Październik 23, 2020, 13:04:23 pm

Autor Wątek: Nie wyczytuje pliku  (Przeczytany 6436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wangon

• Stały Bywalec
  • Reputacja: 1
Nie wyczytuje pliku
« dnia: Maj 28, 2014, 09:16:40 am »
Witam, widziałem dużo tego typu tematów lecz nic nie pomogło. Więc do rzeczy , wgrałem sobie przez multimana gierke Dead Island do folderu GAMES. Wszystko ładnie lecz po uruchomieniu gry z multimana przekierowóję mi do XMB a włozona płyta (Assasin's Creed 3) nie zamienia się w wybraną gre. Z PKG nie mam problemu jednak te śmieszne foldery typu 257S04U mnie wkurzają. Proszę o pomoc  :'(
Za wszystkie błędy ortograficzne przepraszam!

PS3-Hack.com.pl

Nie wyczytuje pliku
« dnia: Maj 28, 2014, 09:16:40 am »

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: POLSKA
  • Reputacja: 59
Odp: Nie wyczytuje pliku
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2014, 09:21:34 am »
za mało podałeś informacji  takich jak : ( rodzaj cfw, wersja gry, czy ukrywałeś cfw, jaka wersja mm, czy nie wyłączyłeś emulacji napędu, czy nie masz wrzuconej gry folder w folderze, czy czasami gra nadal nie jest podzielona, czy gra znajduje się na dysku wewnętrznym czy zewnętrznym,)? wejdź na stronę główną na shout box to będzie łatwiej Ci pomuc
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2014, 10:52:26 am wysłana przez mateov »

Offline Wangon

• Stały Bywalec
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2014, 09:42:20 am »
Ja robię tak jak zgrałem gierke to Mulitiman-DeadIsland-Ładowanie-Czarny Ekran-XMB I płytę powinno zastąpić Dead Island a tak nie jest. Teraż rozumiesz? Nie? Mam o taki problem http://xxx-xxxx.xx/index.php?topic=1114.0

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2014, 10:26:32 am »
za mało podałeś informacji wejdź na stronę główną na shout box to Ci pomogę

Po co się tematy zakłada w odpowiednich działach?
Po to, żebyś pisał żeby sobie na shout boxa ktoś wszedł, a ty mu będziesz pomagał ? No Ludzie...
Jak ktoś wpadnie z takim samym problemem to będzie historie shout boxa musiał przestudiować...

ręce opadają...

Szczegółowe informacje niech tutaj poda... może ktoś jeszcze z tego skorzysta... ?

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2014, 10:26:32 am »

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: POLSKA
  • Reputacja: 59
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2014, 10:42:12 am »
Longeret tu będzie podane rozwiązanie bo chłopak nie ma czasu pisać i dopiero sprawdzi wieczorem i nawet nie wiedział, że ma cobre i miał bym się rozpisywać na temat podstaw CFW? jak ma sprawdzić czy to cobra? gdzie sprawdzić?, jak aktualizować grę? jak sprawdzić i gdzie czy jest włączona emulacja napędu? dla niektórych takie rzeczy są oczywiste, a pisząc to wszystko temat by zawierał parę stron.A prawdopodobne rozwiązanie jest proste należny uaktualnić grę przez mm i wybrać tak gdy zapyta czy zmienić eboot.

I ciekawe Longeret czy ty byś chciał tak wszystko tłumaczyć krok po kroku za pomocą postów i czy byś oczekiwał na rozwiązanie problemu, aż ktoś łaskawie odpisze.Według mnie najważniejsze jest rozwiązanie i co było nie tak, a nie rozpisywanie każdego szczegółu na pierdoły.I jak Ci bardzo zależy to Ci mogę wstawić wiadomości z shoutbox. Tyle co mam do powiedzenia na ten temat!
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2014, 11:15:18 am wysłana przez mateov »

Offline Wangon

• Stały Bywalec
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2014, 15:10:47 pm »
OK sciągłem sobie dead island riptide pkg i działa :/ pogubiłem się ....

Offline longeret

• Vip
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 30, 2014, 23:13:33 pm »
Longeret tu będzie podane rozwiązanie bo chłopak nie ma czasu pisać i dopiero sprawdzi wieczorem i nawet nie wiedział, że ma cobre i miał bym się rozpisywać na temat podstaw CFW? jak ma sprawdzić czy to cobra? gdzie sprawdzić?, jak aktualizować grę? jak sprawdzić i gdzie czy jest włączona emulacja napędu? dla niektórych takie rzeczy są oczywiste, a pisząc to wszystko temat by zawierał parę stron.A prawdopodobne rozwiązanie jest proste należny uaktualnić grę przez mm i wybrać tak gdy zapyta czy zmienić eboot.

I ciekawe Longeret czy ty byś chciał tak wszystko tłumaczyć krok po kroku za pomocą postów i czy byś oczekiwał na rozwiązanie problemu, aż ktoś łaskawie odpisze.Według mnie najważniejsze jest rozwiązanie i co było nie tak, a nie rozpisywanie każdego szczegółu na pierdoły.I jak Ci bardzo zależy to Ci mogę wstawić wiadomości z shoutbox. Tyle co mam do powiedzenia na ten temat!

Jak dla mnie to możesz sobie powstawiać nawet platynowe jedynki...  :P

Ale z drugiej strony... po to ktoś pyta, żeby otrzymać odpowiedź, może następna kolejna osoba chętnie przeczyta o co chodzi, albo zawsze można usunąć niepotrzebne i zostawić samo rozwiązanie...
Jestem zdania, że zawsze się może coś przydać nowym userom w i ich pierwszych krokach z PS3...
 Błąd według mojej opini to piszę... ty zrobisz jak uważasz...

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2014, 23:17:40 pm »
Każdy wyraził już swoje zdanie więc dyskusję uważam za zakończoną i powroty do niej niestety ale będę nagradzał w odpowiedni sposób ;)

Odnośnie tematu to prawdopodobnie był folder w folderze (czyli za duże drzewo katalogów w GAMES) i dlatego nie pokazywało gry ale już się tego na pewno nie dowiemy bo pliki zostały już wywalone.

Offline Wangon

• Stały Bywalec
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2014, 18:00:19 pm »
NIE ZAMYKAJ JESZCZE!!!

Sprawdziłem na Watch Dogs I Cloudbery Kingdom czy jakoś tak... To samo co z dead island. Jakieś pomysły

Edytowany double post: Czerwiec 01, 2014, 22:10:21 pm
Dobra temat do zamknęcia na Iris Manager kazda gra mi działa. Przepraszam za zmarnowany czas ja lece pykać w Watch Dogs'a... PIONA!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2014, 22:10:21 pm wysłana przez spy »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2014, 18:00:19 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.