż jadę do taty, a mama nie utrzymuje z nim kontaktów =(    .)  I czy  gdybym tam pobrał na pamięć tabletu to mógłbym to uruchomić bez żadnych hacków itp? Mam kabel ethernet tylko tu rodzą się 2 pytania. 1. Jak dostać się do dysku konsoli tym kablem i laptopem i 2. Do jakiego katalogu na dysku konsoli to wgrać? I czy mogę tak nawet pirata wgrać?

Offline polawa

• Extra Vip
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2012, 18:52:38 pm »
Wszystko jest zabezpieczone nie ma sposobu (jeśli masz soft wyższy niż 3.55) aby wgrać gry na ps3 przy pomocy pendrive , czy nagranych płyt DVD itp. jeżeli chcesz pobrać gry na dysk konsoli to musisz mieć podłączonego ps3 do neta i być zalogowanym na PSN lub SEN (jak kto woli) oraz nie podłączysz dysku ps3 z laptopem (chodzi tutaj o specyficzne formatowanie dysków ps3 , ewentualnie ps3 może wykryć laptopa jako serwer filmów zdjęć oraz muzyki i nic więcej)
ps3 80gb CECHL04 3.55  Kmeaw (tyle eksperymentowałem że boje się przechodzić na OFW  :) ) ,a był Rebug / JB
ps3 160gb slim CECH-3004A [OFW 4.25]
PSP 3004 6.20Pro-B10 pernament (padnięty laser prrzez tekken 5) oraz połamany ekran przez upadek ps3(fat) na psp :'(

Pomogłem to postaw piwo ;) albo przynajmniej +

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2012, 18:52:38 pm »

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • Wyjadacz
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2012, 12:00:23 pm »
Nie da rady chłopie, konsola musi być podpięta do neta i bezpośrednio gry ściągane na dysk z PSN. Mowa tutaj o konsoli z oryginalnym softem.
Tak jak kolega wyżej napisał, wszystko jest szyfrowane więc kaszanka.

Więc albo bierzesz konsole do taty i tam zasysasz full prędkość albo męczysz się u mamy z prędkością 15kb/s tylko takie prędkości internetu to były 12 lat temu.

Bardzo rzadko sprawdzam prywatne wiadomości, dlatego proszę się nie denerwować, że odpisuję późno albo w ogóle. ;(

Offline zoltar

• Vip
  • Miejsce pobytu: Szczecin
  • Reputacja: 3
    • http://ps4-hack.com.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2012, 13:36:22 pm »
Jest możliwość zgrania gier na laptopa i zainstalowanie ich na ps3 ale nawet Ci nie tłumaczę bo wątpię byś zrozumiał ...  Program na laptopa nazywa sie  PSN DM i można za jego pomocą pobierać zawartość na komputer a pużniej na PS3 pod warunkiem ,że masz PS3 podłączone do netu a ty ten warunek spełniasz ...

Tu się więcej dowiesz...

http://www.ps3-hack.com.pl/index.php/topic,5706.msg43805.html#msg43805
PS3 Slim 320GB CECH-2504B Date Code 0C [OFW 4.30]

KLIKAM NA REKLAMY ZAMIESZCZONE NA FORUM !!! - Ty też możesz !!!

Offline Hubertus323f

• Nowy użytkownik
  • *
Instalacja FreeGier i dem na ps3 z użyciem pendrive.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2012, 16:32:52 pm »
Witam. Wystarczy poczytać inne moje wątki by zrozumieć że nie mam gry, więc pobrałem darmową grę ufo racer (wykorzystuje six axiss) i wgrałem ją na pena. Wgrałem do -/PS3/GAME   i   -/PS3/GAMES  i moje pytanie w tym jak to g.wno zainstalować? Wchodzę w gry i nic nie ma. Jak to darmowa gra to'czemu nie mogę jej zainstalować?

Offline thenat17

• Początkujący Deweloper
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Warka/Warszawa
  • Moje PW jest od tylko ważnych spraw !!
Odp: Instalacja FreeGier i dem na ps3 z użyciem pendrive.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2012, 18:18:44 pm »
Witam. Wystarczy poczytać inne moje wątki by zrozumieć że nie mam gry, więc pobrałem darmową grę ufo racer (wykorzystuje six axiss) i wgrałem ją na pena. Wgrałem do -/PS3/GAME   i   -/PS3/GAMES  i moje pytanie w tym jak to g.wno zainstalować? Wchodzę w gry i nic nie ma. Jak to darmowa gra to'czemu nie mogę jej zainstalować?

1. oberwałeś za spam w wielu miejscach, jak masz pytania, to pisz w jednym wątku a nie w 10 -ciu
2. jeśli masz OFW czyli możesz się łączyć z PSN to jak ty chcesz niby wgrać gry pirackie/homebrew ? nie czaję cię człowieku, reszta to ci już wytłumaczyła w poprzednich postach.

3. twój model ps3 jest NIEPRZERABIALNY ! najnizszy firmware 3.60 fabryczny // powininem dawno cię wytargać za uszy bo:
- rejestrując się na forum akceptujesz regulamin wraz z którym godzisz się na to że przeczytasz FAQ a tego NIE zrobiłeś ! i dalej brniesz w głupotę i dalej się pytasz o to samo.

4. nic nie zrobisz, pogódź się z tym. SPrzedaj ps3 kup inne.

Wspieraj Forum !!  ||   Usługi Forumowe <<  <<Zajrzyj !!

PS3-Hack.com.pl

Odp: Instalacja FreeGier i dem na ps3 z użyciem pendrive.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2012, 18:18:44 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.