Wrzesień 28, 2020, 03:53:23 am

Autor Wątek: Fifa 15  (Przeczytany 4832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariurz999

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Fifa 15
« dnia: Listopad 01, 2014, 12:01:54 pm »
Cześć , niedawno kupiłem dla syna konsolę ps3 . Konsola jest "przerobiona" . Wszystkie gry które były na dyskach , plus te które sam mu dograłem - działają normalnie , bez żadnych problemów . Jednak problem pojawił gdy zażyczył sobie fife 15 - gdy chcę ją odpalić , wyskakuje komunikat że gra (?) wymaga aktualizacji do 4.60 , a ja mam prawdopodobnie 4.53 . Rozmawiałem przez telefon z facetem od którego konsole kupiłem , powiedział że kliknięcie Yes , spowoduje usunięcie przeróbki z konsoli . Zawsze przed odpaleniem gry kazał odpalać program mm - a dopiero potem włączać grę . Do tej pory do żadnej gry nie potrzeba było aktualizacji . Czy jest jakaś możliwość gry w fifę , tak żeby nie aktualizować konsoli ? Z góry dzięki za pomoc .

PS3-Hack.com.pl

Fifa 15
« dnia: Listopad 01, 2014, 12:01:54 pm »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
Odp: Fifa 15
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2014, 12:10:47 pm »
Po pierwsze to zainstaluj spoofer żeby nie wyskakiwały takie komunikaty :)
Teoretycznie gdy odpalasz grę przez multiman on powinien zapytać czy spatchować grę pod niższe oprogramowanie.
Odnośnie FIFY to możesz zainstalować to i też będzie działać: https://mega.co.nz/#!FYVR1QCQ!Mz474gl6SkG9P6kWo2q8_IGIHmWLcSKMqURSoHGRQeQ

Na przyszłość proponuję przejść na inne oprogramowanie (np. Rogero 4.46 Cobra - w dziale Strefa FW albo poradniki są instrukcje co i jak zainstalować) i nie będzie problemów z grami, które wymagają kluczy z najnowszych softów :)
Od razu powiem, że robi się to za pomocą pendriva.

Offline Mariurz999

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2014, 12:44:21 pm »
Dzięki za pomoc. Mam jeszcze kolejne pytanie . Jak jest z grą przez internet ? Można się zapisać do PSN , czy od razu leci ban ? Czy jest ewentualnie jakiś program przez który można "bezpieczniej" grać przez internet ? Czy jeśli konsola zostanie zbanowana to ban obejmie tylko grę online ? Będzie można grać we wszystkie gry offline ?

Offline marsonpl

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2014, 11:00:50 am »
Jeśli chcesz grać online musisz zainstalować PSN patch i przed każdą grą online odpalić ten program, wtedy zostanie zasymulowane oprogramowanie oficjalne i jest mniejsze niebezpieczeństwo bana konsoli, ale nigdy nie ma 100% pewności,  ban dotyczy tylko gier online a nie całej konsoli, ponadto słyszałem nawet, że czasem ban jest na konkretną grę a nie na całą konsolę, ale tu niech się już ktoś mądrzejszy ode mnie wypowie.

PSN patch i więcej informacji na jego temat znajdziesz tu: http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=14787.0

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2014, 11:00:50 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.