Grudzień 09, 2016, 06:46:29 am

Autor Wątek: Problem z Multiman/Webman, niewlasciwe nazwy/ikony gier Iso.  (Przeczytany 2247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stasimon

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Problem z Multiman/Webman, niewlasciwe nazwy/ikony gier Iso.
« dnia: Lipiec 25, 2015, 18:32:23 pm »
Witam

Mam problem z grami iso, nie wazne czy uzywam Multimana czy tez Webman Moda, za kazdym razem mam kilka gier (z ok 40) ktore maja niewlasciwa nazwe. Nazwy gier sa pobierane z Param.sfo i sa wlasciwe. Jak mialem stara wersje Multimana to 5 gier mialo pomylone nazwy, jednak po zamontowaniu juz w menu nazwa byla wlasciwa. Zmienilem Multimana na najnowszego i kolejny raz taki sam problem kilku gier, co ciekawe innych. Te co byly zle wyswietlane wczesniej teraz sa ok.

Czy mozna jakos usunac ustawienia dla tych pomylonych gier i zmusic Multimana do ponownego odczytania danych? Albo czy mozna zmusic Multimana/Webmana do wyswietlania nazwy plikow iso zamiast nazw z Param.sfo?

I kolejny problem tym razem z Webman Modem, nie wyswietla okladek/ikon paru gier, w Multimanie sa.

Pzd.

PS3-Hack.com.pl

Problem z Multiman/Webman, niewlasciwe nazwy/ikony gier Iso.
« dnia: Lipiec 25, 2015, 18:32:23 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
Odp: Problem z Multiman/Webman, niewlasciwe nazwy/ikony gier Iso.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2015, 18:47:42 pm »
Co do webmana to wcisnij w xmb "select+L3" i poczeksj z 20s po czym wylacz ps3 i wlacz a w multiman jesli nie wyswietla prawidlowo okladki to dev_hdd0 / game / bles80608 / USRDIR /cache -- usun wszystko znajdujace sie w folderze
Co do zle wyswietlanych nazw to moze przeinstalowanie mm pomoze

Offline stasimon

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2015, 19:43:20 pm »
Nic to nie dalo. Dziwne ze w webman/multiman zle wyswietla nazwe gry ale po zaladowaniu na ikonie plyty w XMB jest juz wlasciwa nazwa. :(

Dodam ze po kilkukrotnym odinstalowaniu i zainstalowaniu Multimana wkoncu wyswietla nazwy i obrazki poprawnie. Jednak Webman caly czas swiruje, z 37 gier mam na liscie 4 razy Tekkena 6 zamiast innych gier. Zaladuje go a okazuje sie ze to inna gra jest. Nie mam pojecia co jest nie tak bo nigdy tez nie bawilem sie Webmanem. Ktos ma jakis pomysl?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2015, 02:29:50 am wysłana przez stasimon »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2015, 19:43:20 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.