Styczeń 17, 2021, 07:31:11 am

Autor Wątek: Przejdź na CFW 7.0 COBRA i uniknij problemów z odpalaniem gier.  (Przeczytany 63996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bronek

  • Falubaz King
  • Nowicjusz
  • *
  • Dołączył: Kwi 2011
  • Wiadomości: 20
  • Miejsce pobytu: M-cz
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Przejdź na CFW 7.0 COBRA i uniknij problemów z odpalaniem gier.
« dnia: Kwiecień 06, 2014, 16:53:58 pm »
Witam serdecznie
Tym tematem chciałbym namówić użytkowników softów CFW 3,41 i CFW 3,55 do przejścia na nowy lepszy i praktycznie najmniej wadliwy soft CFW 7.0 COBRA. Do nie dawna nie mieliśmy większego wyboru i byliśmy zmuszeni korzystać z w/w softów. Dobrze jednak było, ponieważ na tym forum mogliśmy bez trudu znaleźć eboot czy patch, potrzebny do uruchomienia każdej kopii gry. Producenci gier i konsoli nie dawali za wygraną i wprowadzili soft 3,56. Długo trwało zanim udało się stworzyć nowe CFW, które umożliwiłoby swobodne używanie kopii gier bez wlutowywania w konsolę czegokolwiek. Powstał ROGERO 4,21. Potem kolejne jego aktualizacje. Znowu powstawały kolejne ebooty i patche, aby można było zagrać na każdej kopii gier PS3. Aż w końcu wymyślono jak do tej pory niezawodny CFW 7.0 COBRA. Jest to soft dzięki, któremu można grać w każdą grę pobraną z internetu bez konieczności podmiany eboota, wgrywania patcha, czy innego sposobu jakie były przy softach 3,41 oraz 3,55 a także przy ROGERO 4,50.

Bez trudu możemy przejść na cobre z każdego CFW 3,55 - 4,50 (z softu CFW 4,55 trzeba użyc "Rogero dowgrader") i każdego OFW do 3,55. (Przy wyższych softach OFW pozostaje downgrade konsoli w serwisie. Koszt ok. 100-150 zł).

Nie mogę zrozumieć ludzi, którzy siedzą nadal na sofcie 3,55 a już wcale tych, którzy mają jeszcze jakże archaiczny soft 3,41. Czy potrzeba wam szukać nowych ebootów, które coraz trudniej znaleźć w internecie? Na cobrze nie potrzebujecie nic oprócz skopiowania gry na konsolę bądź dysk zewnętrzny.

Rozumiem ludzi, którzy przywykli już do tych starych softów, ale coś wam powiem. Kiedyś nigdy nie wyobrażałem sobie przejścia na inny system niż Windows XP. Wprowadzony został już dawno Windows 7 a ja nadal siedziałem na XP. Wiecie dlaczego? Bo przyzwyczaiłem się do niego do tego stopnia, że weszło mi to w nawyk i nie chciało mi się na nowo uczyć nowego systemu. Z upływem czasu kupiłem laptopa z zainstalowanym już systemem Windows 7 i okazało się, że nie taki diabeł straszny... W przypadku cobry macie jeszcze bardziej ułatwione zadanie. W niej się nic nie zmieniło odnośnie wyglądu czy funkcjonalności, tak jask to było w przypadku windowsa. Dla użytkownika COBRA działa tak samo jak CFW 3,41 czy 3,55. Z tym, że nie potrzeba wgrywać żadnych ebootów czy patchy, aby pograć w nową grę. Poza tym coraz trudniej je znaleźć!

Ponadto dla tych co się boją przejścia tłumacząc się tym, że nie poradzą sobie z wgraniem nowego softu przygotowaliśmy poradnik, w którym krok po kroku wytłumaczone jest jak tego dokonać. Poradnik oraz wszelkie pliki potrzebne do przejścia znajdują się pod tym linkiem:

COBRA 7.00 CFW + PORADNIK.

Dla tych, którzy mimo poradnika nadal będą mieli problem z instalacją uruchomiliśmy specjalną pomoc doraźną na forumowym czacie. Proszę tam podać tylko swój problem a odpowiedni ludzie się tym zajmą. Proszę także się nie wstydzić tego, że uznają was za matołów nie potrafiących korzystać z poradnika. Ja też podczas mojej instalacji CFW 7.0 COBRA zwróciłem się o taką pomoc. Zawsze też możecie na czacie zwracać się z każdym problemem związanym z konsolą PS3. Mamy specjalnie wyznaczoną do tego grupę ludzi, którzy są wykwalifikowani do udzielania tego typu pomocy oraz wskazówek jak się uporać z problemem. Są oni cierpliwi i wytłumaczą wszystko nawet najbardziej opornym słuchaczom. Ja jak zaczynałem przygodę z konsolą PS3 zaliczałem się do grupy tych opornych. Jednak to nie zraziło ludzi, którzy mi pomagali i dostałem pomoc na miarę moich oczekiwań.
Pozdrawiam i zachęcam do przejścia na CFW 7.0 COBRA

Ps. Weż udział w anonimowym głosowaniu:

Jesteś za przejściem na CFW 7.0 COBRA?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2014, 23:16:43 pm wysłana przez Bronek »


Z powodu braku czasu zawieszam upload. Niektóre linki mogą już nie działać. Pobierasz na własne ryzyko!

PS3-Hack.com.pl

Przejdź na CFW 7.0 COBRA i uniknij problemów z odpalaniem gier.
« dnia: Kwiecień 06, 2014, 16:53:58 pm »

Tags:
 


Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.