Sierpień 21, 2019, 18:14:07 pm

Autor Wątek: Granie bezpiecznie online  (Przeczytany 13577 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jacula

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Granie bezpiecznie online
« dnia: Styczeń 11, 2014, 09:37:14 am »
Oprogramowanie konsoli:REBUG 4.46.1 LITE
Backup Manager: Multiman ver 04.53.01 BASE
Witam wszystkich myśle że temat założyłem w dobrym dziale ? jeżeli nie to proszę modów o przeniesienie do odpowiedniego działu.
Chciałbym się dowiedzieć czy mogę podłączyć konsolę moją pod internet od kilku lat mam CFW i nigdy nie była podłączona do netu ? z obawu o strach aktualizacji do OFW...i czy jest może taka możliwość teraz aby konsola się przypadkiem nie zaktualizowała do OFW ? i czy mogę grać bezpiecznie w gry online ? i pobierać updaty różne ? jeżeli tak to proszę o wskazówki co muszę zrobić .pobrać czy ustawić ..dziękuję

PS3-Hack.com.pl

Granie bezpiecznie online
« dnia: Styczeń 11, 2014, 09:37:14 am »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 96
  • MANIEK
Odp: Granie bezpiecznie online
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2014, 10:18:15 am »
jak na ten czas najbezpieczniejsza obcja jest:

1)CFW Cobra 7,0
2)multiMAN 4,53,04 (w ustawieniach (na samym dole) zmieniamy na spoofer 4,53)
3)webMAN 1,27 + update2 1,28
4)ja uzywam sen enabler 4,3,2 (4,53) (wrazie jakby cos sie zmieniło) do zmiany idps (nie jest wymagany ale..warto podmieniac tak na wszelki ogulnie na Cobra 7,0 NIEstwierdzono banów)
czyli te powyzsze propozycje bedziesz mogł korzystac bez obaw ,oczywiscie sa pewne zasady jak jestes podłaczony do PSN to nie wchodzimy w multiman itp (webman jest wyjatkiem bo za pomoca tego pluginu zmieniamy gry)
Jak bedziesz chciał przejsc na ten soft (tak od siebie dodam ze naprawde warto) to tu masz linkdo:

Cobra 7,0
multiMAN 4,53,04
webMAN
Sen Enabler 5,3,2 (4,53)
a co do update go gier to najlepiej przez multiman ale normalnie tez mozna
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2014, 10:21:51 am wysłana przez maniek6666 »

Offline jacula

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2014, 10:41:32 am »
czy to co podałeś do pobrania z 1-szego postu jest wszystko najnowsze ?
i o co chodzi z tymi zasadami w psp? możesz dokładnie mi napisać ?

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • MANIEK
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2014, 11:06:11 am »
Zasada jest jedna Najwazniejsza gdy juz sie wpiszesz do PSN to nie mozna uzywac multiman i innych podobnych programow tylko webMAN nic wiecej a co do 1) to powinno byc wszystko nowe ewentualnie tylko webMAN musisz update zrobic do wersji 1,28 update2 (oczywiscie zainstaluj wszystko z 1) i pozniej update)

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2014, 11:06:11 am »

Offline IceDragon

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2014, 11:44:02 am »
Webmana tez nie nalezy wlaczac. Nowa wersja usuwa się z pamięci po naciśnięciu odpowiedniej kombinacji i nie należy jej włączać.
Ja osobiście używam Habib Cobra 4.53, webman plugin i PSNpatch.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2014, 11:46:08 am wysłana przez IceDragon »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • MANIEK
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2014, 12:12:45 pm »
webMAN własnie mozna bo jest to plugin ktory ładuje gry za pomoca przegladarki to jak bys odpalał bezpiecznie gry??Wiadomo wczesniej uzywało sie sen enabler do ukrywania CFW i za kazdym razem gry chciałes zmienic gre musiałes restartowac ps3 a teraz jest inaczej

Offline IceDragon

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2014, 16:03:05 pm »
Tak samo jak multimanem odpalasz a później łączysz z PSN. Pluginy działające w tle są wykrywalne. Jak chcesz to sobie odpalaj przy połączonym psn.

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • MANIEK
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2014, 16:36:27 pm »
ja własnie odpalam przez webman i działa elegancko online

Offline jacula

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2014, 17:29:54 pm »
no jeszcze poczekam z wgraniem tej Cobry i tych programów dołączonych do niej ?bo nie chcę nic zepsuć ? i muszę dużo poczytać o tym graniu onlinę ? bo się też boje ? a moje dzieci się nie mogą doczejać kiedy będą mogły już grać przez internet ze znajomymi..

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • MANIEK
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2014, 19:27:39 pm »
jak uwazasz to co podałem to jest do gry online (jak sie obawiasz to podmieniaj IDPS i tyle) Pozdro

Offline IceDragon

• Nowicjusz
  • *
Odp: Odp: Granie bezpiecznie online
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2014, 21:52:19 pm »
ja własnie odpalam przez webman i działa elegancko online
To zwiększasz ryzyko na bana. Nie po to jest zrobiona wersja webmana która usuwa się z pamięci i przestaje działać w tle po naciśnięciu kombinacji przycisków żeby ją odpalać będąc połączonym z PSN. Jak nie wierzysz to poczytaj zagraniczne strony i informacje o pluginach na cobrze.

Jacula zainstaluj sobie PSNpatch. Po uruchomieniu naciśnij select i tam masz 4 pluginy ( webmana i cobra stealth), wgraj wszystkie. Jak już wgrasz to PSNpatch mozesz usunac(pluginy zostaną). Później ładujesz grę i tylko naciskasz L3+R3+R2 bedac w xmb i wtedy wyłącza się CFW (usuwane zostają syscalls itd) webman usuwa sie z pamieci i masz Soft jak OFW i można łączyć się z PSN i grać online. Całość trwa parę sekund, jest to jeden z najlepszych pluginow jaki ostatnio wyszedł. Po restarcie konsoli wszystko ci wraca tak jak było na początku.

Dla bezpieczeństwa w ustawieniach sieci wyłączam dostęp do Internetu i dopiero włączam jak sie z PSN łączę. Nawet nie będąc połączonym z PSN update do gier się ściąga wiec wole mieć zablokowane jak korzystam z CFW.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2014, 22:06:51 pm wysłana przez IceDragon »

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: POLSKA
  • Reputacja: 59
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2014, 10:09:54 am »
Ale po co tak kombinować jeżeli na czystej cobrze czystym mm i webmanie nie było żadnego bana???

Offline IceDragon

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 16, 2014, 11:38:52 am »
Po to, że jak odpalisz np BO2 bez wyłączonych syscalls to masz odrazu bana więc grając tak online licz na bana przy następnej  fali. Natomiast używajac programów typu PSNpatch, SEN enabler ryzyko bana jest bardzo małe nawet grając w BO2. Ja tam wolę stracić 10sec i mieć zabezpieczenie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2014, 11:40:35 am wysłana przez IceDragon »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 30, 2014, 15:21:45 pm »
webMAN własnie mozna bo jest to plugin ktory ładuje gry za pomoca przegladarki to jak bys odpalał bezpiecznie gry??Wiadomo wczesniej uzywało sie sen enabler do ukrywania CFW i za kazdym razem gry chciałes zmienic gre musiałes restartowac ps3 a teraz jest inaczej
No nie byłbym do końca taki pewien. Zależy jak jest skonstruowana cała cobra bo należy pamiętać, że pliki cobry są tak jakby z większymi prawami niż podstawowy system na PS3. Przecież mamy np. cały czas włączone FTP przy plikach cobry co już można wykryć w jakiś sposób. Do tego dochodzi pewnie jeszcze kilka innych rzeczy, które cobra puszcza sobie w tle więc odpalanie gier przez webman'a jest chyba najmniej ryzykowane w porównaniu do reszty możliwości ;)

Tak naprawdę NIE MA bezpiecznego sposobu grania przez PSN (oprócz oczywiście grania zgodnie z założeniami producenta czyli OFW, oryginalne gry itd. :) ). To ryzyko można jednak zminimalizować. Zasada jest prosta i dotyczy w zasadzie każdego softa. Przy zalogowanym koncie do PSN nie włączać żadnych homebrewów (multiman, ps2 placeholder, jakieś psp loadery itd.). Logować się do PSN wyłącznie w momencie kiedy chcemy pograć czy coś tam zaktualizować i wymagane jest logowanie.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 30, 2014, 15:21:45 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.