Grudzień 09, 2016, 06:44:53 am

Autor Wątek: Zupełnie zielony / jailbreak / CFW / co sie z czym je  (Przeczytany 1698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kajus

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Zupełnie zielony / jailbreak / CFW / co sie z czym je
« dnia: Lipiec 17, 2015, 16:38:05 pm »
A wiec tak
Przyszedł sąsiad i gadał coś ze PS3 musi sprzedać  bo nie korzysta kompletnie (ma XBoxa jeszcze), po minucie zastanowienia stwierdziłem ze sobie kupie. Za grubego PS3 500GB 2 pady, pilot, 6 gier (oryginalne) dalem 600zł. Dobra cena?
Kiedyś miałem PS2 i je przerabiałem ze względu na gry, dzis do PS3 gry kosztują grosze (na rynku wtórnym) wiec przerabiane pod tym względem mnie nie interesuje.
Problem w tym że w polowe opcji nie moge wejść bo mi wychodzi komunikat o potrzebie aktualizacji. Soft mam 4.66 a na konsoli jest oznaczenie CECHL04.
W czym pomoże jailbreak lub CFW (poza kopiami gier).
Czytałem o aplikacji ipla czy TVN ale nie moge ich znaleźć byc moze sa ukryte wlasnie w tych opcjach w które wejść nie moge.
Nie chce żebyście mi tu przepisywali co zostało juz zapewne 100x napisane ale czy możecie podac mi link w ktorym bedą te odpowiedzi bo gubią sie w gąszczu tych wszystkich topików.

PS3-Hack.com.pl

Zupełnie zielony / jailbreak / CFW / co sie z czym je
« dnia: Lipiec 17, 2015, 16:38:05 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
Odp: Zupełnie zielony / jailbreak / CFW / co sie z czym je
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2015, 17:09:27 pm »
A wiec tak dalem 600zł. Dobra cena?
Troche duzo chcial przerobiona mozesz dostac do 500zl ten model

Problem w tym że w polowe opcji nie moge wejść bo mi wychodzi komunikat o potrzebie aktualizacji. Soft mam 4.66 a na konsoli jest oznaczenie CECHL04.
W czym pomoże jailbreak lub CFW (poza kopiami gier).
Czytałem o aplikacji ipla czy TVN ale nie moge ich znaleźć byc moze sa ukryte wlasnie w tych opcjach w które wejść nie moge.
Nie chce żebyście mi tu przepisywali co zostało juz zapewne 100x napisane ale czy możecie podac mi link w ktorym bedą te odpowiedzi bo gubią sie w gąszczu tych wszystkich topików.
Jesli wymaga aktualizacji to zapewne softu ktory mozesz zrobic w ustawieniach aktualizacja systemu bo nie ktore  programy wymagaja polaczenia sie z psn/sen aby sie podlaczyc to trzeba miec najwyzszy soft jesli masz mozliwosc to jak bym zrezygnowal z tej konsoli i kupil przerobiona lub niech troche zejdzie z ceny

Offline Kajus

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2015, 10:32:59 am »
Oddawać nie chce bo wiem co mam, wszystko praktycznie nówka a za 100 zł taniej coś pewnie znajdę ale nie wiadomo co.
Do tego nadal nie wiem co da mi przerobiona konsola. W piraty nie gram.

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2015, 13:50:00 pm »
Ogulnie glowna opcja jest odpalanie kopi zapasowej gier ale tez homebrew i plugin ów takich jak np Movian do filmow itp

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2015, 13:50:00 pm »

Offline Kajus

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2015, 17:35:17 pm »
Konsola wlasnie sie aktualizuje.
Zrobię potem format jej zeby nic po poprzedniku nie zostało a w miedzy czasie czytam co to sa hombery i pluginy to TV. Jak ktos ma jakiś ciekawy link o na te 2 tematy to poproszę.

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2015, 17:35:17 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.