Sierpień 21, 2019, 17:40:43 pm

Autor Wątek: Tanie dualshock 3 zza granicy - informacja  (Przeczytany 17477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maniek41

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Tanie dualshock 3 zza granicy - informacja
« dnia: Luty 09, 2013, 14:59:48 pm »
Witam, chciałbym się z wami podzielić ciekawym sklepem, gdzie tanio można kupić dualshock 3 :) co prawda pad idzie zza granicy, ale czytałem że z nimi wszystko okej, sam mam takiego i jestem zadowolony, a internecie doczytałem się takich informacji http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-3-General-Discussion/PS3-controller-model-number-means-different-quality-Best-model/td-p/8048999 . Więc wygląda na okej, strona to http://dualshock3.pl , ktoś tam z was może zamawiał ? bo zastanawiam się jak w realu wygląda złoty dualshock :) Pozdro !

PS3-Hack.com.pl

« dnia: Luty 09, 2013, 14:59:48 pm »

Offline Chmielu

• Ten Nieznany
  • HelpChat/Sb
  • Vip
  • *
  • Reputacja: 9
Odp: Tanie dualshock 3 zza granicy - informacja
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2013, 16:17:03 pm »
Ja właśnie przymierzam się do zakupu kontrolera dual shock 3 oraz PS move (różdżka).
Chciałbym oczywiście nowe sztuki i być pewnym, że kupuję oryginały. Czy ktoś może polecić pewny sklep? Na allegro nie ufam. Jeden sprzedawca sprzedaje na 2óch różnych aukcjach te same PADY w różnych cenach... nie wiadomo czy jak zamówie droższy nie przyśle mi tańszego :/

Edit:
Wchodząc już na temat padów, chciałbym też podpytać apropos urządzenia CRONUS.
Umożliwia on podłączenie oryginalnych padów z X360 do PS3 i vice versa. Czy ktoś może zakupił to ustrojstwo?
Chętnie bym się w to zaopatrzył + 2 oryginalne pady x360 bezprzewodowe :P.
http://games-box.pl/cronus-crossover-bezprzewodowy-adapter-do-padow-xbox360ps3wiipc-p-586.html
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2013, 16:25:46 pm wysłana przez Chmielu »
Bardzo rzadko sprawdzam prywatne wiadomości, dlatego proszę się nie denerwować, że odpisuję późno albo w ogóle. ;(

Offline tresor

• Wyjadacz
  • Miejsce pobytu: Anfield Road
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2013, 16:32:22 pm »
Daj spokój 290 zł za granie na padzie od x360

Offline Matthan

• NewsTeam
  • Vip
  • Reputacja: 7
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2013, 17:24:54 pm »
Chmielu podobno da się grać padami od Xboxa360 z przejściówką do PC na PS3, tylko że musisz mieć do tego sterowniki, a zainstalować je możesz na Linuxie. Wadą jest to, że musisz takowy system na konsolce posiadać :D
Playstation 3 Slim 500GB 2504b | 4.65.2 REX Rebug | 2 kontrolery DualSchock3 | 2 kontrolery Move + kamerka Eye | External 160GB

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2013, 17:24:54 pm »

Offline Ponury0

• Wyjadacz
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2013, 17:31:27 pm »
To są podróbki.

Offline czolgista

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2013, 18:53:05 pm »
to są tak jak by podróbki ale nie podróbki sa to wersje kontrolera wypuszczone na chiński rynek są ona 20 % mniej czułe i 50 % mniej wytrzymałe tak samo sa konsole wypuszczane na chiński rynek które sa też mniej trwałe aby zaoszczędzić $ i zejści z ceny bo normalnego chińczyka nie było by stać na konsole za 300 dolców jak on ma ok. 3 dolary za dzień pracy

też słyszałem że guziki w nich lubią przestawać działać

ja swoje obydwa kontrolery  kupiłem na ebay.co.uk
za okoła 21 i 24 funtów płaciłem ale śledziłem aukcje codzienie przez 2 tygodnie zanim wychaczyłem dobrego i nowego kontrollera nie wypakowanego z pódełka od prywatnej osoby
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2013, 19:09:21 pm wysłana przez czolgista »

Offline Ponury0

• Wyjadacz
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2013, 19:17:37 pm »
Nie wiem co ty piszesz, to są zwykłe podróbki, na chiny nie ma żadnych innych wersji.

Offline mgs

• Stały Bywalec
  • Reputacja: 5
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 09, 2013, 19:24:29 pm »
to są tak jak by podróbki ale nie podróbki sa to wersje kontrolera wypuszczone na chiński rynek są ona 20 % mniej czułe i 50 % mniej wytrzymałe tak samo sa konsole wypuszczane na chiński rynek które sa też mniej trwałe aby zaoszczędzić $ i zejści z ceny bo normalnego chińczyka nie było by stać na konsole za 300 dolców jak on ma ok. 3 dolary za dzień pracy
Dobre ;D.
Te pady to zwykle podrobki. Szkoda pieniedzy na nie...

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2013, 19:29:46 pm »
Dobrze pisze... Jest to zamiennik na rynek azjatycki. Sam posiadam takiego,  kosztował mnie 100zł z przesyłką, produkowany w  Hongkongu... Jedyne co zauważyłem to, że bateria krócej trzyma. Nie ma podróbek z logiem SONY, ponieważ SONY zrobiło by im koło żopy... tak jak to miało miejsce z padami, gdzie niemalże identyczne przyciski były zastosowane, a to jest zastrzeżone przez SONY właśnie...

Offline Ponury0

• Wyjadacz
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2013, 19:58:05 pm »
Dobrze pisze... Jest to zamiennik na rynek azjatycki. Sam posiadam takiego,  kosztował mnie 100zł z przesyłką, produkowany w  Hongkongu... Jedyne co zauważyłem to, że bateria krócej trzyma. Nie ma podróbek z logiem SONY, ponieważ SONY zrobiło by im koło żopy... tak jak to miało miejsce z padami, gdzie niemalże identyczne przyciski były zastosowane, a to jest zastrzeżone przez SONY właśnie...
Ohh, a myślisz, że takie podróbki są legalne? To są podróbki robione tak by wyglądało jak oryginalne i działały prawie jak oryginalne. Na allegro masz tego pełno i to są podróbki, mimo, że mają logo Sony, czasem da się trafić na wersje działające prawidłowo, a czasem nie.
Tak poza tym Sony chyba nie produkuje padów w Hong Kongu, więc masz odpowiedź. :P
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2013, 20:09:30 pm wysłana przez Ponury0 »

Offline longeret

• Vip
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2013, 21:03:37 pm »
Nie wydaje mi się, że Sony pozwala na produkcję "podróbek" ze swoim logo i w zasadzie tyle na ten temat...( tymbardziej, że ma problemy finasowe i parę fabryk zamknięto ) Podróbki są owszem, ale nie ma na nich logo SONY !!!. Jest zresztą wersja konsoli ps3 wypuszczona na Hongkong...model to "CECHA12" No i Sony ma klika fabryk na świecie. Chcesz to ci zdjęcie takiego pada zrobię i będziesz sobie szukał różnic.

Ps. Znajdź mi proszę podróbkę pada na allegro z logo SONY  ;)

a tutaj jest link do bodajże tej firmy i pad taki jaki ja sam osobiście posiadam, łącznie z kolorem i pisze jak wół, że producentem jest SONY !!!

http://xtreme-mobiles.pl/product-pol-368-Pad-DualShock-3-Sony-PS3-Niebieski.html
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2013, 21:13:35 pm wysłana przez longeret »

Offline Matthan

• NewsTeam
  • Vip
  • Reputacja: 7
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2013, 21:34:21 pm »
Wiesz, niektórzy robią taki myk, że przy Controller ucinają jedną literkę "l" i wtedy nie możesz im nic zarzucić. Tłumaczył mi to gość, u którego kupiłem pada - to nie był prywaciarz.
Playstation 3 Slim 500GB 2504b | 4.65.2 REX Rebug | 2 kontrolery DualSchock3 | 2 kontrolery Move + kamerka Eye | External 160GB

Offline Ponury0

• Wyjadacz
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 09, 2013, 21:44:18 pm »
Nie wydaje mi się, że Sony pozwala na produkcję "podróbek" ze swoim logo i w zasadzie tyle na ten temat...( tymbardziej, że ma problemy finasowe i parę fabryk zamknięto ) Podróbki są owszem, ale nie ma na nich logo SONY !!!. Jest zresztą wersja konsoli ps3 wypuszczona na Hongkong...model to "CECHA12" No i Sony ma klika fabryk na świecie. Chcesz to ci zdjęcie takiego pada zrobię i będziesz sobie szukał różnic.

Ps. Znajdź mi proszę podróbkę pada na allegro z logo SONY  ;)

a tutaj jest link do bodajże tej firmy i pad taki jaki ja sam osobiście posiadam, łącznie z kolorem i pisze jak wół, że producentem jest SONY !!!

http://xtreme-mobiles.pl/product-pol-368-Pad-DualShock-3-Sony-PS3-Niebieski.html

Jak mam ci udowodnić, że te co są na allegro po parędziesiąt zł z logo Sony to podróbki? Tak samo ty nie możesz mi w 100% udowodnić, że to oryginały. Jak chcesz to możemy się łatwo przekonać, czy twój pad to oryginał czy nie. Wystarczy, że go rozbierzesz i zrobisz zdjęcie podzespołów wraz ze środkiem.
http://www.ifixit.com/Device/DualShock_3

Offline longeret

• Vip
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 10, 2013, 10:16:54 am »
Jest to zamiennik na rynek Azjatycki powtarzam... Wam. Ja nie napisałem, że jest to wypisz wymaluj identyczny pad z takim na rynek europejski. Ten pad jest gorszy jakościowo, krócej w nim bateria trzyma i pewnie parę innych drobiazgów, ale jest normalmnie znakowany marką SONY, innaczej nie znajdowałby się legalnie w sprzedarzy, przecież to zrozumiałe chyba jest. I nie jest to tak jak w przypadku np. telefonów NOKIA, gdzie w podróbkach NOKLA było, tu jest normalny napis SONY.
W środku rzeczwywiście się różni, nie ma większości plastikowych "wypełniaczy" ( tak to umownie nazwijmy ), ale tak jak już napisałem kikakrotnie, gorszy jakościowo Pad, a co za tym idzie tańszy  na rynek azjatycki.

Macie zdjęcia z opakowania po nim , które sobie zostawiłem na pamiątkę...

http://www.sendspace.pl/file/pic/a0ff5539253ede22aa2cbea/view

http://www.sendspace.pl/file/pic/79a4c162054b3eeceeb2da4/view

http://www.sendspace.pl/file/pic/aba935e020ec7334c75f194/view

PZDR.

Offline Ponury0

• Wyjadacz
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 10, 2013, 11:47:32 am »
Ohh, to, że jest sygnowany logiem Sony i wygląda identycznie, nie znaczy, że jest oryginalny, właśnie wtedy to nazywa się podróbką. To podróbki butów Nike, Adidas, itd. które też są sygnowane ich logiem mogą się znajdować w sprzedaży? To jest nielegalne, nawet w Polsce dochodziło do zatrzymań osób sprzedających te pady, które są podróbkami. W środku wygląda inaczej, bo nie jest oryginalny, Sony nie produkuje żadnych gorszych jakościowo wersji. Ciesz się, że twój działa dobrze.
http://www.ps3site.pl/hot-zatrzymano-handlarzy-podrabianymi-kontrolerami/93851

Offline mgs

• Stały Bywalec
  • Reputacja: 5
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 10, 2013, 11:55:42 am »
Ponury0 po co z nim dyskutujesz:>? To chyba oczywiste, ze pady sa podrobione.
Facet ma w tym pewnie interes, zeby przekonac ze sa to pady oryginalne. Temat do zamkniecia.

Offline longeret

• Vip
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 10, 2013, 13:59:28 pm »
Ponury0 po co z nim dyskutujesz:>? To chyba oczywiste, ze pady sa podrobione.
Facet ma w tym pewnie interes, zeby przekonac ze sa to pady oryginalne. Temat do zamkniecia.

Dla twojej wiadomości, nie nie mam w tym żadnego interesu  ;D , jest to normalna dyskusja do której Ty najwyraźniej jeszcze nie dorosłeś...
 :o

Ohh, to, że jest sygnowany logiem Sony i wygląda identycznie, nie znaczy, że jest oryginalny, właśnie wtedy to nazywa się podróbką. To podróbki butów Nike, Adidas, itd. które też są sygnowane ich logiem mogą się znajdować w sprzedaży? To jest nielegalne, nawet w Polsce dochodziło do zatrzymań osób sprzedających te pady, które są podróbkami. W środku wygląda inaczej, bo nie jest oryginalny, Sony nie produkuje żadnych gorszych jakościowo wersji. Ciesz się, że twój działa dobrze.
http://www.ps3site.pl/hot-zatrzymano-handlarzy-podrabianymi-kontrolerami/93851

Skoro SONY nie podpisuje się pod tymi padami, to dlaczego ta strona ciągle funkcjonuje i cały czas z niej legalnie kupować można, zresztą nie tylko pady ?

U mnie w mieście był przypadek kolesia, który sprzedawał nielegalne podróbki padów SONY,( bez żadnego emblematu z logiem SONY...) Sprzęt został mu skonfiskowany ze względu na przyciski pada, dlatego, że nawet one są zastrzeżone przez sony... Pady oddali bez przyciksów...

Dlatego nie rozumiem jak firma mieszcząca się w HONGKONGU sprzedaje "podrobiony"asortyment do PS- trójek nie ponosząc za to żadnych konsekwencji...???

Offline Ponury0

• Wyjadacz
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 10, 2013, 14:18:22 pm »
Tak jak inne podrobione rzeczy, w Polsce tym zbyt bardzo się nie interesują, ponieważ nie znają się zbyt bardzo na tym jak rozpoznać takie pady, jedynie jak pojawi się jakaś skarga, to interweniują, natomiast jak to jest w Hong Kongu nie wiem. Podczas przesyłki nie zatrzymają takiego pada, bo myślą, że to oryginał, a przy przesyłce jednego nie sprawdzają tego dokładnie. Natomiast przy masowych wysyłkach takie firmy liczą, że ich kontener nie będzie sprawdzany, ponieważ oni nie sprawdzają wszystkich, tylko te podejrzane lub losowo.

Offline longeret

• Vip
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 10, 2013, 16:37:46 pm »
Nie no sorry, ale bez sensu to jest... w Polsce w małym miasteczku za guziki afera była, a firma jakaś od dłuższego czasu nielegalne podróbki rozpowszechnia... no nie pasuje mi tu coś...

http://nieoryginalny.pl/jak-rozpoznac-podrobiony-pad-ps3/

Tutaj jeszcze znalazłem coś o tych padach i również jest tam wzmianka:

Pady PS3 w czerwonym opakowaniu/blistrze to produkt przeznaczony na rynek azjatycki

Ale nie będę się już spierał bo znowu "jakiś świeżak " mi zarzuci, że korzyści majątkowe z tego czerpię  ;D

Mój pad kupiony za 100zł z Hong Kongu po przeszło roku czasu działa w 99% ( czasami lewy analog delikatnie drży). Sprzęt był użwany ekstremalnie przeze mnie i moich przyjaciół w grach typu UFC Undisputed i Fight Night Champion. Swojego zakupu nie żałuję. :o

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #18 dnia: Luty 10, 2013, 16:37:46 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.