Styczeń 22, 2021, 15:50:20 pm

Autor Wątek: Skyrim BLUS30778 problem  (Przeczytany 15218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasto

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Skyrim BLUS30778 problem
« dnia: Kwiecień 20, 2013, 17:47:28 pm »
Witam mam taki problem z moim Skyrim. Pierw po zainstalowaniu fixa (fix pkg) gra działała normalnie lecz było coś w rodzaju mgły w nie których miejscach w grze, wgrałem spolszczenie (przerobione z pc pod ps3) i wszytko było z polskimi napisami. Wyczytałem że ta mgła to może być wina fixa więc usunołem grę i zainstalowałem ponownie z innym fixem (pkg) tyle że tam był jeszcze jakiś patch 1.03 czy coś takiego( pisało żeby go też zainstalować) i ponownie uruchomiłem grę i nie było już mgły w grze ale nie chce działać spolszczenie (polega ono na podmianie pliku  SKYRIM - INTERFACE.BSA) i nie wiem jak mam zrobic aby spolszczenie znów zadziałało, a gra w skyrim bez napisów naprawdę jest trudna dla osoby słabo znającej angielski... Proszę o pomoc.

PS3-Hack.com.pl

Skyrim BLUS30778 problem
« dnia: Kwiecień 20, 2013, 17:47:28 pm »

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
Odp: Skyrim BLUS30778 problem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2013, 13:34:07 pm »
no niestety ze Skyrim są takowe problemy, nawet po spolszczeniu jest misja, którą nie da się zakończyć... trzeba albo zmienić język na eng, albo po prostu pominąć misję...

Ja nie miałem takich problemów z grą o jakich ty piszesz, żednej mgły, spolszczenie zaaplikowane działało poprawnie, aż do samego końca gry... ( jedynie to co pisałem na początku )

Spróbuj usunąć grę i wszystkie jej dane i spróbuj jeszcze raz przekopiować grę ... użyj fixa, który ci działa i sprawdź, czy gra hula, jeżeli działa poprawnie dorzuć spolszczenie... jeżeli coś by nie trybiło to możesz spróbować dograć jeszcze patcha, u mnie jednak obyło się bez niego ...

Offline kasto

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2013, 21:44:23 pm »
Więc pousuwałem wszystko łącznie z grą wgrałem innego fixa i bez spolszczenia gra działała normalnie a gdy spolszczyłem ją to znów pojawiła się mgła :/  Jutro sprubóję z tym patchem

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2013, 11:41:11 am »
Spróbuj może innego spolszczenia użyć...  Ja skorzystałem z "SKYRIM - Patch 1.05 Hybrid + Spolszczenie.pkg" i u mnie to spolszczenie działało wyśmienicie...

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2013, 11:41:11 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.