Grudzień 04, 2020, 05:19:27 am

Autor Wątek: Luźno chodzący R2 w padzie DS3  (Przeczytany 5055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szumo22

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Luźno chodzący R2 w padzie DS3
« dnia: Lipiec 06, 2014, 10:45:31 am »
siemka
jestem nowy na forum, właściwie to założyłem sobie konto specjalnie aby się poradzić w sprawie swojego problemu. Sorki jak to nie jest temat na to forum, ale po prostu nie wiedziałem gdzie się zapytać o to.
Ale do rzeczy.
ostatnio od grania w GTA V i długotrwałego naciskania przycisku (spustu) R2 na padzie od PS3, zaczął on chodzić trochę luźniej w porównaniu z L2, tak jakby stawiał mniejszy opór. BTW Konsola i pad mają dopiero miesiąc. Nie wiem czy to może spowodować jakieś problemy potem, czy jest to bez znaczenia, ale po prostu jest to trochę wkurzające, chociaż pewnie bym się do tego przyzwyczaił po jakimś czasie. W każdym razie czy ktoś miał jeszcze taki problem? I czy da się go jakoś naprawić samemu? Dodam jeszcze że jak grałem w Fifę (09-14) na PC czy na X360 (i inne gry też) na padzie od X360, to nie było żadnych tego typu problemów z przyciskami R2 lub L2, a przecież w fife także dużo czasu używa się właśnie tych przycisków, chociażby do sprintu (R2).

PS3-Hack.com.pl

Luźno chodzący R2 w padzie DS3
« dnia: Lipiec 06, 2014, 10:45:31 am »

Offline Wangon

• Stały Bywalec
  • Reputacja: 1
Odp: Luźno chodzący R2 w padzie DS3
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2014, 11:34:58 am »
Ja mam tak z R1 :/ Po prostu pady od ps3 to tandety i  nic nie poradzimy :(

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: POLSKA
  • Reputacja: 59
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2014, 12:36:02 pm »
rozwiązanie jest proste rozkręćcie pada i macie pod spustami sprężynkę którą należy rozgiąć aby dawała wam większy opór. Każde naciśnięcie spustu to mechaniczne zgniatanie sprężynki co powoduje utratę jej właściwości sprężynujących z upływem czasu. Po rozszerzeniu sprężynki pad będzie jak nowy.
Co do R1 to tam niestety sprężynki nie ujrzysz i prawdopodobnie gumka kontaktowa Ci pękła przez co nie odbija spustu tak jak w nowym padzie.Za takową gumkę kontaktową zapłacisz ze 2 zł.

ps: wszystko co działa mechanicznie się zużywa więc nie da się mieć wiecznie takiego urządzenia i trzeba je serwisować za przykład podaje zawieszenie samochodu ;) a jeśli wam zależy na trwałości to należy sobie kupić stalową kulkę ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2014, 12:48:41 pm wysłana przez mateov »

Offline Wangon

• Stały Bywalec
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2014, 15:22:29 pm »
Sry przy R2 a w rozkęcanki cacanki nie chce się bawic :/ Jakoś przezyje a nowy pad po 2 dniach uzytkowania się rozwalił? Wątpie

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2014, 15:22:29 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.