Lipiec 17, 2019, 20:57:41 pm

Autor Wątek: zakup ps3  (Przeczytany 6384 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gowthaw

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
zakup ps3
« dnia: Grudzień 25, 2013, 20:08:58 pm »
Siemka, zamierzam kupić przerobioną PS3 i chcę się was spytać, czy ta oferta jest warta uwagi.
http://allegro.pl/ps3-3-55-4-53cfw-odblokowana-120gb-i3825924443.html

PS3-Hack.com.pl

zakup ps3
« dnia: Grudzień 25, 2013, 20:08:58 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 96
  • MANIEK
Odp: zakup ps3
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2013, 20:41:00 pm »
Moim zdaniem zalezy ktory to model ja dla Siebie bym brał modele powyzej cechG czyli np: cechL,M,P itp

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2013, 10:44:04 am »
Moim zdaniem zalezy ktory to model ja dla Siebie bym brał modele powyzej cechG czyli np: cechL,M,P itp

A ja gorąco polecam model CECHG04 sam posiadam takowy i po 6 latach jak go "mocnej" postawiłem to YLOD'a złapał...
Wszystko zależy jak dana konsola była użytkowana i ile godzin zostało na niej "nagranych" itp. 

O model konsoli możesz się zapytać sprzedającego wtedy się dowiesz między innymi ile latek liczy sobie konsola...

Przeczytaj sobie opinie o sprzedającym... posiada kilka negatywów ( z 5 ), gdzie ludzie skarżą się, że kupione konsole nie działaja prawidłowo. Najgorzej moim zdaniem kupować taki sprzęt od "pseudo amatorów napraw", którzy naprawiają taki sprzęt na sztukę i sprzedają,  a taka konsola podziała z miesiąc i potem czeka ją naprawa ...

Moim zdaniem nie warto kupować od tego sprzedawcy... lepiej poczekać na korzystniejszą okazję ... przynajmniej z kilku dniową gwarancją rozruchową. Wielu userów psioczy na takie gwarancje, tłumacząć się, że to tylko sprzęt elektroniczny i wszysto się może z nim zdarzyć ... do nich... ja swojego sprzętu jestem w 100% pewien i sprzedając śmiało bylbym skłonny dać taką gwarancję na chociążby 7 dni...  Płacąć na konsolę te 600zł trzeba mieć chociaż minimum gwarancji, że wydane pieniądze nie pójdą w przysłowiowe błoto...

Offline gowthaw

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 26, 2013, 12:41:18 pm »
Hmm, no dobra, dzięki za odpowiedzi, sam nie wiem nawet czemu nie spojrzałem w komentarze. Znalazłem drugą, tym razem slim, z dyskiem 1TB i czterema move'ami (chociaż mi na nich w sumie nie zależy), no i jest napisany wiek (blisko 3 lata), pudełka, dowód zakupu itd. Jedyna wada: ban na PSN. Znaczy wada zależy dla kogo, ja jakoś jestem przyzwyczajony, że nie gram online, bo na PC też lubię poużywać "homebrew". xD
http://allegro.pl/playstation-3-3-55-4-46-ps3-4xmove-dysk-zestaw-i3820284770.html
A, no i ten gość ma 100% pozytywów. I jeszcze pytanie: czy gdy się ma bana na PSN to wszystkie gry będą działały na single'u czy są jakieś wyjątki?
UP: Jeszcze jest taka opcja, no ale wiadomo, ta powyżej jednak atrakcyjniejsza:
http://tablica.pl/oferta/playstation-3-cfw-4-50-120-gb-ps3-ps-3-ID4ujZP.html#6441011cd8
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2013, 12:47:23 pm wysłana przez gowthaw »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 26, 2013, 12:41:18 pm »

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2013, 13:16:43 pm »
Ban nie ma nic wspólnego do grania w singleplayer, także bez obaw...  Zresztą konsolę można "odbanować" są na to sposoby, wystarczy poszukać na forum ( zmiana IDPS na nie zbanowany z innej konsoli ) , jednak jeżeli nie zamierzasz grać online to możesz sobie to darować...

Co do Aukcji to tutaj już wszystko zależy od ciebie... i od kwoty jaką chcesz przeznaczyć na sprzęt. Obie aukcje wyglądają OK ta druga sporo tańsza, jeżeli jeszcze poszukasz to za te 800zł można wyrwać na prawdę dobry sprzęt... Znowu ta za 1200 to spory zestaw, dysk 1TB z kopiami gier, 2x oryginalne pady to też dyżu plus bo jeden używany to koszt w granicach 100zł, 4 x move, kamerka, HUB, nic tylko kupować i grać...

Wybór należy do ciebie... pamiętaj żeby się nie śpieszyć i nie napalać zbytnio, teraz po pojawieniu się PS4 ceny PS3 powinny nieco zmaleć...

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2013, 13:16:43 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.