Wrzesień 20, 2020, 05:39:12 am

Autor Wątek: PS3 -Pytanie o najlepsze CFW?  (Przeczytany 15251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pk_14

• Najsłabsze ogniwo
  • *
  • Reputacja: 0
PS3 -Pytanie o najlepsze CFW?
« dnia: Maj 24, 2013, 21:26:06 pm »
Witam. W przyszłości zamierzam przerobić konsolę i chciałbym się dowiedzieć jakie jest najlepsze na dzień dzisiejszy CFW (tak żeby chodziło najwięcej gier i był najbardziej stabilny). Czy wszystkie gry będą działały po przerobieniu konsoli ,czy nie wszystkie?

PS3-Hack.com.pl

PS3 -Pytanie o najlepsze CFW?
« dnia: Maj 24, 2013, 21:26:06 pm »

Offline FrogDR

• Vip
  • Reputacja: 13
Odp: PS3 -Pytanie o najlepsze CFW?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2013, 00:30:40 am »
To po co ci info z dnia dzisiejszego  jak dopiero W PRZYSZLOSCI zamierzasz przerobic.... Sie rzeczy moga pozmieniac.... Filozofi w wybieraniu ktore CFW nie ma. wybierasz te z najwyzsza numeracja by bylo jak najmniej fixowania gier. Cos ze stajni Rogero (4.40) lub Rebuga (4.41). i bedzie grac gitara. Osobiscie polecam Rebuga. Najlepsza firma ;)

Offline pk_14

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2013, 10:06:30 am »
OK. Jeszcze kilka pytań ,czy wszystkie gry będą chodzić?(1)
Na Rogero i ReBug chodzi tyle samo gier?(2)
Wcześniej zanim do mnie napisałeś skłaniałem się ku Rogero ,bo na allegro widziałem już konsole z wgranym Rogero i chyba Rogero jest bardziej popularne.
Czy np mając już jakieś CFW np. Rogero będę mógł sobie zainstalować inne np. ReBug??(3)
Jeśli ,tak to jak to zrobić ,żeby czegoś nie zepsuć?

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2013, 10:18:58 am »
OK. Jeszcze kilka pytań ,czy wszystkie gry będą chodzić?(1)
Na Rogero i ReBug chodzi tyle samo gier?(2)
Wcześniej zanim do mnie napisałeś skłaniałem się ku Rogero ,bo na allegro widziałem już konsole z wgranym Rogero i chyba Rogero jest bardziej popularne.
Czy np mając już jakieś CFW np. Rogero będę mógł sobie zainstalować inne np. ReBug??(3)
Jeśli ,tak to jak to zrobić ,żeby czegoś nie zepsuć?

No ja na przykład przelazłem na Rogero 4.40 v1.03  z 3.55 Kmeaw i działają mi wszystkie gry które miałem zfixowane pod 3.55 ... także noł stress. Rogero stabilne... bardzo jestem zadowolony i polecam  ;D

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2013, 10:18:58 am »

Offline pk_14

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2013, 10:37:22 am »
Też myślę ,że wybiorę Rogero. Gdzie przerabiałeś w serwisie ,czy u innego specjalisty? W jakim mieście.

Ponawiam ,także pytanie : Czy mając zainstalowane jakieś CFW np. Rogero można zainstalować inne bez downgrade'u?
Jeśli tak, to jak zrobić to bezpiecznie?

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2013, 11:00:58 am »
Też myślę ,że wybiorę Rogero. Gdzie przerabiałeś w serwisie ,czy u innego specjalisty? W jakim mieście.

Ponawiam ,także pytanie : Czy mając zainstalowane jakieś CFW np. Rogero można zainstalować inne bez downgrade'u?
Jeśli tak, to jak zrobić to bezpiecznie?

:o :o :o

Nie zrozumieliśmy się ... ja miałem konsolę z softem 3.55 i nic nie musiałem przerabiać tylko sobie wgrałem Rogero z poziomu XMB bo soft 3.55 mi na to pozwalał ...jeżeli natomiast ty masz w swojej konsoli soft powyżej 3.55 to musisz zrobić downgrade, a jeśli chodzi o downgrade to najbardziej popularny i znany z fachowej roboty jest user SPOX 2

http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=9588.0

Co do twojego drugiego pytania to można tylko trzeba zastosować pewne środki ostrożności wszystko masz w FAQ polecam przeczytać ...

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2013, 11:00:58 am »

Tags: CFW downgrade 

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.