Wrzesień 21, 2020, 02:08:33 am

Autor Wątek: PS3 i Call of duty ?!  (Przeczytany 4807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dymian112

• Najsłabsze ogniwo
  • *
  • Reputacja: 0
PS3 i Call of duty ?!
« dnia: Październik 25, 2014, 11:49:13 am »
Witam serdecznie.

Mam pytanie i chciałbym się dowiedzieć ile w tym prawdy. Koleszka co przerabiał mi Konsolkę, oznałmił.....żeby nie grać i nic nie instalować z serii CALL OF DUTY, bo można łatwo wyrwać BANA. Ile w tym prawdy i jak wygląda to na prwdę.

Pozdrawiam, Pe-e-sowicz.

PS3-Hack.com.pl

PS3 i Call of duty ?!
« dnia: Październik 25, 2014, 11:49:13 am »

Offline cyqor

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 1
Odp: PS3 i Call of duty ?!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2014, 08:41:25 am »
I tak kiedyś dostaniesz tego bana, kwestia czasu. Ja gram dosyć dużo w COD i jeszcze nic.

Offline ziko_tczew

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2014, 23:11:09 pm »
Co do Calala to wiem bo to jest potwierdzone info ze na PS3 nie graj w Calla BO2 bo tam bany leca ale jak dostaniesz bana to tylko na ta gre tak jak jest to w GTA V. Z tego co wiem bany nie sprzedaja w Call of Duty Ghosts, sam osobiscie grałem w tego Ghostsa i bana nie mam :D

Polecam ci tego CoD Ghosts

Offline hired88

• Global Moderator
  • Vip
  • Reputacja: 19
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2014, 07:31:29 am »
graj sobie ,jeżeli bana dostaniesz to kupisz sobie nowe idps i bedziesz grał dalej .Teraz bany nie sa takie straszne jak kiedys

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2014, 07:31:29 am »

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: POLSKA
  • Reputacja: 59
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2014, 08:22:51 am »
Różnie to bywa z tymi banami. Według mnie bardzo wątpliwe by za granie w określoną grę leciały bany. To tak jakbym dostał bana grając w bf4 i powiedział nie grajcie w bf4 bo banują, a nic poza tą grą nie mam na dysku. Prawdą jest to, że nawet przy publicznych idps rozróżniane są bany na dane gry czyli GTA V i COD ale bardziej wiążą się one z banami tylko w tej grze z powodu różnych modów jak przezroczystość ścian itd, a wiadomo że na publikach wielu sępów gra tylko po to by popsuć dobrą grę innym pokazując jak można zabić 100 nie ginąc ani razu jednocześnie podkręcając sobie statystyki. Ja na twoim miejscu bym grał i się nie szczypał z omijaniem tej gry.
Nie wiem czy występuje onlinepass w COD bo to mogło by zwiększyć ryzyko bana. Jeśli nie ma to graj śmiało
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2014, 08:25:01 am wysłana przez mateov »

Offline cyqor

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 1
Odp: Odp: PS3 i Call of duty ?!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2014, 15:53:53 pm »
Co do Calala to wiem bo to jest potwierdzone info ze na PS3 nie graj w Calla BO2 bo tam bany leca ale jak dostaniesz bana to tylko na ta gre tak jak jest to w GTA V. Z tego co wiem bany nie sprzedaja w Call of Duty Ghosts, sam osobiscie grałem w tego Ghostsa i bana nie mam :D

Polecam ci tego CoD Ghosts

No ja powiem tak: W ghoscie bany leca jak glupie ale tylko na IDPS. A od bana w grze na idps do calkowitego zbanowania juz blisko.

Moja metoda jest taka: osobne konto do BF`a i osobne do CODa, i osobne do BO2. W ghosta mozna grac ale tylko na innym idps niz wbudowane. Z BO2 podobnie.

Gralem tak na kupionym IDPS od 3 marca. Ban na IDPS dostalem 25 września. Teraz gram dalej ale na wbudowanym IDPS. Occzywiscie w ghosta i bo2 gram na innych CID.

PS3-Hack.com.pl

Odp: Odp: PS3 i Call of duty ?!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2014, 15:53:53 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.