Październik 26, 2020, 18:57:17 pm

Autor Wątek: Gry oryginalne - czy to problem z internetem ?  (Przeczytany 4936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shaylo

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Gry oryginalne - czy to problem z internetem ?
« dnia: Wrzesień 01, 2014, 23:50:49 pm »
Witam, kilka dni temu zakupiłem PS 3 slima przerobionego, w tym momencie mam wgrany Rogero 4.55. Znam już zasady kopiowania gier na ps 3. Oraz wiem że jest możliwość "grania bezpiecznego" online na pirackich grach aczkolwiek nie jest to w 100% gwarantowane.

Pytanie jest dosyć proste. Jakbym kupił oryginalną grę np. Call of duty czy też inną, to mógłbym bezproblemu na niej grać przez internet ?

Oraz pytanie dodatkowe, zauważyłem że w PS 3 jest przeglądarka internetowa, jednak działa ona dosyć powoli i odtwarzacz np. na YT muli, aczkolwiek zanim wszedłem na YT to mogłem pobrać specjalną aplikację pod PS3, jednak później się okazało żeby się zalogować do PSN to muszę zaktualizować jakieś oprogramowanie (właściwie w tym momencie pewnie też nawiązuje do pytania 1). Czy ów oprogramowanie które jest pobierane z internetu mogę normalnie pobrać ? Czy usunie mi to przeróbkę ? A może od razu zbanuje konsole ?

PS3-Hack.com.pl

Gry oryginalne - czy to problem z internetem ?
« dnia: Wrzesień 01, 2014, 23:50:49 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 96
  • MANIEK
Odp: Gry oryginalne - czy to problem z internetem ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2014, 00:29:47 am »
co do gry
co do gier to niema roznicy czy to oryginał czy kopia gry masz cfw i o to sie rozchodzi (krotko mowiac chodzi o system nie o gry a co call of duty to nie zaleca sie granie w ta gre online ;) )

youtube
A co do youtube to na forum znajdziesz przygotowana aplikacje przez "Resterwers" wiec usun ta co pobrałes i zainstaluj ta juz przygotowana.

Co do samego online to musisz miec spoofer minimum do 4,60 (obecnie jest 4,65) lub 4,65 mozesz uzyc do tego sen enabler 5,51 (daje spoofer do 4,60) albo psnpatch 4,65 (daje spoofer 4,65 i tego proponuje na chwile obecna z wszystkimi obcjami na tym sofcie co masz).
Najlepiej jakbys przeszedł na wersje softu "CFW" z dodatkiem cobra (te cfw zaleca sie do gry online)
np: cobra 7,0 lub habib cobra 4,55 1,03

PS3-Hack.com.pl

Odp: Gry oryginalne - czy to problem z internetem ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2014, 00:29:47 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.