Grudzień 03, 2020, 18:02:10 pm

Autor Wątek: The Walking Dead Survival Instinct  (Przeczytany 13278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
The Walking Dead Survival Instinct
« dnia: Marzec 21, 2013, 09:24:19 am »
Założyłem ten wątek, ponieważ ciekawi mnie opinia innych na temat tej gry. Jestem po paru godzinach grania w nią (3-4 )  no i przyznam się szczerze...czegoś mi w niej brakuje, delikatnie mówiąc. Trzeba przyznać, że na bank brakuje tam grafiki, ale na to już mógłbym przymknąć oko, brakuje też wykończeń ogólnie zróznicowanych ataków. Czasami brakuje też "sprawności" bohaterów, cieżko bowiem wskoczyć na głupie auto... Od niedawna jestem fanem tego typu gierek... w sumie w dużej mierze dzięki grze "Dead Island", którą to wielokrotnie przeszedłem, gdzie można było nacieszyć oko grafiką jak i sam gameplay był niezwykle zróżnicowany... Serial  "The Walking Dead " śledziłem na bieżąco i tymbardziej czekałem na wyjście tej gry... jednak  po za znikomym klimatem niczym specjalnie nie przyciąga... :-\

A Wy ... jakiem macie odczucia po zagraniu w tą grę ...?

PS3-Hack.com.pl

The Walking Dead Survival Instinct
« dnia: Marzec 21, 2013, 09:24:19 am »

Offline marciniak

• Wyjadacz
  • Reputacja: 9
Odp: The Walking Dead Survival Instinct
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2013, 19:20:37 pm »
Ja tylko odpaliłem sprawdzić czy działa,ale juz widać że gra słaba i nie warta zbytnio zainteresowania :P

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2013, 10:01:15 am »
No ja ją męczę... trochę na siłę... jednak nie jest to TO na co czekałem... gdzie to prawie 8GB poszło... Jestem strasznie zawiedziony faktycznie "Activison" na psy zlazło... Ta produkcja to typowy "strzał w nogę" już lepiej by było jakby się wcale nie pojawiła...

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2013, 10:01:15 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.