Grudzień 06, 2016, 16:57:22 pm

Autor Wątek: Gry PS2  (Przeczytany 1955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Basterus

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
Gry PS2
« dnia: Październik 16, 2015, 19:27:37 pm »
Witam, mam problem ( ponieważ krążę po internecie już od kilku tygodni w poszukiwaniu odpowiedzi) Mam przerobioną konsole Rogero 4.55 v 1.00. Chciałbym zagrać bardzo w "Def Jam Fight for NY " (PS2) i tu pojawia się problem ponieważ robiłem wszystko według FAQ ale nic nie daje. Przerzuciłem grę przez PS2 Classic GUI. Prze konwertowało mi to, zrzuciłem na konsole przez FTP, zainstalowałem reActPSn 3.20+ i PS2 Classic Placeholder R3. Oczywiście lecę zgodnie z instrukcją ( stworzyłem nowy profil o nazwie aa itd.) Wchodzę w multimana zakładka retro, i jest moja gra klikam, czekam. Wywaliło mnie z powrotem do XMB. I tutaj pojawia się problem: po kliknięciu Placeholdera wyskakuje błąd "informacje o ochronie praw autorskich są nie ważne (80029513)" Domyślam się że to może być błaha sprawa lecz nie daje mi to spokoju :( Naprawdę próbowałem różnych sposobów ale nic nie mogę zrobić. Proszę o pomoc.

PS3-Hack.com.pl

Gry PS2
« dnia: Październik 16, 2015, 19:27:37 pm »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
Odp: Gry PS2
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2015, 20:01:01 pm »
A nie prosciej zainstalowac cfw z cobra np: Rebug 4.76.01/webman-a/multiMAN najnowszego i odpalac gry ps2 itp z xmb z folderu "Moje Gry" (webman bedzie po instalacji cfw do zainstalowan8a z instal package files)

http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=17239.0
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2015, 20:03:09 pm wysłana przez maniek6666 »

Offline Basterus

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2015, 13:22:46 pm »
Nie wiedziałem że jest taka opcja :P Jeszcze kilka pytań:
1. Jak kupiłem konsole to widziałem że jest na niej wiele niepotrzebnych programów chciałbym zrobić wszystko od nowa, czy jest bezpieczne zrobienie ustawień fabrycznych ?
2. Jak zainstaluje już Cobre czy funkcje zostają te same co w Rogerro ( czy dalej będą działać gry z ps3)
3. Osobiście nie robiłem sam Rogerro ( wiem że to raptem zgranie plików na PenDriva i instalacja na konsoli) czy z Cobrą jest tak samo ?
 Pozdrawiam :)

PS. Jak byś mógł podesłać linki bym był wdzięczny jak nie wiem co :)

Edit
Już zainstalowałem cfw z cobra Rebug 4.76 z tego liku co podesłałeś ale mam problem po instalacji webMana nie mam folderu "My Games" pomoże ktoś ??

Edit 2
Piszesz że wystarczy uruchomić Webmana ale jak ja go włączam to tylko mi zciemni się ekran i po chwili wrzuca mnie do XMB. Czytając, oglądając różne poradniki powinien się pojawić folder "My Games" u mnie tego nie ma.

Edytujemy posty nie piszemy jeden pod drugim (opcja modyfikuj)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2015, 17:44:26 pm wysłana przez Basterus »

Offline maniek6666

• Administrator
  • Szef Forum
  • Miejsce pobytu: Stodoła u Waldka
  • Reputacja: 92
  • MANIEK
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2015, 16:18:54 pm »
Ogólnie  webMANa masz juz w sofcie wiec wystarczy go zainstalowac (menadzer plikow pkg w zakladce gra) i uruchomic
Jesli chcesz wyczyscic calkowicie konsole z tego co masz tam zainstalowane to mozna to wykonac z recovery menu (w xmb tez cos tam bylo)
Z recovery menu 4 lub 5 pozycja usuwa wszystko co sie znajduje na ps3 -gry / filmy itp [ (nie usuwa cfw ) filmik jak wejsc do recovery menu znajdziesz na you tube]

PS3-Hack.com.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2015, 16:18:54 pm »

Close
Witaj gość, zaloguj się aby mieć pełen dostęp do forum.