Październik 23, 2020, 13:59:47 pm

Autor Wątek: Chciałbym uniknąć bana  (Przeczytany 4923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiek998

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 2
Chciałbym uniknąć bana
« dnia: Listopad 25, 2014, 06:24:00 am »
Witajcie, zakupiłem niedawno FAT-a do swojego domu i szykuję się powoli do CFW, ale mam co do tego wiele pytań. Tak jak napisałem chciałbym uniknąc bana.
1. Czy podłączając konsolę do internetu i korzystając z przeglądarki internetowej/ftp ryzykuję bana na system?

2. Czy mogę się jakoś zabezpieczyć? Wszelkie patche jakie widziałem dotyczą połączenia  z PSN

3. W pesymistycznych przypadkach które zawsze dotyczą mnie zgarnę tego bana, czy w takim wypadku bedę nadal mógł uruchamiać kopie zapasowe bez połączenia z PSN? 

4. TVN Playeer nie zadziała na CFW? Obecnie na OFW wymagał logowania do PSN inaczej miałem czarny ekran

5. Czy znajdę gdziekolwiek grę Podróż/Journey? Bardzo chciałbym zagrać, ale jest to gra przez internet kolega sprzedając konsolę zarzekał się, że ją kupił natomiast nie pomaga nawet logowanie na jego konto, gdyż gra wywala po 1 rozdziale i każe siebie kupić. Tę jedną pozycję przed wgraniem CFW mógłbym jeszcze zakupić ;)

PS3-Hack.com.pl

Chciałbym uniknąć bana
« dnia: Listopad 25, 2014, 06:24:00 am »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 96
  • MANIEK
Odp: Chciałbym uniknąć bana
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2014, 09:44:45 am »
1. Ban na cfw jest ale zalezy na jakim cfw proponuje cobra7.0 +multiman najnowszy+ webman mod 1.30.20 + sen enabler 5.7.1 + prepNTFS ten zestaw zabezpieczy system na 99% ryzyko bana cfw zawsze bedzie no chyba ze wymysla cos lepszego przeczytaj watek w poradnikach jak uniknac jak bezpiecznie grac i co trzeba zrobic (moge pomoc tak po 17 na sb)
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=15618.0
2.  Sa dwa najczęściej uzywane hombrew sen enabler i psnPatch do zabezpieczania sie na psn

3. Tak mozna grac offlajn ban tylko dostep do psn ale jest obcja taka ze mozna odbanowac konsole (tylko potrzeba nowy IDPS)

4. TVN Playeer nie dziala na cfw uruchomic sie da reklamę obejrzeć i to wszystko ( alternatywa to tvn player w showtime doskonale zastępuje oryginalną apke)

5. Tak znajdziesz ta gre na forum z fixem "Journey"
[/quote]
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2014, 10:15:03 am wysłana przez mateov »

Offline misiek998

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2014, 23:06:37 pm »
W zasadzie to nie mam więcej pytań, dziękuję za odpowiedź

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2014, 23:06:37 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.