Październik 22, 2020, 02:56:19 am

Autor Wątek: PSX problem z dźwiękiem  (Przeczytany 4929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Loginn13

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
PSX problem z dźwiękiem
« dnia: Grudzień 13, 2014, 23:05:22 pm »
Witam,
 mam problem z większością obrazów z PSX ( korzystam z bin+cue ). Problem polega na braku zgrania obrazu z dźwiękiem. Szukałem po różnych forach i nic konkretnego nie znalazłem. Co ciekawe lag a raczej falstart nie występuje na wszystkich obrazach ( na 3 z 20 ) ???. Prawdopodobnie jest to wina Rebuga 4.65.1 ( niedoskonały ale miodzio ) ale może ktoś spotkał się już z takimi objawami. Testowałem obrazy z rożnych stron z romami i zawsze to samo ( jako grę testową wybrałem Bugs Bunny: Lost in Time ).

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i ew. pomoc :).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2014, 02:00:50 am wysłana przez Loginn13 »

PS3-Hack.com.pl

PSX problem z dźwiękiem
« dnia: Grudzień 13, 2014, 23:05:22 pm »

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
Odp: PSX problem z dźwiękiem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2014, 11:17:46 am »
Ja u siebie odtwarzałem zaledwie 5 tytułów z PSX'a ale na żadnym nie zauważyłem czegoś takiego. Spróbuj odpalić te gry przez WebMan'a. Po zamontowaniu gry powinna Ci się ona pojawić w menu głównym konsoli i uruchamiasz ją jak grę na PS3. Może to coś pomoże bo MultiMan korzysta z wbudowanego emulatora do programu.

Offline szczuru

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2014, 13:09:57 pm »
Pliku cue masz poprawne? jeśli gra korzysta z CDDA a nie ma wpisów o ścieżkach audio w cue to takie "cyrki" mogą występować.

Offline Loginn13

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2014, 14:42:21 pm »
Zapomniałem napisać, że głównie korzystam webmana. Z ciekawości wróciłem do mm, ta sama sytuacja, przełączyłem tryb z cobry na normalny( za każdym razem przed odpaleniem musze go zmieniać ) i mm odpala obrazy normalnie ( no dobra czasem odpali się bez dźwięku ale restart płyty i już git ). Webman nadal ma laga ( a jak wyłączę wsparcie Cobry w rebugu to webman nie działa ). Pliki Cue na pewno są dobre.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2014, 14:42:21 pm »

Tags: PSX 

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.