Sierpień 21, 2019, 06:53:10 am

Autor Wątek: Głośne chłodzenie PS3 Super Slim  (Przeczytany 7165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dodo387

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Głośne chłodzenie PS3 Super Slim
« dnia: Lipiec 11, 2014, 22:56:52 pm »
Witam, posiadam konsole PS3 Super Slim, którą zakupiłem w listopadzie 2013r. Kiedy gram w gry takie jak Fifa13 to konsola działa normalnie ( mowa tu o chłodzeniu ), ale kiedy gram np. w GTA V to po jakimś czasie konsola włącza tak jakby dodatkowe chłodzenie, które chodzi dosyć głośno. Dodam jeszcze, że miałem tak od początku, kiedy ją nabyłem. W zimie kiedy chodziła dość głośno, to otworzyłem okno i po chwili normalnie chłodziła. Teraz na wakacjach nie wiem za bardzo jak sobie poradzić. Może po prostu konsola leży w złym miejscu, ma za mało miejsca na przewiew powietrza ?
"Głośne chłodzenie" włącza się w tych bardziej wymagających grach ( GTA V, The Last Of Us ). Kiedy jest dosyć chłodno w pokoju, to konsola chodzi cicho i nie ma mowy o żadnym głośnym chłodzeniu.

Link do filmiku :
Filmik dosyć długi, bez cięć. Konsola głośno chłodzi od 7:20.

Może zmiana miejsca konsoli coś pomoże, albo po prostu ją postawie w pionie. Myślałem też o zakupie podstawki chłodzącej, takiej jak pod laptopa. Teoretycznie mogłoby pomóc, a taka podstawka nie jest droga. Konsola jest na gwarancji, ale nie wiem czy jest sens odsyłania jej do reklamacji, bo możliwe, że jest to wina miejsca w którym stoi. Ewentualnie może jakieś przeczyszczenie jej od wewnątrz coś pomoże ?
Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

PS3-Hack.com.pl

Głośne chłodzenie PS3 Super Slim
« dnia: Lipiec 11, 2014, 22:56:52 pm »

Offline maciejko32

• Weteran
  • Nowicjusz
  • Reputacja: 4
Odp: Głośne chłodzenie PS3 Super Slim
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2014, 01:45:07 am »
Z tego co widze to konsola ma duzo przestrzeni  wiec przeplyw powietrza jest dobry, ale zauwazylem ze jest mocno zakurzona z zwenatrz wiec w srodku tez moze byc nie zle zakurzona , a co za tym idzie ze sie moze grzac i dlatego wiatrak wchodzi na wieksze obroty by ja schlodzic . przedmuchaj ja sprezonym powietrzem i zobacz czy dalej sie bedzie tak robic . rozkrecac  jej nie rozkrecaj bo gwarancje stracisz .
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2014, 01:52:48 am wysłana przez maciejko32 »

PS3-Hack.com.pl

Odp: Głośne chłodzenie PS3 Super Slim
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2014, 01:45:07 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.