Czerwiec 24, 2017, 07:08:50 am

Autor Wątek: PS3 FAT i pare pytan  (Przeczytany 1754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RavenRuLeZ

• Najsłabsze ogniwo
  • *
  • Reputacja: 0
PS3 FAT i pare pytan
« dnia: Marzec 17, 2015, 16:25:28 pm »
Witam! takze mam pare pytanek :) posiadam PS3 Fat NAND CECHC03 z BC PS2 ostatnio zostal zrobiony na nim downgrade do 3.55 OFW mialem 4.22 OFW dysk mam aktualnie 50GB i pytanie czy w tym przypadku moge bez problemu rozkrecic dysk i wrzucic 750GB ?? jaki firmware polecacie ,bo jestem zielony oczywiscie mowie o CFW i czym sie rozni DEX od CEX ktory lepszy pozatym mialem mod wiatraka i strasznie glosno chodzi czy da sie softwareowo jakos go uciszyc ? planuje od czasu do czasu pograc Online ale glownie zalezy mi na dobrym firmware.Czy PKG sciagane z PSNStuff wymagaja sciagania plikow RAP ? w jaki sposob wgrywac te PKG da sie z dysku zewnetrznego czy da sie od razu pare naraz PKG zainstalowac i jak to z grami PS2 ? da sie wgrywac PKG gier z Vity i pozniej je transferowac na Vite jesli posiadam RAPy do Vity ? szczerze to nie wiedzialem gdzie sie zglosic a wiem ze to forum jest najlepsze i naprawde przepraszam za klopot i za tyle pytan ale mam nadzieje ze ktorys z was bedzie tak mily ze mi pomoze rozwiac watpliwosci i sory za brak polskich znaczkow.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2015, 16:37:07 pm wysłana przez RavenRuLeZ »

PS3-Hack.com.pl

PS3 FAT i pare pytan
« dnia: Marzec 17, 2015, 16:25:28 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 94
  • MANIEK
Odp: PS3 FAT i pare pytan
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2015, 18:34:58 pm »
dysk mam aktualnie 50GB i pytanie czy w tym przypadku moge bez problemu rozkrecic dysk i wrzucic 750GB ??
mozesz dysk wrzucic do konsoli i na penie zapodac Soft CFW (oczywiscie dane z tego starego dysku nie przeniesiesz chyba ze recznie przez multiman i skopiujesz np: save itp) w folderach
 PS3 / UPDATE / PS3UPDAT.pup <--pup nie ruszasz (instalujac soft wyciagamy płyte z napedu oraz wymatowanie gier z multiman i soft w prae usb)

jaki firmware polecacie ,bo jestem zielony oczywiscie mowie o CFW i czym sie rozni DEX od CEX ktory lepszy

DEX - dla developerów bardziej
a co do cfw wiekszosc ma na chwile obecna Rebug 4,65 cobra (ktory znajdziesz z poradnikiem jak przystosowac do online) szukaj w Poradnikach
lub
Darknet 4,70 Cobra 7,02 znajdziesz ten soft w "strefa FW"
albo
Polski CFW soft od "Spy" czyli
CFW SPY 4,70 Cobra 7.10 o ten soft musisz poprosic na chacie ;) tez mozna grac online (jesli bedziesz miał pytania co do online to na chacie lub tu pytaj bo trzeba pewne opcjie zrobic przed wpisaniem  sie do PSN)

pozatym mialem mod wiatraka i strasznie glosno chodzi czy da sie softwareowo jakos go uciszyc ?

tak da rade np: w webMAN MOD ktory zapewne bedziesz posiadał jak chcesz grac online ten plugina ma duzo mozliwosci i miedzy innymi "dynamic fan control" (dynamiczna kontrola wiatraka) ktorym mozesz ustawic według potrzeb (przy ustawieniu na manual)

planuje od czasu do czasu pograc Online

J.W

Czy PKG sciagane z PSNStuff wymagaja sciagania plikow RAP ?
tak rap to licencja do gry pkg lub dlc

w jaki sposob wgrywac te PKG da sie z dysku zewnetrznego czy da sie od razu pare naraz PKG zainstalowac
tak da rade zainstalowac z dysku zew. i pandrivera wrzuca sie luzem i po podpieciu pojawi sie w zakładce "Gra" i "instal package files"

jak to z grami PS2 ?
na softach z dodatkiem "Cobra" mozna grac w gry PSX , PS2 , PSP (do emulacji jest lepszy soft Rogero 4,46 cobra 7,0 ale wtedy online nie mozna grac na innych softach ktore wymieniłem wyzej sa delikatne problemy z padem i trzeba na kablu grac)

da sie wgrywac PKG gier z Vity i pozniej je transferowac na Vite jesli posiadam RAPy do Vity ?

nic mi nie wiadomo na ten temat
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2015, 18:38:11 pm wysłana przez maniek6666 »

Offline jjacol

• Administrator
  • Vip
  • Miejsce pobytu: Szczecin
  • Reputacja: 17
  • Downgrade do 3.55
    • Downgrade do 3.55
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2015, 18:51:06 pm »
Nie musi podawac softu na pendrive bo jego konsola jest z pamiecia nand i soft znajduje sie w pamieci a nie na dysku ;-) wystarczy ze przelozy dysk ten poprosi o format i konsola sie odpali......niestety sejwy i programy typu homebrew trzeba bedzie instalowac na nowo bo te juz znajduja sie na dysku ;-)

DOWNGRADE PS3 DO FW 3.55
(kliknij w podpis i sprawdź ofertę)

Offline RavenRuLeZ

• Najsłabsze ogniwo
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2015, 20:31:41 pm »
dziekuje wam bardzo za pomoc ! jestescie wielcy ! :) ahh rozwialiscie wszystkie moje watpliwosci.Btw.Jest jakis lepszy program niz PSNStuff ?? ze starszymi grami typu FF X-III ewt Heavy Rain ??

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2015, 20:31:41 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.