Listopad 29, 2020, 14:40:08 pm

Autor Wątek: Super stardust HD i inne starsze z PSN  (Przeczytany 10991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zekke

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Super stardust HD i inne starsze z PSN
« dnia: Grudzień 23, 2013, 17:06:18 pm »
Czesc, mam problem z instalacja starszych gier z psn, min super stardust, fat princess, super rub a dub, stare residenty itp, cfw Rebug 4.46, najnowszy multiman.

Gdy instaluje nowsze gry wszystko chodzi bez problemu, wrzucam pliki do /packages i kazda gra chodzi normalnie - min, ni no kuni, resident evil darkside chronicles, rain itp ale przy starszych wywala blad. Gdy wchodze w instalacje paczek sa opcje zainstalowania z hdd/usb/i standardowej lokalizacji - z tych opcji starsze gdy wywalaja blad a nowsze instaluja sie normalnie. Jest jeszcze opcja instalacji z ikonką psn, ktorej wczesniej w ogole nie sprawdzalem a w jakis magiczny sposob resident 2 sie tam znalazl - i o dziwo zainstalowal sie bez problemu. Przez ftp wyszukalem gdzie jest lokalizacja plikow umieszczonych w instalacji z ikona psn i wyszlo na to ze jest to vsh/game_pkg i tam stworzyly sie foldery 80000001-2-3 z tym residentem (nie wiem dlaczego i w jaki sposob dodal sie tam 3 razy). Probowalem tam wrzucic super stardust + podmienic nazwy w plikach pdb ktore tam sie tworza ale jak wejde wtedy w instalacje paczek z ta ikona psn to mam tylko pusta ikone z 0%.

Ma ktos pomysly jak sobie z tym poradzic? trzeba zainstalowac jakas inna apke do instalowania pkg?

EDIT - dobra, wychodzi na to ze pospieszylem sie z zalozeniem tematu ;) poradzilem sobie przy pomocy tego -

« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2013, 17:49:40 pm wysłana przez zekke »

PS3-Hack.com.pl

Super stardust HD i inne starsze z PSN
« dnia: Grudzień 23, 2013, 17:06:18 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.