Grudzień 06, 2016, 17:01:16 pm

Autor Wątek: 3 Pytania 3 problemy  (Przeczytany 3100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamil33350

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
3 Pytania 3 problemy
« dnia: Październik 10, 2015, 18:13:27 pm »
1.mam Ps3 :-x i mam problem pobralem sobie gre uncharted 3 :-x ktorej teraz mam problem z przeniesieniem jednego pliku co wazy 8 gb gdzies wyczytalem ze  najnowszy multiman odczytuje dyski przenosny lub pendrive w formacie ntfs i sprawdzam na swojej i mi jej nie widzi dysku przenosnego a w fat 32 jest odrazu z tym ze wiadomo rozmiar pliku nie powinien przekraczac 4 gb  dysk jest nowy i ma usb 3.0 ale kompatybilne z 2.0 czy to jest powod dzielilem plik programem hjsplit i jeszcze jednym wrzucilem na swoj dysk wrzucilem w wybrany folder gdzie mial byc przez opcje wytnij w klej ale nic mi nie scaliło i gra nie odpala to wiadomo
2.Mam problem z połaczeniem ftp jak ktos bylby tak mily i mi w tym pomogl :-x mam ineternet neti na laczu tp i korzystam z routera. - za pomoc jak cos zaplace nie ma problemu
3. Mam bana na ps3  trzeba byloby tez mnie pokierwac co ijak zmienc id ps3 na stale tzn wczesniej tez odkupie id ps3 jak ktos ma do sprzedania z pomoca odrazu co i jak :-x wyczyscilem konsole wczesniej :-x bo wentylator wchodzil na takie obroty ze wyl jak odkurzacz teraz to go wogole prawie nie slychac a temp obu procesorow jest w granicach 45 i 48 stopni mysle ze dobrze chodz na samym multimanie :-x i na sluchaniu muzyki w grach dochodzi do 72

PS3-Hack.com.pl

3 Pytania 3 problemy
« dnia: Październik 10, 2015, 18:13:27 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
Odp: 3 Pytania 3 problemy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2015, 23:29:31 pm »
1.jeśli  masz cfw z cobra i chcesz przerzucić  wiekszy plik niz 4gb to trzeba przelaczyc w multiman:
W xmmb / 1 zakladka od lewej / switch mode to multiman/ sterownik fsp/wciskasz select+start / ps3_root
Jeśli  nadal nie widzi to musisz skonfigurować  USB.CFG (info znajdziesz w necie jak to zrobic)
2.http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=15058.0
3. Przeczytaj z ponizszego linku "Gra online" a także  na twoj problem wiatrakiem (pracujacy jak odkurzacz :) ) "KONFIGURACJA CFW / HOMEBREW / PLUGI" pkt.10
http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=16835.0

Offline kamil33350

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2015, 11:26:08 am »
no tak tylko gdy chce wpisac dany adres ip w karcie swojej wi fi to wogole trace polaczenie z netem czyli co musze zmienic w ustawieniach routera swojego a potem kolejno w kazdym sprzecie ktory mam w domu go wpisac.
Co do wiatraczkow rozwiazalem problem wyczyscilem ps3 i narazie jest spokoj z wchodzeniem wiatraka na duze obroty .
A co do psn dzis chcialem sie wpisac ale wola mnie o aktualizacje ps3 czy zrobic to? soft 4.76 z psn co prawda mam soft spy cobra 4.75 .

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2015, 11:26:08 am »

Tags:

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.