Wrzesień 21, 2020, 03:15:05 am

Autor Wątek: Jak przechwycić obraz z konsoli na monitorze komputera  (Przeczytany 6045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline duda294

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Jak przechwycić obraz z konsoli na monitorze komputera
« dnia: Czerwiec 11, 2014, 15:01:44 pm »
Witam.
Chciałbym się od Was dowiedzieć co muszę zrobić aby przechwycić obraz z konsoli PS3 Slim na monitor swojego komputera. Znalazłem jakiś poradnik po angielsku ale nie mogę go zrozumieć, bardzo Was proszę o to żebyście przetłumaczyli ten poradnik na polski albo żebyście podali link do jakiegoś wątku po polsku, jeżeli taki temat był już gdzieś założony  proszę o podanie do niego linku.
Poniżej podam link do poradniku po angielsku abyście wiedzieli o co mi konkretnie chodzi.
http://www.tech-recipes.com/rx/7225/playstation-3-use-remote-play-on-any-non-sony-vaio-windows-7-pc-ps3-firmware-3-30/

Za każdą próbę pomocy bardzo Wam dziękuję, jest to dla mnie bardzo ważne.

Przepraszam Moderatora, jeżeli tym postem złamałem jaki kolwiek podpunkt regulaminu, jeżeli swój wątek założyłem w złym dziale to proszę o jego przeniesienie.

PS3-Hack.com.pl

Jak przechwycić obraz z konsoli na monitorze komputera
« dnia: Czerwiec 11, 2014, 15:01:44 pm »

Offline spy

• D4R3K
  • Administrator
  • Prezes
  • Miejsce pobytu: Cambridge
  • Reputacja: 59
  • wtf
Odp: Jak przechwycić obraz z konsoli na monitorze komputera
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2014, 16:33:40 pm »
Witam tak szybko i w skrocie testowalem wlasnie to co podales i to dziala obraz jest na ekranie twojego komputera ale to nic Ci nie da jesli chcesz grac to raczej do prezentacji , jesli bys chcial miec obraz na pc i grac to musisz kupisz jakies zew urzadzenie np na usb - roxio game capture hd pro , elgato game capture albo avrmedia .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2014, 16:38:50 pm wysłana przez spy »

PS3-Hack.com.pl

Odp: Jak przechwycić obraz z konsoli na monitorze komputera
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2014, 16:33:40 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.