Wrzesień 28, 2020, 05:11:59 am

Autor Wątek: Okazyjnie kupione PS3 i problem z downgrade  (Przeczytany 13997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pedro15

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Okazyjnie kupione PS3 i problem z downgrade
« dnia: Marzec 16, 2014, 15:12:41 pm »
Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum. Liczę na to, że mi pomożecie. Zakupiłem okazyjnie PS3 (260 zł za konsolę z org. padem i okablowaniem). Jest to model CECHC04, nigdy nie miała YLOD. Problem w tym, że jest na niej zainstalowane oprogramowanie 4.xx (nie pamiętam dokładnie). Przeżyłbym to, gry nie są obecnie takie drogie, ale napęd jest uwalony i po 40 min gry gra się zawiesza i trzeba restartować konsolę. Dlatego chciałem ją przerobić. Niestety okazało się, że ten model ma pamięc NAND i nie mogę użyć E3 Flashera, którego już prawie zamówiłem. Chciałem po prostu przerobić konsolę, a potem sprzedać programator i odzyskać możliwie jak najwięcej kasy. Nie opłaca mi się jej wysyłać na downgrade za 200 zł. Za takie pieniądze mógłbym mieć już Super Slim.  >:( Wolałbym jednak cieszyć się konsolą za te 260 zł.

W skrócie - czy downgrade konsoli na pamięci NAND jest dużo trudniejszy? Czy ktoś, kto poradziłby sobie z E3 Nor Flasher, poradzi sobie z ProgSkeet (które wygląda na wiele bardziej zaawansowane)?

Czy konsolę z pamięcią NAND można obecnie przerobić E3? Jaka jest najłatwiejsza możliwość downgrade? Nie licząć wysyłki do serwisu?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

PS3-Hack.com.pl

Okazyjnie kupione PS3 i problem z downgrade
« dnia: Marzec 16, 2014, 15:12:41 pm »

Offline papryka2000

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Odp: Okazyjnie kupione PS3 i problem z downgrade
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2014, 21:14:57 pm »
Lekka lipa powiem ci zrobiłes błąd ze kupiłes e3. Najlepszy jest teensy bo jest uniwersalny ale tez ma swoje wady Jezeli masz pamiec nand, to jak niemasz podstawki tsop to nawet nie rozkrecaj konsoli. Ja jako elektronik z doświadczeniem niebyłem w stanie zapanowac z drzeniem rąk aby wogóle moc przylutowac sie do wyprowadzenia pamięci, tam jest raster 0.5mm i próbowałem igłą lutowac i poległem z tym zadaniem. Nie mowiąc juz oczywiscie o przeszkadzajacym złączu od sata moja płyta to cok-2
Turbo język mistrz minetka!

PS3-Hack.com.pl

Odp: Okazyjnie kupione PS3 i problem z downgrade
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2014, 21:14:57 pm »

Tags: downgrade 

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.