Sierpień 13, 2020, 04:47:07 am

Autor Wątek: Zakup czarnulki  (Przeczytany 9076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sharaku

• Najsłabsze ogniwo
  • *
  • Reputacja: 0
Zakup czarnulki
« dnia: Luty 08, 2014, 12:08:14 pm »
Witam :)
W temacie ps3 jestem kompletnie nowy, póki co jedynie trochę poczytałem. Chcę zakupić swoją pierwszą trójeczkę i stąd mam kilka pytań. Dodam że niestety mój status majątkowy jest dość średnio/niski więc proszę nie pisać odpowiedzi typu "dołóż 200 i kup lepsza,fajniejsza etc." ponieważ niestety mój budżet to 400 zł.
Zdecydowałem się na zakup konsoli z softem 3.55 (jako że jest w cenie tych z wyższymi, a odpadaja mi koszty downgradu). Jak rozumiem przy takiej konsoli wystarczy tylko że zainstaluje oprogramowanie z pendrive, co jest jak rozumiem, proste i przyjemne? :)
Z tego co wyczytałem da się odpalać gry bezpośrednio z komputera przez LAN, jak się sprawdza ta opcja?
No i na koniec chciałbym abyście pomogli mi wybrać którąś z tych konsol, bo są to jedyne sensowne aukcje jakie udało mi się znaleźć :)
http://tablica.pl/oferta/playstation-3-ps3-3-55-500gb-z-gwarancja-CID99-ID3fpHW.html#149742dcc6
http://allegro.pl/ps3-fat-3-55-40gb-4-usb-chrom-dvd-cd-i3951322030.html
http://allegro.pl/playstation-3-ps3-fat-60gb-mega-okazja-3-55-i3953747204.html (w zestawie znajduje się również kieszeń na dysk)

Pozdrawiam i dzięki za pomoc!

EDIT : Jeszcze jedno pytanko. Jakie CFW najlepiej zainstalować? Chciałbym coś prostego, bez jakichś zaawansowanych opcji bo konsola ma mi służyć tylko do gry powiedzmy 2 godziny dziennie. Zależało by mi też na możliwości gry w tytuły z psx,ps2 i psp bo słyszalem że jest taka opcja :)
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2014, 12:25:54 pm wysłana przez Sharaku »

PS3-Hack.com.pl

Zakup czarnulki
« dnia: Luty 08, 2014, 12:08:14 pm »

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
Odp: Zakup czarnulki
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2014, 13:00:15 pm »
Konsola z pierwszego linku to CRAP za tę kasę nawet się nie łudź że ci długo podziała o ile w ogóle ( zwróć uwagę na 44 negatywne komentarze tego sprzedającego ).
Konsola z drugiego linku Niby OK sam mam Fata CECHG04 z tym, że mój jest zadbany. Ten z tablicy ma najprawdopodobniej uszkodzony laser co jest minusem i to sporych, aczkolwiek rzekomo da się to obejść odpowiednim softem, dwa do tej że konsoli będziesz musiał dokupić jeszcze pada, a oryginalny pad to też spory wydatek ( podróby nie polecam bo stracisz na frajdzie z gry ).
Najlepszym wyborem wydaje się być konsola z ostatniego linku 60GB z 4 portami USB i czytnikiem kart, tylko żeby nie było za różowo to takie konsole miały swojego czasu niezłe wzięcie i mało która jest po jednym właścicielu, przeważnie miało kilku i była dosyć intensywnie użytkowana stąd też nie wiadomo ile ci posłuży...

Napisz jaki masz budżet na zakup konsoli ... potem dozbieraj sobie jeszcze na spokojnie ze 200zł i kup coś co będzie warte swojej ceny... próbuj też licytować ... ja swojego Fata w niemalże idealnym stanie, 2 lata temu wylicytowałem za 450zł i gram na nim do dzisiejszego dnia...

Najpier skup się na samym zakupie dopiero potem będziesz myślał jakie CFW do tego... bo CFW to akurat najmniejszy problem...

PS3-Hack.com.pl

Odp: Zakup czarnulki
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2014, 13:00:15 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.