Czerwiec 24, 2017, 07:10:25 am

Autor Wątek: Jak uaktualnić klucz szyfrowania dla filmów BD bez aktualizacji oprogramowania  (Przeczytany 1852 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline masap

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Witam. Mam problem próbowałem odtworzyć film z płyty BD i wyskoczył mi komunikat ''Aby odtworzyć tę płytę BD, należy

odnowić klucz szyfrowania. Aby odnowić klucz szyfrowania, należy zaktualizować oprogramowanie systemowe''

a nie chcę aktualizować oprogramowania bo mam wgrany Soft HABIB 4.46 V1.03 COBRA i multiMAN ver 04.55.01 BASE CEX .

Poradźcie jaką nakładkę lub program zainstalować razem z linkiem do pobrania.

Dodam , że filmy na DVD normalnie można oglądać.

Będę wdzięczny za odpowiedz
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2015, 12:22:41 pm wysłana przez masap »

PS3-Hack.com.pl

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 94
  • MANIEK
na wspepie jesli masz zwykłe Rogero 4,46 bez plików cobra to proponuje zmienic cfw na Rogero 4,46+pliki od cobry (cobra 7,0) jest spoko ;)  (moge pomoc na chat-ie) jesli niemasz zamiaru zmieniac to chociaz spoofer ustaw na 4,66 ;)

a co do programu to zobacz jak zainstalujesz ostatnia Stabilna wersje programu SHOWTIME

edit:
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=4111.90

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
Showtime nie odtworzy struktury płyty bluray.

Najprościej byłoby podmienić plik z tymi kluczami z nowszego softu ale jaki to plik i gdzie się znajduje to nie pamiętam

Dla mnie najłatwiej byłoby zgrać ten film przez mm na dysk, przesłać na kompa i tam np. anydvd zdjąć z niego zabezpieczenia. Później wysłać z powrotem na konsolę i będzie działał :)

PS3-Hack.com.pl

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.