Grudzień 04, 2020, 03:36:34 am

Autor Wątek: PS3 slim 320gb  (Przeczytany 5055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Royalmind

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
PS3 slim 320gb
« dnia: Wrzesień 06, 2014, 17:57:37 pm »
Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam PS3 320gb z oficjalnym oprogramowaniem 4.60, które chciałbym przerobić na takie w którym będzie możliwe odpalanie kopi zapasowych z dysku. Czy jest to możliwe?

PS3-Hack.com.pl

PS3 slim 320gb
« dnia: Wrzesień 06, 2014, 17:57:37 pm »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
Odp: PS3 slim 320gb
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2014, 18:55:58 pm »
Kolejny, który ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Czy lenistwo osiągnęło już u Ciebie apogeum? Nawet nie musisz wpisywać w wyszukiwarkę żeby znaleźć odpowiedź na twoje pytanie.

Offline Royalmind

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2014, 19:38:44 pm »
Dzięki za odpowiedź, więc jeśli dobrze rozumiem regulamin działu newbie: ''Jeśli jesteś newbie w tym dziale możesz zadawać błahe pytania na które zazwyczaj jest już odpowiedź, bez obawy że zostaniesz wyśmiany lub odpowiedź nie będzie satysfakcjonująca.'' Zadałem błache pytanie i dostałem za to po tyłku przez moderatora. Chciałem dowiedzieć się czegoś więcej o przeróbce ODE zadać parę pytań. Lecz jak widzę nie będzie to miało miejsca.

Barti

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2014, 19:49:44 pm »
Kolejny, który ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Czy lenistwo osiągnęło już u Ciebie apogeum? Nawet nie musisz wpisywać w wyszukiwarkę żeby znaleźć odpowiedź na twoje pytanie.

kolejny który ma problem wytłumaczyć. do moderatora to mu chyba daleko bo moderator pomaga

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2014, 19:49:44 pm »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2014, 20:01:58 pm »
Czego wy jeszcze oczekujecie?

KTÓRE KONSOLE MOŻNA PRZEROBIĆ (CFW) / ZROBIĆ DOWNGRADE ?! W SKRÓCIE - JEŻELI MAMY MODEL FAT MOŻNA GO PRZEROBIĆ. JEŻELI NASZ MODEL TO SLIM MUSIMY SPRAWDZIĆ JEGO MODEL, ZNAJDUJE SIĘ NA DOLNEJ CZĘŚCI OBUDOWY KONSOLI (PRZEWAŻNIE NA SPODZIE). JEŚLI MAMY MODEL CECH-25XX DATA CODE 1B LUB MODEL CECH-30XX I CECH-40XX (SUPER SLIM). KONSOLA NIE NADAJE SIĘ DO WGRANIA CFW W ŻADEN SPOSÓB WSZYSTKIE POZOSTAŁE MODELE KONSOL SLIM(CECH-20XX CECH-21XX CECH25XX DC 1A CECH25XX DC 0D ITP.) KWALIFIKUJĄ SIĘ DO TEGO TYPU PRZERÓBKI . DLA KONSOL NIE POSIADAJĄCEJ MOŻLIWOŚCI DOWNGRADE JEST PRZERÓBKA (ODE). WIECEJ NA TEN TEMAT W FAQ -FAQ CFW
Co w tym jest niezrozumiałego? Trzeba być niedorozwiniętym albo leniwym do potęgi aby nie zrozumieć tych kilku zdań. Ludzie, zrozumcie, wasze pytania powtarzają się przynajmniej raz dziennie! Ileż razy można wałkować to samo? Czytanie nie boli, podobnie jak myślenie.

Fajnie, że przeczytałeś pierwsze zdanie z regulaminu działu ale trzeba było przeczytać jeszcze kilka kolejnych:
1. Zanim zdecydujesz się założyć temat z pytaniem bądź prośbą o pomoc zapoznaj się z FAQ ponieważ tam znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

2. Zanim zdecydujesz się założyć temat z pytaniem bądź prośbą o pomoc upewnij się że jesteś w stanie uczestniczyć w dyskusji na poziomie oraz będziesz potrafił przyswoić sobie otrzymane informacje.

FAQ!!!! Dla jaj nikt sobie nie napisał tego postu/działu. Przychodzisz sobie na forum, rejestrujesz się 5min przed napisaniem posta i liczysz, że każdy poda Ci wszystko na tacy? To tak nie działa, forum jest od POMAGANIA a nie robienia tego za Ciebie!

Offline Royalmind

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2014, 20:51:35 pm »
Człowieku nazywasz mnie ''niedorozwiniętym albo leniwym'' A przytaczasz ''2. Zanim zdecydujesz się założyć temat z pytaniem bądź prośbą o pomoc upewnij się że jesteś w stanie uczestniczyć w dyskusji na poziomie oraz będziesz potrafił przyswoić sobie otrzymane informacje.'' Czy to jest konwersacja na poziomie? Masz jakieś problemy, potrzebujesz się na kimś wyżyć? Idź na siłownie a nie ciśniesz po ludziach którzy przychodzą tu szukać pomocy. Zapoznałem się z informacją którą podałeś wyżej, zanim założyłem post, w oczekiwaniu na POMOC, (która nie nastąpiła), napisałem ten post ale nie zamierzam dyskutować z kimś kto nie potrafi nawet dobrze przeczytać tego, co sam przed chwilą napisał. Dalsza konwersacja w tym poście nie ma sensu, znalazłem co chciałem dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia.

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2014, 22:33:23 pm »
Konwersacja nie miała poziomu od pierwszego postu, zadałeś tendencyjne pytania.
Nikt nie podał Ci rozwiązania na tacy to się obraziłeś jak przedszkolak :) Cieszę się, że już wszystko jest dla Ciebie jasne bo jak widać poradziłeś sobie SAM! Dało się? Dało! Więc po co był w ogóle temat? W ten sposób właśnie cofamy się do mojego pierwszego postu z tego tematu, jesteś leniem, któremu nie chciało się samemu znaleźć rozwiązania a że nikt Ci go nie podał w temacie i go olano na rzecz tej dyskusji to ruszyłeś swoje cztery szanowne litery i poszukałeś samemu.

Barti

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2014, 13:08:22 pm »
Konwersacja nie miała poziomu od pierwszego postu, zadałeś tendencyjne pytania.
Nikt nie podał Ci rozwiązania na tacy to się obraziłeś jak przedszkolak :) Cieszę się, że już wszystko jest dla Ciebie jasne bo jak widać poradziłeś sobie SAM! Dało się? Dało! Więc po co był w ogóle temat? W ten sposób właśnie cofamy się do mojego pierwszego postu z tego tematu, jesteś leniem, któremu nie chciało się samemu znaleźć rozwiązania a że nikt Ci go nie podał w temacie i go olano na rzecz tej dyskusji to ruszyłeś swoje cztery szanowne litery i poszukałeś samemu.
resterwers zachowujesz się jak niedorozwinięty albo leniwy do potęgi Ślązak co przyjeżdża do mnie do Gdyni. Cwaniakuje na początku a później płacze. kozaczki ze śląska wszyscy tacy sami w grupie mocni a na osobności P**DY. BUHAHAHAHAHA dawno się tak nie uśmiałem z niby "moderatora" co zamiast pomagać to odtrąca nowych , ale luz jak reszcie się podoba to forum za jakichś czas upadnie. Gratuluje "moderatorze" i chyba nie wiesz co to karma i spokojnie wróci to do ciebie
P.S. znajdź sobie pannę to może ci przejdzie (oby nie miała na imię Marek)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2014, 13:12:39 pm wysłana przez Barti »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2014, 13:29:52 pm »
Co to w ogóle za teksty :o Pozostawię bez komentarza tą żałosną wypowiedź ;D

Offline benio996

• Początkujący
  • **
  • Reputacja: 5
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2014, 22:06:57 pm »
 lepiej szukać u wujka niż w dziale dla nowych   :-X

Offline benio996

• Początkujący
  • **
  • Reputacja: 5
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 08, 2014, 00:44:08 am »
Do zam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2014, 00:48:13 am wysłana przez benio996 »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 08, 2014, 00:44:08 am »

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.