Sierpień 16, 2017, 17:13:08 pm

Autor Wątek: CFW Spya co dalej  (Przeczytany 2242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RavenRuLeZ

• Najsłabsze ogniwo
  • *
  • Reputacja: 0
CFW Spya co dalej
« dnia: Marzec 20, 2015, 15:34:06 pm »
Witam! wgralem CFW Spya wiekszosc gier posiadam w PKG z waszej stronki mam Dwie Dusze i Murdered ale one sa spakowane po rozpakowaniu dziwne foldery jak to ogarnac.Jak wgrac te PKG jak uruchomic bezpiecznie PSN.Co mam sciagnac jak uruchomic Cobre i czy da sie zainstalowac pare pkg naraz i jak to jest jak mam te gry na dysku gdzie sa dwie partycje NTFS czy wykryje je ?? czy musze kabinowac drugi dysk i formatowac w FAT.Pozdrawiam i przepraszam za to cale katowanie was.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2015, 15:40:26 pm wysłana przez RavenRuLeZ »

PS3-Hack.com.pl

CFW Spya co dalej
« dnia: Marzec 20, 2015, 15:34:06 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 95
  • MANIEK
Odp: CFW Spya co dalej
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2015, 15:58:50 pm »
Witam! wgralem CFW Spya wiekszosc gier posiadam w PKG z waszej stronki mam Dwie Dusze i Murdered ale one sa spakowane po rozpakowaniu dziwne foldery jak to ogarnac.Jak wgrac te PKG jak uruchomic bezpiecznie PSN.Co mam sciagnac jak uruchomic Cobre i czy da sie zainstalowac pare pkg naraz i jak to jest jak mam te gry na dysku gdzie sa dwie partycje NTFS czy wykryje je ?? czy musze kabinowac drugi dysk i formatowac w FAT.Pozdrawiam i przepraszam za to cale katowanie was.
jak uaktywnic cobre ? Nie trzeba uaktywniac jesli zainstalowales cfw z cobra to juz jest w sofcie

Co potrzebne by miec w pelni cobre?
webman mod , prepNTFS , menadzer np: multiman no i ewentualnie psnpatch (ja nigdy nie uzywalem )

Dysk ntfs:
Pradopodobnie bedziesz mial tylko jedna partycje widoczna najlepiej miec jedna fat32 i druga ntfs (prepNTFS pozwoli tobie grac w gry iso z dysku zew. )

Jak zainstalowac i przypisac licencje?
Pliki pkg mozna zainstalowac przez instal package files, jesli chcesz zainstalowac wszystkie pkg ktore sie znajduja instal package files wciskasz trojkat i bedziesz mial all package czyli jak bedziesz mial tam onne pliki nie tylko gry tez sie zainstaluja

Co zrobic by gra z pkg chodzila?
Musisz przypisac licencje zapewne masz tam pliki "RAP" w folderze "exdata" to sa licencje a przypisujesz je reactPSN (Poradnik jak przypisac gry pkg i dlc info jest w poradnikach ;) )
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2015, 16:04:38 pm wysłana przez maniek6666 »

Offline RavenRuLeZ

• Najsłabsze ogniwo
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2015, 17:00:01 pm »
moglbys mi podac linki do tych pkg do firmwareu ,bo niechce czegos sknocic bylbym wdzieczny i dziekuje za wyrozumialosc.
BTW.Jest jakis program do kontroli wiatraka ,bo chce zeby chodzil na fulla ,bo RROD mi wyskakuje po 40 minutach siedzenia i wiatraki przestaja dzialac.

edit:
dobra znalzlem te programy jak teraz do PSN sie zalogowac ??

Nie piszemy post pod postem uzywamy opcji "modyfikuj"
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2015, 18:13:43 pm wysłana przez maniek6666 »

Offline spy

• D4R3K
  • Administrator
  • Extra Vip
  • Miejsce pobytu: Cambridge
  • Reputacja: 54
  • wtf
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2015, 13:13:42 pm »
wiatrak mozesz przeciez ustawic w webmanie ;) normalnie sie logujesz , najpierw czyscisz syscalls za pomoca trojkat i R2 , potem sie logujesz do PSN .
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2015, 13:31:14 pm wysłana przez spy »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2015, 13:13:42 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.