Październik 23, 2020, 12:40:08 pm

Autor Wątek: [DYSKUSJA] Rebug REX 4.65 Cobra 7.02  (Przeczytany 9179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
[DYSKUSJA] Rebug REX 4.65 Cobra 7.02
« dnia: Październik 30, 2014, 19:06:47 pm »
Dyskusja w temacie

PS3-Hack.com.pl

[DYSKUSJA] Rebug REX 4.65 Cobra 7.02
« dnia: Październik 30, 2014, 19:06:47 pm »

Offline czarny kot

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Odp: [DYSKUSJA] Rebug REX 4.65 Cobra 7.02
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2014, 21:29:19 pm »
Witam.Jak to zainstalować

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2014, 21:50:15 pm »
Tak jak każdy inny soft :)

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: POLSKA
  • Reputacja: 59
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2014, 13:44:57 pm »
Ja już testuje nowego rebuga bez zabezpieczania się więc zobaczymy jak z banami na tym cfw ;) youtube działa oryginalny ale tvn player już nie

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2014, 13:44:57 pm »

Offline stu75

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2014, 15:01:30 pm »
Strasznie konsola wyje,tzn. wiatrak szaleje...po włączeniu nowej Call of Duty.Też tak macie?

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2014, 15:10:19 pm »
Przypuszczam, że trzeba wyłączyć FAN controll w webman'ie bo domyślnie jest ustawiony na 100% :) Po ustawieniu na auto powinno wrócić do normy.

Offline stu75

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2014, 15:19:02 pm »
Dzieki za rade ;)  Czyli w poprzednich nie jest dom. 100%?

Offline jjacol

• Administrator
  • Vip
  • Miejsce pobytu: Szczecin
  • Reputacja: 17
  • Downgrade do 3.55
    • Downgrade do 3.55
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2014, 16:24:59 pm »
wlasnie jest jakis problem z tym control fan w tych nowszych webmanach..... a bardziej z opcja auto? ustawiam powiedzmy temperature na 68 stopni i ok przy takiej temperaturze wlacza sie wentylator ale wchodzi na coraz wyzsze biegi i wyje na maxa a temperatura schladza sie do 60stopni???

Edit:

Po dłuższych testach softu od rebuga wkleje to co juz napisalem na innym forum ;-)

z tym wbudowanym webmanem to chyba jakies zarty? jesli mialo sie juz wczesniej cobre z wczesniejsza wersja  webmana to ten nowy webman niby wbudowany wcale sie nie aktywuje!!! Podczas testowania na cechl04 calkowicie niespodziewany crash konsoli i komunikat o podlaczeniu pada a pozniej reinstalacja softu???? jeszcze nigdy nie mialem takiej sytuacji na zadnym sofcie aby przy starcie gry wywalilo calkowicie system i trzeba bylo go ponownie instalowac??!! ze nie wspomne o ciaglych komunikatach o wyladowujacym sie padzie kiedy ikona pokazuje ze bateria jest pelna???? (cechg)   To ma byc REBUG??? to jakas kpina zklecona na szybko przez niby nowych czlonkow teamu rebug czyli habiba i joonie.....ROGERO GDZIE JESTES???? ;-)
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2014, 20:45:30 pm wysłana przez jjacol »

DOWNGRADE PS3 DO FW 3.55
(kliknij w podpis i sprawdź ofertę)

Offline mar.hause

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2014, 10:43:09 am »
Przetestowałem i faktycznie LIPA – zawsze ich CFW było dopracowane, a tu wypuszczają  chyba wersję beta. Po tak długiej przerwie na scenie, Rebug wypuszcza tak niedopracowany soft :(

Offline czarny kot

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 02, 2014, 13:07:55 pm »
wlasnie jest jakis problem z tym control fan w tych nowszych webmanach..... a bardziej z opcja auto? ustawiam powiedzmy temperature na 68 stopni i ok przy takiej temperaturze wlacza sie wentylator ale wchodzi na coraz wyzsze biegi i wyje na maxa a temperatura schladza sie do 60stopni???

Edit:

Po dłuższych testach softu od rebuga wkleje to co juz napisalem na innym forum ;-)

z tym wbudowanym webmanem to chyba jakies zarty? jesli mialo sie juz wczesniej cobre z wczesniejsza wersja  webmana to ten nowy webman niby wbudowany wcale sie nie aktywuje!!! Podczas testowania na cechl04 calkowicie niespodziewany crash konsoli i komunikat o podlaczeniu pada a pozniej reinstalacja softu???? jeszcze nigdy nie mialem takiej sytuacji na zadnym sofcie aby przy starcie gry wywalilo calkowicie system i trzeba bylo go ponownie instalowac??!! ze nie wspomne o ciaglych komunikatach o wyladowujacym sie padzie kiedy ikona pokazuje ze bateria jest pelna???? (cechg)   To ma byc REBUG??? to jakas kpina zklecona na szybko przez niby nowych czlonkow teamu rebug czyli habiba i joonie.....ROGERO GDZIE JESTES???? ;-)
[/quo

Kolego pisz za siebie że na twojej konsoli nie chodzi ten soft tak jak trzeba to na innych też.Na mojej FAT śmiga że aż miło i nie oczerniaj REBUGA

Offline wis68

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 03, 2014, 10:47:16 am »
Czy konsola z uwalonym  napędem będzie dobry ten soft

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 03, 2014, 11:34:01 am »
Moja przygoda z rebugiem skończyła się po godzinie :D Pierwsze co rzuciło mi się w oczy:

Kolejną rzeczą był brak współpracy WebMAN'a tzn. pomimo ustawienia mu języka polskiego, zapisania ustawień, restartu konsoli dalej był po angielsku. Próbowałem zmienić na inne języki lecz ciągle było to samo :)

Niedopracowany soft, który powinien być raczej w fazie BETA albo nawet alpha. Czekam na normalną wersję softu a nie jakiś wyciek i wtedy będzie można oceniać :)

Ps. Na zdjęciu jest literówka - tak wiem o tym :)

Offline jjacol

• Administrator
  • Vip
  • Miejsce pobytu: Szczecin
  • Reputacja: 17
  • Downgrade do 3.55
    • Downgrade do 3.55
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 03, 2014, 15:02:22 pm »

Edit:

[/quo

Kolego pisz za siebie że na twojej konsoli nie chodzi ten soft tak jak trzeba to na innych też.Na mojej FAT śmiga że aż miło i nie oczerniaj REBUGA

testowałem to g.... na wystarczajacej ilosci konsol aby stwierdzic ze jest to badziewie!!! do tego na roznych modelach konsol wystepowaly rozne bledy.... a i jakbys nie zauwazyl to pisze za siebie!!! Kolejna sciema jest taka ze ekipa rebuga uwaza ze to nie byla finalna wersja a tylko jakas beta??? i ktos tam ja niby wypuscil bez ich wiedzy??? hahaa to ciekawe skad wziela sie na ich oficjalnej stronie tak pieknie reklamowana na wszystkich serwisach??? Teraz mamy tam ladne info o tym ze bugi sa i czekamy na nowsza wersje ;-) a wiec widzisz kolego ze bledy sa i to spore wiec moze nastepnym razem jak bedziesz cos testowal to nie ograniczaj sie tylko do odpalenia gry ;-)

DOWNGRADE PS3 DO FW 3.55
(kliknij w podpis i sprawdź ofertę)

Offline epifan

• Początkujący
  • **
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 03, 2014, 15:28:41 pm »

testowałem to g....
[/quote]

Nie podważam Twego autorytetu ale moje 2 instalacje slim wypadły wzorowo, znajomy na FAT też nie miał problemów. Dodatkowo o błędach opisanych przez Ciebie nie ma słowa w "znanych błędach" na stronie Rebug.
Może coś robisz źle.

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2014, 16:48:24 pm »
Czy my tutaj mówimy o błędach w sofcie czy problemie z instalacją? Jjacol już wyraźnie zaznaczył, że samo zainstalowanie softu nie jest wyznacznikiem jego działania :) Problemy pojawiają się później podczas użytkowania a team rebug na moją sugestię apropo błędów w menu odpisał: "That language must be installed via updater pkg, we could not include external language files on FW."
Tyle softów przeszło przez moje ręce, w żadnym nie było problemów z "tłumaczeniem" a oni będą twierdzić, że to nie ich wina :P
Ta innowacyjna ekipa rebuga chyba już sobie odpuściła albo przeszła na "ciemną stronę mocy" gdzie mogą na swoich pomysłach zarobić i zostali sami pseudo developerzy typu habib :P

Offline marbol

• Początkujący
  • **
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 08, 2014, 14:25:29 pm »
Witam, w przyszłym tygodniu konsolka wróci z downgrad'u, polecacie wgrywać ten CFW, czy może jakiś inny? Da się grać przez PSN na tym sofcie?

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 08, 2014, 14:30:09 pm »
poczekaj na wersje ostateczną rebuga.Puki co wgraj rogero cobra 4.46 i do tego sen enabler i będziesz grał online

Offline marbol

• Początkujący
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 09, 2014, 10:12:25 am »
poczekaj na wersje ostateczną rebuga.Puki co wgraj rogero cobra 4.46 i do tego sen enabler i będziesz grał online
Dzięki ;)

Offline elviso

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 12, 2014, 17:43:12 pm »
Miałem wcześniejsze wersje softu od Team Rebug i zawsze wszystko działało jak należy, niestety ten soft faktycznie ma braki i jest niestabilny. Pomijając braki lub dziwne tłumaczenia, ja na swojej CECHG (FAT) mam taki objaw, że gdy włączam konsolę to konsola włącza się, natomiast obraz dosłownie pojawia się i znika i tak do momentu aż nie sparuje pada kabelkiem. "Efekt" ten nie pojawia się zawsze, czyli "zależy jak leży". Jest ktoś w stanie polecić jakiś stabilny soft z Cobra na który mogę przejść bezpośrednio z obecnego softu?

Offline mateov

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 17, 2014, 10:48:15 am »
wyłącz w webmanie ładowanie zawartości przy starcie i problem z padem i obrazem powinien zniknąć.co do zmiany softu bezpośrednio na stabilny to Ci się nie uda jedynie za pomocą rogero downgrader możesz wgrać np rogero 4.46 cobra
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2014, 10:50:11 am wysłana przez mateov »

Offline elviso

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 18, 2014, 01:43:14 am »
W międzyczasie przeszedłem bezpośrednio na  HABIB 4.65 V1.02. Samo przejście było, można powiedzieć bezbolesne. Problem zaczął się kiedy zainstalowałem Webman'a. Pady przestały działać i nie dało się ich sparować w żaden sposób. Z RM wróciłem do REBUG 4.65.1 REX i o dziwo, póki co nie ma problemów (zainstalowałem też najnowszego webmana, który wspiera 4.65 a wtedy poprzednia wersja nie miała pełnego wsparcia, może dlatego), które miałem wcześniej, no może po za jednym, mianowicie Iris Manager nie pozwala odpalić gry, która ma zaznaczony BDMIRROR (MM działa ok) i sypie błędem. Reszta działa, lecz nie mogę sobie poradzić z tym, by Iris Manager działał właśnie z BDMIRROR. Dostałem też radę, by uciekać z tego Rebug'a na Habib'a z Cobrą właśnie, tylko się zastanawiam czy nie poczekać na nowego Rebug'a, instalować tego Habib'a jeszcze raz, czy też przez downgrader'a przejść na Rogero z Cobrą.

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 18, 2014, 10:57:31 am »
Downgrade do rogero 4.46 z cobra. Habib to g***o :) a rebug póki co dziurawy. Nie wiadomo kiedy wydadzą poprawioną wersję bo mogą kazać na siebie czekać znowu pół roku.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 18, 2014, 10:57:31 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.