Październik 21, 2019, 04:29:50 am

Autor Wątek: PSN(PS4) - kilka pytań  (Przeczytany 28303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elviso

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
PSN(PS4) - kilka pytań
« dnia: Maj 21, 2014, 00:09:47 am »
Witam.

Ostatnio stałem się szczęśliwym (mam nadzieję :) ) posiadaczem PS4. Jak wiadomo gierki obecnie stoją dosyć drogo i nie to, że nie stać mnie na gry ale póki co to te ok. 270 zł za nową gierkę mimo wszystko boli, więc zacząłem kombinować :). Wiem, że kiedyś była możliwość dzielenia konta PSN na PS3. Wie ktoś, może, czy dalej coś takiego istnieje i można z tego korzystać na PS4?. Jeżeli tak, to najwygodniej było by dla mnie założyć osobne konto PSN, które mógłbym dzielić z kumplem, gdzie robilibyśmy wspólne zakupy, by dzielić się tym na dwóch konsolach. Ma ktoś doświadczenie z taką kombinacją?. Druga sprawa, to kwestia doładowania konta PSN. Na alledrogo można kupić zdrapki ale tylko o nominałach 100PLN i 200PLN. Co z sytuacją, gdybym chciał sobie doładować konto inną np. dowolną kwotą?. Trzecie pytanie dotyczy wirtualnych kart bankowych typu e-karta. Miał ktoś z tym do czynienia, można z tego jakoś normalnie korzystać i wiązać to z kontem PSN?. Pytam dlatego, bo taka karta, pozwoliła by mi, mieć kontrolę nad saldem, bez obaw o powiązanie z kontem PSN.

PS3-Hack.com.pl

PSN(PS4) - kilka pytań
« dnia: Maj 21, 2014, 00:09:47 am »

Tags: PS4 psn 

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.