Sierpień 22, 2019, 02:34:01 am

Autor Wątek: Kupno Playstation 3 i niepewność  (Przeczytany 7854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sebolk

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Kupno Playstation 3 i niepewność
« dnia: Styczeń 27, 2014, 17:28:24 pm »
Witam
Wcześniej posiadałem xboxa360 teraz chce spróbować czegoś nowego więc zdecydowałem się na ps3.
Lecz obserwujac przeróżne aukcje nie moge się kompletnie ogarnąć i zdecydować.

'Wiem ,że szukam konsoli z softem maks 3.55 aby oczywiście jak każde wie po co :)
Mam do wydania 500zł
Na początku rozglądałem się za wersją Slim.Lecz trudno coś dorwać w tej cenie a jeżeli już to oprogramowanie powyzej 3.55
nie zalezy mi na grach w zestawie drugim padzie czy innych bajerach.

Chciałbym kupić konsole ps3 ktora mi troszke pochodzi no i soft 3.55 oraz niezbędne to niego rzeczy typu zasilacz czy jeden pad.Dobrze by było jak by był dysk jakiś przynajmniej te 120GB ale to już moze sie obejsc bez.

Jestem troszke nie pewny fatów a slimy sa troszkie droższe co polecacie ?
Czy moze jednak da rade dorwac jakiegos fajnego fata w tej cenie ?
Osobiście mialem przez 3 lata xboxa360 slim z RGH i w momencie sprzedawania chodził pięknie jak na początku nie katuje konsol mają dobrą wentylacje oraz gram maks 4 godziny dziennie.

Co polecacie ? na co najbardziej zwrócić uwage przy moich oczekiwaniach ?

Dziękuje i Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2014, 03:39:55 am wysłana przez Bronek »

PS3-Hack.com.pl

Kupno Playstation 3 i niepewność
« dnia: Styczeń 27, 2014, 17:28:24 pm »

Offline Bronek

• Falubaz King
  • Nowicjusz
  • *
  • Miejsce pobytu: M-cz
  • Reputacja: 5
Odp: Kupno Playstation 3 i nie pewność
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2014, 18:32:26 pm »
Niedawno stałem przed podobnym dylematem i choć nie jestem ekspertem PS3 to napiszę coś od siebie. Nie musisz szukać konsoli z softem 3,55. Wystarczy, że będzie miała model CECH-25XX i poniżej. Cała lista znajduje się na górze strony. Zawsze możesz też upewnić się pytając kogoś na naszym forumowym czacie. Taką konsolę możesz wtedy przerobić. Koszt przeróbki około 150 zł. Ja swoją przerobiłem. Teraz mam COBRA 7.0 i wszystkie gry działają bez problemu. Oczywiście lepiej jak znajdziesz konsolę z softem 3,55. Tylko, że na pewno drożej zapłacisz. Na twoim miejscu kupiłbym teraz konsolę z możliwością przeróbki a potem jakbym uzbierał te 150 zł to bym przerobił. Z autopsji wiem i ci podpowiem, abyś uważał na tanie konsole na allegro. Można się naciąć przez nieuwagę. Większość z nich posiada brak jakiegoś elementu bądź jest on uszkodzony (napęd optyczny, twardy dysk itd.) Czytaj uważnie treść aukcji. Życzę udanego zakupu i przyjemności z grania.
Z powodu braku czasu zawieszam upload. Niektóre linki mogą już nie działać. Pobierasz na własne ryzyko!

Offline Sebolk

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2014, 21:54:42 pm »
Dobrze dziękuje bardzo za odpowiedź :) była dla mnie pomocna..W takim razie jeszcze przemyślę tą kwestie :)
A co do samej konsoli to są jakieś modele które naprawdę powinno się omijać typu bardzo awaryjne płyty główne itd ? tak jak w przypadku xboxa ?

Pozdrawiam

Offline rsc

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2014, 22:21:08 pm »
http://ylod.llysn.net/
Patrz, które występują najczęściej i je omijaj.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2014, 22:21:08 pm »

Tags: ps3 buy 

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.