Listopad 22, 2017, 03:02:37 am

Autor Wątek: The evil within: The consequence ps3 problem  (Przeczytany 4715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline diablo22lo

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
The evil within: The consequence ps3 problem
« dnia: Maj 05, 2015, 21:53:31 pm »
Witam! Pobrałem ostatnio to dlc dokładnie stąd http://tnttorrent.info/torrent/The_Evil_Within_The_Consequence_DLC_EUR_ENG__999687 i mam pewien problem. Po pobraniu są trzy pliki: samo dlc, fix oraz patch, wszystko w pkg. Zainstalowałem najpierw dlc i fix po czym w downloadable content nie było tego dlc. Potem zainstalowałem jeszcze patch i przy uruchamianiu gry z multimana zmieniłem soft na 4.60. I problem polega na tym że gdy potem odpalam grę z xmb pyta mnie jeszcze czy zaktualizować soft na 4.60. Nigdy jeszcze się z takim czymś nie spotkałem i nie zaakceptowałem tego bo bałem się że stracę cfw i co za tym idzie całą przeróbkę. Czy gdy rzeczywiście dam by zaktualizowało ten soft to tak się stanie? Skończyłem the evil within oraz assigment i na tym dodatku też mi zależy, a nie widziałem jeszcze innych wersji tego dodatku więc proszę o pomoc.

PS3-Hack.com.pl

The evil within: The consequence ps3 problem
« dnia: Maj 05, 2015, 21:53:31 pm »

Offline diablo22lo

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Odp: The evil within: The consequence ps3 problem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2015, 22:08:20 pm »
Las rąk do pomocy. Na szczęście pomógł mi użytkownik z innego forum. A w razie jakby ktoś miał podobny problem to po prostu potrzebny jest jeszcze jeden fix który omija tą aktualizacje softu.

PS3-Hack.com.pl

Odp: The evil within: The consequence ps3 problem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2015, 22:08:20 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.