Październik 01, 2020, 22:34:44 pm

Autor Wątek: Rogero 4.55 a update gier  (Przeczytany 7810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tommek82

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Rogero 4.55 a update gier
« dnia: Maj 18, 2014, 08:58:44 am »
Witam

Mam jedno zasadnicze pytanie dotyczące aktualizowania gier. Mam wgrany CFW Rogero 4.55 i najnowszego Multimana.
Praktycznie przy uruchomieniu każdej gry wyskakuje komunikat o możliwej do ściągnięcia i zainstalowania aktualizacji, narazie tego nie robię bo boję się o możliwość wgrania OFW. Trochę pobuszowałem po necie i znalazłem program Another New Update Software gdzie po wpisaniu ID gry podaje wszystkie możliwe aktualizacje gier i np dla gry BLES01807 (GTA V) jest do ściągnięcia 8 aktualizacji, wszystkie dla wersji FW 4.30. I teraz moje pytanie :) Czy wiedząc że te aktualizacji są do FW starszego lub tego samego co mam ja (czyli 4.55) mogę śmiało je zainstalować bez obawy że wgra mi się przypadkowo OFW??
I jeszcze jedno pytanko: co daje mi katalog PS3_UPDATE w katalogu z grą, czy to oznacza że po odpaleniu gry PS3 sam sobie zainstaluje update? Czy po prostu mam możliwość zainstalowanie aktualizacji bez ściągania jej z netu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

PS3-Hack.com.pl

Rogero 4.55 a update gier
« dnia: Maj 18, 2014, 08:58:44 am »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 96
  • MANIEK
Odp: Rogero 4.55 a update gier
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2014, 09:40:15 am »
PS3_UPDATE - to aktualizacja od sony czyli OFW (mozesz ten folder usunac z gry)
jesli chodzi o aktualizacje ..jak masz obawy co do sciagniecia gdy wyskakuje tobie podczas uruchamiania gry to pobierz przez multiman i radze nie łaczyc sie z psn i grac online na tym sofcie ;) ...no chyba ze bedziesz podmieniał idps na publiczny.
A co do programu to mozesz sprobowac sciagnac aktualizacje przez psnstuff jak pobierzesz program to zaktualizuj go do wersji 2,01

Offline tommek82

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2014, 18:22:46 pm »
PS3_UPDATE - to aktualizacja od sony czyli OFW (mozesz ten folder usunac z gry)
jesli chodzi o aktualizacje ..jak masz obawy co do sciagniecia gdy wyskakuje tobie podczas uruchamiania gry to pobierz przez multiman i radze nie łaczyc sie z psn i grac online na tym sofcie ;) ...no chyba ze bedziesz podmieniał idps na publiczny.
A co do programu to mozesz sprobowac sciagnac aktualizacje przez psnstuff jak pobierzesz program to zaktualizuj go do wersji 2,01
maniek dziękuję za odpowiedź, czyli katalog PS3_UPDATE kasuję w takim razie.
Dzięki za program psnstuff, podobny do tego co podałem w moim pierwszym sofcie ale więcej funkcji.
Ale dalej nie mam stricte odpowiedzi na moje główne pytanie tj.
weźmy na przykład grę Grand Theft Auto 5 o numerze ID BLES01807, gdzie jest do ściągnięcia 8 aktualizacji, wszystkie dla wersji FW 4.30
Czy wiedząc że te aktualizacje są do FW starszego lub tego samego co mam ja (czyli 4.55) mogę śmiało je zainstalować bez obawy że wgra mi się przypadkowo OFW??

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2014, 23:50:54 pm »
Aktualizacje do gier nie mają nic wspólnego z aktualizacją systemu. Możesz ściągać updaty do gier bez obaw.
Póki co masz aktualnego softa ale gdyby wyszła nowa wersja to ją zainstaluj bądź użyj spoofera. Wtedy na pewno nie zainstalujesz nowszej wersji.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2014, 23:50:54 pm »

Offline tommek82

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2014, 19:43:37 pm »
Aktualizacje do gier nie mają nic wspólnego z aktualizacją systemu. Możesz ściągać updaty do gier bez obaw.
Póki co masz aktualnego softa ale gdyby wyszła nowa wersja to ją zainstaluj bądź użyj spoofera. Wtedy na pewno nie zainstalujesz nowszej wersji.

Hej
I właśnie takiej odpowiedzi szukałem, dzięki serdeczne.

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2014, 20:09:49 pm »
Dodam jeszcze parę słów wyjaśnień. Jak masz komunikaty o aktualizacji to je czytaj. W każdym pisze do czego jest to aktualizacja. Jeżeli do gry to śmiało ściągasz, jeżeli pisze, że aktualizacja systemu bądź coś podobnego to pod żadnym pozorem nie pobierasz :)

Odnośnie ewentualnej aktualizacji softa w przyszłości to oczywiście nie robisz tego przez konsolę pobierając z neta tylko ściągasz jakieś CFW i instalujesz przez pendriva.

Wiem, że piszę rady jak dla totalnego laika ale chce mieć czyste sumienie w razie ewentualnej wpadki, że wszystko wytłumaczyłem prawidłowo :)

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2014, 20:09:49 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.