Wrzesień 28, 2020, 05:38:05 am

Autor Wątek: Problem z listą znajomych  (Przeczytany 9030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline D4Ru73K

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Problem z listą znajomych
« dnia: Październik 13, 2014, 01:06:27 am »
Witam,

długo nie byłem online (dyplomówka, brak czasu etc.). Kilka dni temu postawiłem Roger 4.60 i łączę się z PSN, ale za każdym razem kiedy jestem online wszyscy znajomi na liście są offline. Jest to oczywiście niemożliwe, bo mam z nimi kontakt i wiem kiedy ktoś jest zalogowany na konsoli. Ja ich po prostu nie widzę, tak samo jak nie widzę ich ostatniego czasu zalogowania. Przy każdej osobie na liście jest czerwona ikonka z białym krzyżykiem, co znaczy, że wszyscy są rozłączenie, nawet jeśli aktualnie są zalogowani do PSN. Wiadomości od nich również nie dochodzą mimo, że ode mnie zostają wysłane poprawnie. Nawet jeśli ja jestem online, oni widzą mnie jako offline mimo, że np. postęp trophy widzą zaraz po mojej aktualizacji.

Mogę się logować, wysyłać wiadomości, grać online, aktualizować trophy, nie widzę natomiast nikogo dostępnego na liście, oni nie widzą mnie. 

Habib 4.60 + Game Sonic Manager + SEN Enabler.

Pozdrawiam, D4Ru73K

PS3-Hack.com.pl

Problem z listą znajomych
« dnia: Październik 13, 2014, 01:06:27 am »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
Odp: Problem z listą znajomych
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2014, 10:38:01 am »
Na początek to sprecyzuj jakie masz w końcu FW bo piszesz o Rogero a chwilę później o Habib'ie :)

Szczerze powiem, że dość nietypowy problem i jedyne co przychodzi mi do głowy to zmiana FW bądź zainstalowanie na początek spoofera do 4.65 (byle nie SEN enabler bo to dziadostwo, używaj jeśli już PSNPatch'a - ma te same funkcje co SEN + kilka dodatkowych ale nie pieprzy w systemie).

Offline D4Ru73K

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2014, 12:44:04 pm »
Fakt, godzina nie ta była, oczywiście CFW to Habib 4.60 CEX, ten podstawowy bez Cobra ;)

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2014, 12:44:04 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.