Sierpień 24, 2019, 02:12:42 am

Autor Wątek: Kilka pytań laika co do hack'u  (Przeczytany 7441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vixa

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Kilka pytań laika co do hack'u
« dnia: Marzec 03, 2014, 01:21:55 am »
Witam
Mam zamiar ponowny kupić konsolę PS3, ostatnia jakieś 2 lata temu dostałą YLOD'a jak przez przypadek odłączyłem nie tą wtyczkę z prądu.
Chciałbym PS3 przerobić i mam kilka pytań.
Ogólnie już się dowiedziałem co nieco jaki soft powinna mieć konsola aby ułatwić sobie przeróbkę.
Pytanie 1) czy downgrade jest łatwy do przeprowadzenia ? można to zrobić w domu ?
Pytanie 2) Czy po przeróbce można się łączyć z PSN i grać w sieci na Oryginalnych grach a kopii używać OffLine ?

PS3-Hack.com.pl

Kilka pytań laika co do hack'u
« dnia: Marzec 03, 2014, 01:21:55 am »

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: POLSKA
  • Reputacja: 59
Odp: Kilka pytań laika co do hack'u
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2014, 07:53:18 am »
1.Jeżeli dorwiesz ps3 z softem 3.55 to jest banalnie proste wrzucić pliki na pendrive i  przeprowadzić aktualizacje z nośnika danych. Jeżeli PS3 będzie miała soft powyżej 3.55 to potrzebujesz flasher koszt z 300 zł no i dużo czytania jak to się robi i ps3 trzeba rozkręcać. W serwisie koszt ok 150 zł ale najważniejsze na banerze masz napisane jakie modele się nadają a jakie nie jeżeli ps3 sie nie nadaje to tylko cobra ode koszt ok 350 zł.

2.Do grania w sieci możesz użyć CFW rogero mix cobra wtedy możesz grać w sieci w kopie gier online ( odradzam grę w COD online) Na innych cfw trzeba się dodatkowo zabezpieczać programem i jakakolwiek płyta z gra musi być w napędzie na rogero mix cobra nie trzeba wszystkie gry nawet online bez płyty w napędzie

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2014, 10:01:24 am »
Małe sprostowanie. Koszt urządzenia Cobra ODE to 150-200zł. Z montażem 300-350zł i jeżeli ktoś chce za taką usługę wziąć więcej to jest zwykłym złodziejem. Cobre ODE montuje się baaaaaaaardzo prosto. W zasadzie wszystko jest na wtyki tylko jest jeden element, który trzeba przylutować sześcioma, drobnymi lutami. Jeżeli zaniósłbyś elektronikowi samą płytę + element, który należy wlutować to nie powinien za to wziąć więcej niż 10-20zł. Reszta czynności jest już banalnie prosta. Na youtubie jest bardzo dużo filmików, które z dużą dokładnością, krok po kroku pokazują jak takie ODE zamontować w poszczególnej konsoli. Tak jak już napisałem, jeżeli ktoś nie potrafi lutować to te czynność może przekazać komuś, kto zajmuje się zawodowo natomiast resztę (rozkręcenie/skręcenie konsoli czy też przyklejenie płytki ODE i podłączenie jej taśmami) przy minimalnych zdolnościach manualnych powinien zrobić każdy. Ba, jeżeli ktoś nie potrafi tego zrobić to dla mnie jest zwykłą pi*dą :D Ale to już takie moje, prywatne zdanie.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2014, 10:01:24 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.