Czerwiec 25, 2017, 10:35:44 am

Autor Wątek: Gra online  (Przeczytany 2904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bushido

• Najsłabsze ogniwo
  • *
  • Reputacja: 0
Gra online
« dnia: Kwiecień 19, 2015, 20:47:01 pm »
Witam wszystkich użytkowników, posiadam ps3 z softem rogero 4.46 cobra i od czasu do czasu pogram troche na konsoli w trybie single player. Nigdy nie gralem w sieci i nie wiem kompletnie co i jak. Czy ktoś z bardziej doświadczonych uzytkowników moglby podpowiedziec mi krok po kroku co zrobic zeby zagrac online bez bana... dodam tez ze moja wiedza o hackowania ps3 jest znikoma i nie rozumiem wiekszosci slangu takze poprosilbym o porady jak dla kogos nie bedacego w temacie :-).

Z gory dzieki i pozdrawiam

PS3-Hack.com.pl

Gra online
« dnia: Kwiecień 19, 2015, 20:47:01 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 94
  • MANIEK
Odp: Gra online
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2015, 20:53:46 pm »
Tu w ponizszym linku znajdziesz odp (moj post) tylko musisz wylaczyc spoofer tym co ustawiales
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=16717.0

Bushido i nie pal za duzo ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2015, 21:03:40 pm wysłana przez maniek6666 »

Offline Bushido

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2015, 16:06:16 pm »
Witam ponownie, czy ktoś pomoze zbłakanej duszyczce? Doszedlem do etapu gdzie mam gre w napedzie zamontowana przez wabmana, przy pomocy psn patch spoofuje system czy jak to inaczej nazwac :-) teraz musze zapisac sie do ps network, dodam ze wczesniej nigdy nie gralem online takze zalozylem nowe konto w necie i probuje sie polaczyc z menu konsoli przy czy pojawia sie komunikat ze musze zaaktualizowac soft? Czy podpowie ktos jak to ominac i jaki jest kolejny krok?

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • MANIEK
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2015, 17:54:46 pm »
1) musisz wyłaczyc spoofer
2) zmienic cfw na 4,70 Darknet lub cfw spy [(polecam cfw od spy) przed instalacja cfw wyciagnac płyte z napedu i prawy port pena z cfw zapodac]
3) zainstalowac webman mod 141.41 + multiman 4.66.10
4) podłaczyc internet i uruchamiajac gre pobrac update (do wszystkich gier) ktory wyskoczy
5) grajac online najlepiej miec drugi profil na ps3 tylko do gry online (najlepiej ustawic by konsola uruchamiała sie na profilu ktory ma byc do gry Offline bedac na tym profilu w 1 zakładce od lewej klikamy trojkat i auto-wpisywanie nie pomylcie z PSN)
6) grajac online musimy wykonac takie czynnosci przed wpisaniem (oczywiscie przy logowaniu sie do psn MUSIMY odhaczyć opcje "autowpisywanie sie" ,zapamietywanie hasła moze byc zaznaczone)
   a) montujemy gre przez Moje Gry (webman games)
   b) wciskamy R2+trojkat
   c) wpisujemy sie
   d) gdy sie wpiszemy NIE wchodzimy w nic oprocz Moje Gry (webman games)
   e) gdy bedziemy chcieli zmienic gre bedac wpisanym do PSN wchodzimy w Moje Gry /Opcje webMANa / Wysuń Płytę
7) gdy chcemy sie wylogowac z psn wystarczy zmienic profil albo standardowo wylogowac sie

bedziesz miał problem napisz na sb
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2015, 18:00:34 pm wysłana przez maniek6666 »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2015, 17:54:46 pm »

Offline Bushido

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2015, 18:42:25 pm »
Dzieki Maniek, sprobuje w wolnej chwili, myslalem ze to bedzie troche latwiejsze, ale niestety...

Pozdrawiam

Offline Pesto

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2015, 10:26:46 am »
Witam,

czy ktoś może podać jakieś łatwiejsze rozwiązanie. U mnie jest podobnie, niestety dużo czasu zajmuje zrobienie wszystkiego.

Renata Zomerka, trener personalny | Równowaga Psychoterapia Wrocław - Kazimierza Wielkiego
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2016, 18:33:17 pm wysłana przez Pesto »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • MANIEK
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2015, 11:30:23 am »
Ta opcje co przedstawilem to najlatwiejsza jesli sie chce grac online ;)
Np chyba ze nie bedziesz gral online to pomijasz punkty gdzie trzeba utworzyc profil itp

Offline Bushido

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 01, 2015, 12:23:03 pm »
No i w koncu udalo sie osiagnac upragniony cel, konsola podlaczona do PSN i mozna grac online, tylko jak na razie mam problem z grami bo niektore nie chca chodzic... CRYSIS 2 /3 niestety nie dziala... battlefield nie chce mi sie wlaczyc... takze szukam jakiegos dobrego tytulu zeby pograc online, w co Wy gracie panowie i panie ? Co polecicie? W jakie strzelanki ludzie graja teraz, nie mam czasu tego sledzic niestety

Offline Szymek251

• HelpChat/Sb
  • Początkujący
  • *
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 01, 2015, 13:35:47 pm »
a dlaczego podane tytuły ci nie chodzą ? napisz błędy i objawy

Offline Bushido

• Najsłabsze ogniwo
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2015, 21:51:58 pm »
Przy próbie odpalenia Battlefielda 3 pojawia się bład 80010007, Crysis 2 - pokazuje komunikat o uszkodzonych plikach gry, jezeli chcesz zagrać w te gre nalezy usunac pliki gry - ktoś wie jak je usunąc i gdzie te dane sie przechowywane? Crysis 3 - gra sie wlacza, gdy wybieram multiplayer gra sie zawiesza za chwile i trzeba restartowac z palca... wszystkie gry odpalane przez Webman moje gry z obrazu plyty z dysku wewntrzenego konsoli. Przy grze Bulletstorm pyta mnie o kod z pudełka, przepuste. Generalnie tryb multiplayer niedostepny.

A jeszcze jedna sprawa tak na marginesie, czy Ci wszyscy ludzie graja w strzelanki na padzie zwyklym ? bo czasami takie becki dostaje.... jak to jest koledzy?
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2015, 14:55:45 pm wysłana przez Bushido »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2015, 21:51:58 pm »

Tags: gra online poradnik 

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.