Grudzień 03, 2020, 18:40:57 pm

Autor Wątek: Driver San Francisco  (Przeczytany 9368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JonaszW

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Driver San Francisco
« dnia: Listopad 18, 2012, 16:05:56 pm »
Witam
mam konsolę z CFW 4.30 Rogero i ściągnąłem drivera san francisco stąd http://www.ps3iso.com/premium-section/26432-lt-one-link-scene-rips-472.html#post418785

gra się nie uruchamia tylko czarny ekran można coś z tym zrobić czy raczej nie da rady ? próbowałem już aktualizcję do gry i nie pomogło. Na dole tam piszę że gra potrzebuje 3.66+ to chyba powinno działać... Proszę o rady

Problem rozwiązany trzeba było skopiować grę na dysk konsoli bo z pendrive nie działa. I gra wymaga płyty w napędzie to tyle :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 16:17:04 pm wysłana przez JonaszW »

PS3-Hack.com.pl

Driver San Francisco
« dnia: Listopad 18, 2012, 16:05:56 pm »

Offline zombie30

• Extra Vip
Odp: Driver San Francisco
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2012, 16:33:00 pm »
Prosze zapoznać się z Regulaminem działu poprawić albo temat skasujemy. Pozdrawiam

Offline odek102

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2013, 11:16:55 am »
Nazwa Gry :  Driver San Francisco                                                                                                                                                                                                                                Id Gry :  3xpliki Pkg +crack                                                                                                                                                                                                                                          Oprogramowanie konsoli :  Rogero  4.30 v 2.05                                                                                                                                                                                                    Backup Manager :  Multiman  4.18.04                                                                                                                                                                                                                            Kod błędu :  80010017                                                                                                                                                                                                                                                     PS.   Gra instalowana była w trzech plikach PKG w kolejności : 1 PKG , 2 PKG  i  3 PKG+Crack   Gra działała bez problemu do momentu jak nie zmieniłem wersję softu konsoli na Rogero 4.30 v 2.05 , teraz wyskakuje błąd : 80010017 . Co jest nie tak ?  Myślałem nowszy soft to niby lepszy  ??? :o
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2013, 11:32:56 am wysłana przez odek102 »

Offline zoltar

• Stały Bywalec
  • Miejsce pobytu: Szczecin
  • Reputacja: 3
    • http://ps4-hack.com.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2013, 11:30:34 am »
Zainstaluj jeszcze raz bez crack-a
PS3 Slim 320GB CECH-2504B Date Code 0C [OFW 4.30]

KLIKAM NA REKLAMY ZAMIESZCZONE NA FORUM !!! - Ty też możesz !!!

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2013, 11:30:34 am »

Offline odek102

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2013, 14:47:43 pm »
Zainstaluj jeszcze raz bez crack-a
Źle się chyba wyraziłem ,co do trzeciego pliku ( 3PKG +crack )Plik po prostu jest zintegrowany z crackiem ( plik +crak jest w całości jako PKG), Pierwszy i drugi plik mają nazwę:  Instal 1 PKG i instal 2 PKG a ten trzeci : Instal 3 and crack Pkg . Próbowałem zainstalować te dwa pliki  bez trzeciego ale nic z tego.                                                                                                                                                                                                                                                                                                              PS.      Panowie który plik z tej gry instalowanej w postaci PKG odpowiada za crack-a ? Gra instaluje się jako:  NPEB-00632 . Faktycznie w przypadku np: Batlefield 3 po usunięciu crack-a z danych narzędzi zapisu gry, gra w końcu ruszyła. W przypadku Drivera cracka w zapisie danych gry nie widać.Czy jest na to jakiś sposób?
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2013, 15:11:31 pm wysłana przez odek102 »

Offline czouk

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2013, 14:45:59 pm »
Nie wiem czy masz w menu games multimana tego drivera. jesli tak to na nim trojkąt>ustawienia gry  zaznacz dysk na ktorym gra, bd emu  i start. musi działac,  tak samo jest w przypadku  BLES00891 tez czarny ekran jak nie ustawisz

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2013, 14:45:59 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.