Grudzień 03, 2020, 04:45:03 am

Autor Wątek: Przejście z Rebuga 4.46  (Przeczytany 5052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RodzynR

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 3
Przejście z Rebuga 4.46
« dnia: Czerwiec 27, 2014, 22:28:11 pm »
Witam,

Mam następujący problem, niegdyś siedziałem głębiej w temacie jailbreak'u, cfw etc. jednakże tyle się działo przez ostatni rok, że ciężko mi znaleźć złoty środek w wyborze CFW. Obecnie posiadam ostatniego rebuga który wyszedł czyli 4.46 do tego posiadam SEN Enablera ze spoofem 4.55. Przez ostatnie 2 miesiące wgl nie miałem nawet czasu pograć online, ale ostatnio mnie pokusiło o granie i .. właśnie update softu. Wiem, że wyszła już nowa wersja SEN Enablera razem z 4.60, ale martwię się, żę sam spoof to za mało, bo rebug 4.46 jest trochę przestarzały i martwię się o kwestię bana. Od momentu instalacji rebuga i kolejnych wersji SENa do załóżmy kwietnia, grałem bezproblemowo w GTA V , Fife czy CoDa i brak bana do dziś. Mam też małe obawy wobec Cobry bo nie wiem z czym się je WebMan i jakie ma nastawienie w zmienianiu IDPS+MAC (oryginalne niestety ban ,więc musze emulować inne).

Czy mogę dalej korzystać z Rebuga(mały sentyment) + SENa z spoofem do 4.60 bez praktycznie ryzyka jak to miało miejsce przez ostatni rok, czy zmienić na Cobre i pokobinować. Btw jaka jest szansa bana przy spoofie 4.60, wyszły jakieś nowe zabezpieczenia dla emulatorów IDPSów ?
 :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2014, 22:32:29 pm wysłana przez RodzynR »

PS3-Hack.com.pl

Przejście z Rebuga 4.46
« dnia: Czerwiec 27, 2014, 22:28:11 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 96
  • MANIEK
Odp: Przejście z Rebuga 4.46
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2014, 09:15:16 am »
Siema według wiekszosci ludzi ktorzy siedza na forum mamy Cobra 7,0 mozna grac online odpalac gry psx,ps2,psp i gry z dysku zew.NTFS (gry/filmy w iso) co tu wiecej pisac według mnie jest narazie najlepszym cfw do gry online itp ;) (grajac online nie mozemy uzywac multiman itp programow tylko webMAN)

tu masz linki

poradnik instalacji cfw
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=14787.0

i pobierz najnowsze wersje webMAN i multiman:

webMAN 1,29 (wersja podstawowa) Mały UPDATE by aldostools
 http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=14799.30

multiMAN ver 04.55.01 FULL CEX
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=2080.150

sen enabler lub cos podobnego nie bedziesz juz potrzebował tylko ewentualnie reactpsn do podpisywania gier psn/dlc itp reszte mozesz usunac ;)

Offline RodzynR

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2014, 00:20:56 am »
Właśnie słyszałem o pladze banów na Cobra. Chyba, że po prostu niektórzy nie potrafią się posługiwać. Zostanę na Rebugu, wrzucę nowego SENa i raczej tragedii też nie będzie..

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2014, 00:20:56 am »

Tags: rebug cfw 

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.