Grudzień 09, 2016, 06:43:19 am

Autor Wątek: Drugi dysk do ps3 jak podłączyć i jak odpalać gry  (Przeczytany 3975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kulitom

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
Drugi dysk do ps3 jak podłączyć i jak odpalać gry
« dnia: Październik 09, 2015, 18:33:48 pm »
Posiadam ps3 cechc04 Darknet 4.66 cex v1.02, PSN Patch v4.66.30, webMAN-MOD v1.41.07 i multiMAN v04.66.10. Do tego został mi jeden dysk 2,5" 80GB i się marnuje. Jak go podłączyć do usb i jak odpalać gry? Jest jakieś kompendium o tym na forum? Nie wiem, czy warto się brać za to, bo na kolejny tydzień rozkminiania brak mi czasu z powodu pracy. Umiem już na tyle obsługiwać podany powyżej soft, że wszystkie gry mi odpalają bez problemu i w formacie JB i w pkg. Mam kilka pytań co do dysku zewnętrznego:
- czy na tym sofcie odpalę wszystkie gry z dysku zewnętrznego w formacie JB?
- czy wystarczy zainstalować prepNTFS?
- czy webman będzie widział te gry, czy muszę bawić się w odpalanie przez multiman?
- czy dysk 2,5" potrzebuje dodatkowego zasilania, czy wystarczy kieszeń z usb i podpięcie tego usb do konsoli?
- czy lepiej bawić się w fat32 czy w ntfs? Raz odpaliłem grę z pendrive'a fat32, ale w sumie nie pamiętam już, jak to zrobiłem.

PS3-Hack.com.pl

Drugi dysk do ps3 jak podłączyć i jak odpalać gry
« dnia: Październik 09, 2015, 18:33:48 pm »

Offline spy

• D4R3K
  • Administrator
  • Extra Vip
  • Miejsce pobytu: Cambridge
  • Reputacja: 53
  • wtf
Odp: Drugi dysk do ps3 jak podłączyć i jak odpalać gry
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2015, 18:58:31 pm »
Witam

-  najlepiej by bylo juz przejsc na jakis CFW 4.76 bo niektore nowsze gry beda potrzebowaly nowszego softu , (do grania online wymagany najnowszy)
-  jesli chcesz podpiac zew dysk to wystarczy tylko sformatowac go do fat32 i wrzucac gry w folderach do katalogu GAMES lub sformatowac do ntfs i gry w iso wrzucac do katalogo PS3ISO
-  dysk 2.5 cala nie potrzebuje dodatkowego zasilania
-  gry mozesz odpalac multimanem jak i webmanem 
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2015, 19:06:20 pm wysłana przez spy »

Offline kulitom

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2015, 20:24:21 pm »
Czyli nie ma szans na odpalenie formatu JB na zewnętrznym dysku ntfs? A zewnętrzny dysk ntfs webman widzi bez żadnych kombinacji? Co polecacie do konwersji na iso? Bo raz przekonwertowałem grę przez multiman i nie chciała odpalić.
Co do nowszego softu to nie widzę sensu, bo online nie gram, a nowości mnie nie interesują (nic już ciekawego dla mnie nie wychodzi, a z braku czasu nawet 1/4 interesujących mnie tytułów na ps3 nie przeszedłem).
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2015, 20:28:23 pm wysłana przez kulitom »

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2015, 20:24:21 pm »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.