Grudzień 02, 2020, 16:07:34 pm

Autor Wątek: Ustawienia Fabryczne w PS3 z CFW  (Przeczytany 7850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arpus

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Ustawienia Fabryczne w PS3 z CFW
« dnia: Czerwiec 19, 2014, 18:26:42 pm »
Witam! Wczoraj kupiłem PS3 Slim. Zainstalowane jest Rogero (nie w najnowszej wersji). W ustawieniach systemu wyświetla mi wersje softu 4.46. Chciałbym sie pozbyć rzeczy po poprzednim właścicielu. Czy mogę przywrócić ustawienia fabryczne konsoli w ustawieniach systemu a potem od nowa wgrać sobie Rogero i Multimana ? Może mi to ktoś trochę naświetlić ? Oczywiście nie pytam o instrukcje wgrywania - znajdę sobie :)

PS3-Hack.com.pl

Ustawienia Fabryczne w PS3 z CFW
« dnia: Czerwiec 19, 2014, 18:26:42 pm »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
Odp: Ustawienia Fabryczne w PS3 z CFW
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2014, 18:48:13 pm »
Możesz ją śmiało przywrócić do fabrycznego stanu. Nic się z "przeróbką" nie powinno zrobić.

Sprawdź dokładnie co to za Rogero bo być może jest to wersja z Cobrą czyli wg. mnie i kilku innych osób najlepsze na ten moment CFW. Jak coś w dziale newsy jest poradnik co i jak wgrać.

Offline arpus

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2014, 19:52:37 pm »
No tak, ale ta przeróbka nie jest czysto software-owa ? Po resecie wróci OFW i nie będzie problemu z instalacją CFW ?

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2014, 19:59:32 pm »
Przeróbka jest czysto softwarowa jak to nazwałeś ale przywrócenie ustawień fabrycznych jej nie skasuje.
Plik z aktualizacją softu został wstępnie przerobiony przez różnych użytkowników (w twoim przypadku przez Rogero) i zostało dodanych/usuniętych kilka elementów z niego. Konsola w momencie przywracania systemu do ustawień fabrycznych będzie opierała się na wgranym, zmodyfikowanym sofcie. Przywróci się do stanu jak z pudełka ale oprogramowanie w niej zostanie :) Także nie masz się co martwić, możesz śmiało przywrócić ustawienia. Ważne abyś przez przypadek nie miał żadnej gry w napędzie i nie pobrał z internetu jakiegoś oficjalnego softa.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2014, 19:59:32 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.