Grudzień 09, 2016, 06:44:07 am

Autor Wątek: Gry na dwoch PS3 - minis, PSN, wyscigi  (Przeczytany 3214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Salvien

• Najsłabsze ogniwo
  • *
  • Reputacja: 0
Gry na dwoch PS3 - minis, PSN, wyscigi
« dnia: Wrzesień 06, 2015, 02:13:16 am »
Cześć,
Wiem, ze jest multum takich tematów na roznych forach. Ale wiekszosc gier srednio nadaje sie do grania z dziewczyna. Nie wiem czemu po scaignieciu lara croft (  zadna wersja mi nie dziala ) blad 01008007. Jakie polecacie gry do grania z dziewczyna. Najlepiej cos z minis, PSS, wyscigi, bijatyki , ( narazie tylko mortal kombat i modnation racers), nie mam zupelnie pomyslu. LBP i Tekken srednio podeszly. Cos latwego, bo narazie jej trudno ogarnac naraz 2 analogi, dlatego szukam czegos prostego ( zero strzelaninek, moze z czasem ).
P.S Jesli juz pytam to moze sie ktos trafi kto potrafi odpowiedziec na pytanei odnosnie dzielenia gier pkg ktora wazy 11 gb. Spy cobra 4.75 nie czyta mi ntfs przez multimana w zaden sposob, nie wiem co mam zrobic z podzielonym plikiem przez ps3spliter, trzeba go jakos scalic ? Nie mam zielonego pojecia jak sie za to zabrac :(
P.S 2 Najlepiej gry w ktorych jest co-op ( trine )  ( nigdzie nie moge znalezc dzialu z grami PSN do sciagnieci :( ). Nie wiem czemu ale w max payne 3 mam tylko po wlaczeniu gry tryb dla jednego gracza, nie ma co-opa. :(
Dzieki za pomoc :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2015, 02:56:12 am wysłana przez Salvien »

PS3-Hack.com.pl

Gry na dwoch PS3 - minis, PSN, wyscigi
« dnia: Wrzesień 06, 2015, 02:13:16 am »

Offline mareckisztos

• Nowicjusz
  • *
  • Miejsce pobytu: Kołobrzeg
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na dwoch PS3 - minis, PSN, wyscigi
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2015, 01:00:26 am »
Witaj . Odnośnie gier to mogę polecić rio taka przygodówka , mojej kobicie pod pasowało , gra może i na jednego ale zen pinball2 ze wszystkimi stołami jest bardzo ciekaw bo są z różnych filmów i jak się oglądało to miło się gra :) gry z psn ? a do tego się ściąga psnstuff i lecisz :) polecam też gry lego, chociaż wiele osób uważa za dziecinne ale jak podejdzie któraś część to wszystkie igracie a mimo że moja kobita nie włada dobrze dwoma gałkami to akurat w tej grze tylko jedną praktycznie się gra :) zacznij od starych części kończąc na jurasic park , mi właśnie ta ostatnia została, dlaczego gry typu lego? Bo są strasznie śmieszne jak dla mnie aż wstyd się przyznać ale tak jest i jest bardzo różnorodna wiele postaci umiejętności i niezbyt skomplikowane jeśli chodzi o samo przejście gry nie mówię o 100%. No i wiele wersji jest w języku polskim :) Tak dla zabicia jak ktoś lubi śpiewać to singstar impreza i nie potrzeba tam mikrofonów bo wystarczy smartfon :) wiele darmowych piosenek nie ma ale dla zabicia czasu akurat , zawsze można w sklepie dokupić rzecz jasna .

PS3-Hack.com.pl

Odp: Gry na dwoch PS3 - minis, PSN, wyscigi
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2015, 01:00:26 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.