Październik 27, 2020, 00:53:06 am

Autor Wątek: Play 3 dla nowego świeżaka - pytanie o ilość miejsca "GB" dla gier i inne.  (Przeczytany 4937 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shaylo

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Witam. Chciałbym kupić sobie przerobionego PS 3 (znalazłem kilka ofert na allegro z firmware 3.55), jednak nie potrafię ogarnąć 2 rzeczy. Szukałem wcześniej na google ale nie potrafiłem nic znaleźć :(.

1. Zacznijmy od tego że widzę iż gry na PS 3 ważą zazwyczaj więcej niż gry na X 360 (na x 360 zawsze jest nagrywany na płycie 8,5GB i nic się nie zmienia), zaś na na PS 3 (nie wiem czy mogę podać konkretne linki do pobierania z innych stron typu "torrent") widziałem że niektóre również ważą ok. 8 GB, a niektóre ok. 13-14 (mniej więcej), a jednak nawet ok. 24 GB. Nie rozumiem czemu jest taka rozbieżność tego.
Przykładem jest Diablo Ultimate Evil Edition które widziałem na torrentach, wszystkie na ps 3 wersje ważą ok. 13 GB, a widziałem 2 wersje które ważyły 24GB. Dlaczego ?

2. Jeśli gry waża więcej niż może udźwignąć podwójna płytka, to w jaki sposób nagrywać mogę te gry ? Bo nagrywanie na bluray'ach nie jest tanie, a sam napęd też musiałbym kupić xd.

PS3-Hack.com.pl

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 96
  • MANIEK
Odp: Play 3 dla nowego świeżaka - pytanie o ilość miejsca "GB" dla gier i inne.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2014, 21:33:26 pm »
1) na ps3 rozni sie od x wiec niema co sie dziwic .ps3 jest inaczej kodowane

2) na ps3 nie nagrywa sie płyt (jest bardziej zabezpieczona niz "x") a gry odpala sie przez dysk zew lub wew. (na wewnetrzny trzeba przeniesc przez ftp lub dysk zew.)

co do ps3 to szukaj slim z wersji cech 2504 (to ostatnia seria przerabialnych konsole do date code 1A po zbadaniu jaki był startowy soft ;) )

Offline shaylo

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2014, 22:25:37 pm »
1. No ok. Jednak to normalny "zabieg" że różne gry wagą różnią się ? Tak jak pisałem z przykładem Diablo

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 96
  • MANIEK
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2014, 06:23:00 am »
dlaczego sie rozniaj wersje diablo ? to przez jezyki wersja pl EU wazy 11GB a wersja US chyba 13GB wiec to norma w grach na ps3

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2014, 06:23:00 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.