Wrzesień 25, 2020, 02:47:03 am

Autor Wątek: dzielenie dużych plików na mniejsze  (Przeczytany 7379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tommek82

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
dzielenie dużych plików na mniejsze
« dnia: Czerwiec 19, 2014, 08:59:34 am »
Witam

Mam pytanie dotyczące gier na PS3 które mają pliki powyżej 4GB, wiem że można je wgrać na PS3 poprzez FTP, ale chciałbym mieć gry na dysku zewnętrznym. Mam program psnstuff który ma funkcję splitter czyli dzielenia na mniejsze pliki (pisze w nim że jest to kompatybilne z multimanem). Moje dwa pytania:
1) czy po podziale dużego pliku na kilka mniejszych mam je wrzucić do katalogu w grze gdzie był oryginalny duży plik??
2) Czy w multimanie trzeba coś robić czy normalnie odpalam grę?
3) Czy taki podział plików może mieć wpływ na grę np szybkość uruchamiania itp??

PS3-Hack.com.pl

dzielenie dużych plików na mniejsze
« dnia: Czerwiec 19, 2014, 08:59:34 am »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
Odp: dzielenie dużych plików na mniejsze
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2014, 09:53:11 am »
Po pierwsze to psn stuff ściąga pliki w formacie .pkg czyli krótko mówiąc instalki gier/aplikacji. Ma on funkcję splitera i dzieli te pliki abyś łatwo je mógł przenieść na konsolę przez pendriva ale gdy będziesz chciał je zainstalować to multiman tylko je połączy z powrotem w jeden plik żeby była taka możliwość.

Jak chcesz odpalać normalne gry z dysku zewnętrznego to musisz mieć jakiś soft z cobra i dysk w NTFS oraz zapisywać na nim gry w formacie .iso. Nie ma możliwości podzielenia gry i odpalenia jej bezpośrednio z dysku FAT32. Przed każdym uruchomieniem takiej gry multiman Cię zapyta czy połączyć pliki i jeżeli się zgodzisz to skopiuje on całą grę na dysk wewnętrzny.

PS3-Hack.com.pl

Odp: dzielenie dużych plików na mniejsze
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2014, 09:53:11 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.