Październik 01, 2020, 00:30:36 am

Autor Wątek: Cinavia Rogero-Cobra v7.00 CFW  (Przeczytany 9044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barti

• Gość
Cinavia Rogero-Cobra v7.00 CFW
« dnia: Październik 11, 2014, 19:14:41 pm »
Witam mam problem z zabezpieczeniem cinavia oglądając film iso Bluray. Wycisza mi się dźwięk. Czy można to jakoś obejść bez zmieniania CFW ??? Mam rogero 4,46 cobra 7 i próbowałem też Cinavia Tools for Rogero-Cobra v7.00 CFW  z  http://www.dashhacks.com/ps3/ps3-homebrew/cinavia-tools-for-rogero-cobra-v700-cfw.html i d**a blada nie działa

PS3-Hack.com.pl

Cinavia Rogero-Cobra v7.00 CFW
« dnia: Październik 11, 2014, 19:14:41 pm »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
Odp: Cinavia Rogero-Cobra v7.00 CFW
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2014, 19:43:46 pm »
Nie oglądasz filmów bluray :) tylko jakieś jego marne rippy widocznie. U mnie filmy bluray chodzą bez najmniejszych problemów a używam softu jak w temacie.

Barti

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2014, 19:45:53 pm »
DVD FAB 9 sam robię rip że nie mam menu i niepotrzebnych języków a jakość taka sama wiec znowu odpowiadasz żeby odpowiedzieć a nie pomóc
i na http://www.dashhacks.com masz i wiele ludzi ma z tym cinavia problemy tylko nie ty buahhahahah dobre i bardzo dziękuje za Pomoc Resterwers
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2014, 21:16:14 pm wysłana przez Barti »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2014, 00:29:12 am »
Witam mam problem z zabezpieczeniem cinavia oglądając film iso Bluray.

To co napisałeś odnosi się do jednego pojęcia, pełnej płyty a taka chodzi na 1000% bo po pierwsze sam sprawdzałem a po drugie nie tylko ja na forum oglądam w ten sposób filmy ;)

Jeżeli chcesz wiedzieć to w strukturze płyty bluray w katalogu BDMV > STREAM największy plik jest plikiem z filmem. Wystarczy, że sobie zrobisz jego remux, wywalisz zbędne ścieżki dźwiękowe/napisy i zapiszesz. Nie trzeba używać jakiś DVDFabów czy innego dziadostwa co imituje konwerter video. Taki plik (albo i oryginalny) będzie w formacie .m2ts i odpalasz sobie go w showtimie nie mając problemu z cinavia. Po co w ogóle robić .iso filmu skoro i tak nie masz w nim menu i dodatków? To się mija kompletnie z celem.

Zabezpieczenie CINAVIA jest w tym CFW ale DLA RIPPÓW a nie pełnych płyt. Gwarantuję Ci, że jeżeli odpalisz pełną płytę to dźwięk nie zniknie ;) No chyba, że znowu użyjesz jakiegoś bubla typu DVD Fab do zrobienia obrazu to możesz się znowu rozczarować.

Masz baaaaaaaaaaaardzo małe pojęcie w temacie obróbki wideo a zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy na tym pozjadał :) Gdybym Ci nie chciał pomóc to po prostu bym się nie wypowiadał - proste. Idź na pierwsze lepsze forum video/audio i napisz jak robisz swój film to Cię zmieszają z błotem :P

Ps. Czy przypadkiem narzędzia typu cobra toolbox itp. nie mają możliwości usunięcia CINAVIA? Toć to małe piwo jest...

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2014, 00:29:12 am »

Barti

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2014, 09:12:24 am »
DVD FAB 9 to najlepszy program do obróbki wideo i dziwne że jako moderator co tyle ogląda nie zna tego programu.

"Jeżeli chcesz wiedzieć to w strukturze płyty bluray w katalogu BDMV > STREAM największy plik jest plikiem z filmem. Wystarczy, że sobie zrobisz jego remux, wywalisz zbędne ścieżki dźwiękowe/napisy i zapiszesz. Taki plik (albo i oryginalny) będzie w formacie .m2ts i odpalasz sobie go w showtimie nie mając problemu z cinavia.
Zabezpieczenie CINAVIA jest w tym CFW ale DLA RIPPÓW a nie pełnych płyt"

najpierw piszesz żebym zrobił remux czyli ingerował w film (rip) i będzie spokój z cinavia a później że tylko z oryginalną płytą (nie przerabianą) będzie dobrze z cinavia.

"Masz baaaaaaaaaaaardzo małe pojęcie w temacie obróbki wideo a zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy na tym pozjadał "

pogadaj z ludźmi co się tym zajmują i jaki program najlepiej ???? ok ??? Za pełną wersję tego programu ze wszystkim zapłacisz kilka klocków na rok i firma istnieje chociaż program to bubel???? Nie ma lepszego programu i jeszcze można muxerem coś poprawić.

"Ps. Czy przypadkiem narzędzia typu cobra toolbox itp. nie mają możliwości usunięcia CINAVIA? Toć to małe piwo jest..."
---nie działa

Myslalem ze przynajmniej dostane cos sprawdzonego , ale trudno poradze sobie sam.

Dlaczego robię iso ??? bo mam ok 40 filmów na dyskach zew. wiec chce mieć kolekcje i lubię oglądać programem w konsoli a nie w showtime , showtime służy mi do muzy , radia itp. pozdrawiam

P.S. sprawdzę dzisiaj (pełne iso) film 22 jump street 2014 i dam znać (polskiej premiery na BD nie było)
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2014, 14:25:54 pm wysłana przez Barti »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 12, 2014, 13:27:06 pm »
DVD FAB 9 to najlepszy program do obróbki wideo i dziwne że jako moderator co tyle ogląda nie zna tego programu.
Jak już powiedziałem, idź na forum od audio/video i powiedz czego używasz do kompresji. Myślę, że kariery tam nie zrobisz :D

najpierw piszesz żebym zrobił remux czyli ingerował w film (rip) i będzie spokój z cinavia a później że tylko z oryginalną płytą (nie przerabianą) będzie dobrze z cinavia.
Remux to nie rip - poczytaj sobie co znaczy to pojęcie.

pogadaj z ludźmi co się tym zajmują i jaki program najlepiej ???? ok ??? Za pełną wersję tego programu ze wszystkim zapłacisz kilka klocków na rok i firma istnieje chociaż program to bubel???? Nie ma lepszego programu i jeszcze można muxerem coś poprawić.
Nie muszę z nikim rozmawiać, wracamy do punktu pierwszego - idź na forum audio/video :)

Nie mam zamiaru wykłócać się z tobą o to kto ma rację ani niczego Ci udowadniać. Od tego powstało już mnóstwo dyskusji na innych stronach.

To, że jakiś program kosztuje ileś tam dolarów nie znaczy, że jest lepszy od innych. Prawdę mówiąc to cała scena (o ile znasz takie pojęcie) używa do kompresji programu megui a dvdfab w porównaniu z nim to zabawka dla ułomnych/leniwych/niedoświadczonych, którzy nie siedzą dogłębnie w temacie kompresji i nie wiedzą co do czego służy.

Rozumiem, że skoro się obraziłeś i szukasz pomocy gdzie indziej to temat mogę zakmnąć?

Ps. Co to kogo obchodzi, że jakiś film nie miał jeszcze premiery w PL? ;D Każdy tutaj obecny potrafi korzystać z internetu i zna jego możliwości :)
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2014, 13:31:59 pm wysłana przez Resterwers »

Barti

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2014, 14:23:53 pm »
Daj sobie lepiej na wstrzymanie, podrzucasz linki w których nawet nie ma odniesienia do tego na co się powołujesz.
Podrzucasz linki do torrenta, który został ukradziony od innej grupy i podpisany przez inną :) Co już jest dobrym powodem, żeby twierdzić, że coś tam było w środku grzebane.

Temat już dawno zboczył z tematyki konsol a że poradziłeś sobie w między czasie z problemem to nie pozostaje nic innego jak go zamknąć. Na przyszłość radzę odrobić porządnie lekcję.

Resterwers
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2014, 16:52:38 pm wysłana przez Resterwers »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2014, 14:23:53 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.