Październik 18, 2017, 09:19:01 am

Autor Wątek: PS3 SuperSlim - brak obrazu na wyjściu analogowym, przegrzwa się na HDMI.  (Przeczytany 3243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adiq1033

• Gość
Witam.

Mam kłopot ze swoim PS3 SuperSlim 500GB. Model CECH-4204C. Po podłączeniu konsoli złączem analogowym (przez euro-scart do telewizora) nie wyświetla obrazu. Sprawdzane na dwóch złączach w moim TV oraz na innym. Problem nie występuje po podłączeniu portem HDMI. Niestety konsola po zaledwie 5 minutach pracy sygnalizuje zbyt wysokie temperatury i wyłącza system. Komunikat wyświetla się w prawym górnych rogu. Sprzęt nie jest umiejscowiony w ciasnym zakamarku, a na otwartej przestrzeni - ma bardzo dobry przepływ powietrza. Nie mam możliwości wysłania konsoli na gwarancje - był to leżak magazynowy. Czy domyślacie się co jest powodem awarii? Uda mi się ją usunąć w domowych warunkach? Na początku z konsolą było wszystko OK, działała poprawnie przez parę godzin - włączyłem pobieranie wersji demonstracyjnych z PSN i nic jej nie dolegało. W momencie gdy chciałem zainstalować owe DEMO konsola wyłączyła mi się w trakcie instalacji gdy wyszedłem z pokoju, po powrocie i ponownym uruchomieniu zaczął wyskakiwać komunikat o zbyt wysokiej temperaturze systemu.

Jakieś pomysły?

PS3-Hack.com.pl

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
Odp: PS3 SuperSlim - brak obrazu na wyjściu analogowym, przegrzwa się na HDMI.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2015, 10:44:52 am »
Żeby wyświetlił się obraz na EURO to musisz zmienić to w konsoli :) Nie wystarczy tylko przepiąć kabli.

Co do przegrzewania to najlepiej zacząć od rozkręcenia konsoli i wymiany past termoprzewodzących.

adiq1033

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2015, 12:55:33 pm »
Czy to powszechne, aby SS tak szybko przegrzewał się, tuż po uruchomieniu? Z tego co czytałem SuperSlim na rynek trafił w 2012 roku, od tamtego czasu możliwe, by ta pasta termoprzewodząca wyschła w przeciągu 3 lat?

Offline Resterwers

• Global Moderator
  • Szef Forum
  • Reputacja: 76
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2015, 14:32:33 pm »
Od czegoś musisz zacząć, samo się nie naprawi a wymiana pasty to dobry początek. Superslim to najbardziej badziewiaty model ps3 zrobiony z odpadków a nie komponentów wiec wszystko jest tam możliwe.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2015, 14:32:33 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.